Jump to content
Dogomania

FABIA ZA TM :( Maleńki rudy drobiazg - FABIA, sunia z guzem i chorym oczkiem w schronisku.....POMÓŻCIE JEJ PROSZĘ !


Recommended Posts

Dnia 11.04.2019 o 08:37, MALWA napisał:

Dzisiaj przelałam na konto Fabii 180 zł z mojego bazarku :  Podaruj sobie trochę luksusu...

Po wpłynięciu do sakiewki Fabii proszę o potwierdzenie na wątku bazarkowym.

Wczoraj wpłynęło z Twojego bazarku 180,00 zł, dzisiaj 195,00 zł i chciałabym potwierdzić, ale nie widzę linku do tego bazarku.  Agnieszko. Podrzuć proszę link.

Link to comment
Share on other sites

Szwy juz ściągnięte ale niestety jest to ropomacicze (jest ropa w wymazie z pochwy i powiekszona maciczka na usg), niunia dostala alizin (to zastrzyki dzisiaj bedzie jeszcze druga dawka)i inny antybiotyk na 10 dni. 

Malenka nie jest zbyt wesoła, ciągle zagląda sobie i liże "pod spódniczką "

:(

20190413_083937-2.jpg

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

18 minut temu, kikou napisał:

Szwy juz ściągnięte ale niestety jest to ropomacicze (jest ropa w wymazie z pochwy i powiekszona maciczka na usg), niunia dostala alizin (to zastrzyki dzisiaj bedzie jeszcze druga dawka)i inny antybiotyk na 10 dni. 

Malenka nie jest zbyt wesoła, ciągle zagląda sobie i liże "pod spódniczką "

:(

20190413_083937-2.jpg

Zaglądam do malutkiej. Bidulka nasza. Ale powoli , dzięki opiece  wyjdzie z tego stanu i oczka się uśmiechną:)

Link to comment
Share on other sites

26 minut temu, kikou napisał:

Szwy juz ściągnięte ale niestety jest to ropomacicze (jest ropa w wymazie z pochwy i powiekszona maciczka na usg),

Czy w tej sytuacji nie jest konieczna operacja?  Jakie są zamierzenia weta?

Fabia jest smutna, bo cierpi biedactwo   :(

Link to comment
Share on other sites

No tak operacja byłaby najlepsza ale jeśli pamiętasz wet  już  podchodził do tego zabiegu i maleńka jakoś bardzo źle znosila narkozę, zdążyli tylko guzka na boczku wyciąć  i odrazu ją wybudzili, dlatego próbują jeszcze farmakologicznie. Jezeli to leczenie nie przyniesie skutku operacja będzie jedynym wyjściem. 

Link to comment
Share on other sites

45 minut temu, kikou napisał:

No tak operacja byłaby najlepsza ale jeśli pamiętasz wet  już  podchodził do tego zabiegu i maleńka jakoś bardzo źle znosila narkozę, zdążyli tylko guzka na boczku wyciąć  i odrazu ją wybudzili, dlatego próbują jeszcze farmakologicznie. Jezeli to leczenie nie przyniesie skutku operacja będzie jedynym wyjściem. 

Sorki, nie pamiętałam :( O mateczko, czy to się uda :( Zdrowiej maleńka, zdrowiej :(

Link to comment
Share on other sites

Dnia 13.04.2019 o 08:50, kikou napisał:

Szwy juz ściągnięte ale niestety jest to ropomacicze (jest ropa w wymazie z pochwy i powiekszona maciczka na usg), niunia dostala alizin (to zastrzyki dzisiaj bedzie jeszcze druga dawka)i inny antybiotyk na 10 dni. 

Malenka nie jest zbyt wesoła, ciągle zagląda sobie i liże "pod spódniczką "

:(

20190413_083937-2.jpg

Niestety Fabia ma pecha, nie dosc, ze starsza i chora i ja ktos wyrzucil na ulice, to znowu problem z ropomaciczem.....

Chcialabym, by to leczenie przynioslo pozytywny skutek.

Rozmawialam wczoraj z Kasia, i wiem, ze poza tym, ze Fabia sie wylizuje i psiaki ja obwachuja, to zachowuje sie prawie normalnie.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 13.04.2019 o 00:01, elik napisał:

Wczoraj wpłynęło z Twojego bazarku 180,00 zł, dzisiaj 195,00 zł i chciałabym potwierdzić, ale nie widzę linku do tego bazarku.  Agnieszko. Podrzuć proszę link.

Dziekuje za potwierdzenie, z tym, ze z bazarku transportowego jest lacznie 205 zl z Twoja wplata, ktora do mnie nie dotarla. 

Nie mam zapisanych linkow. Szukajac swojego bazarku wpisuje w pasku pierwsze slowa:  Podaruj sobie troche luksusu...

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, MALWA napisał:

Dziekuje za potwierdzenie, z tym, ze z bazarku transportowego jest lacznie 205 zl z Twoja wplata, ktora do mnie nie dotarla. 

Nie mam zapisanych linkow. Szukajac swojego bazarku wpisuje w pasku pierwsze slowa:  Podaruj sobie troche luksusu...

 

Nie było sensu, żebym ja wpłacała moją działkę na Twoje konto, a Ty potem wszystkie wpłaty z powrotem na moje.     Umawiałyśmy się więc Agnieszko, że nie będę wpłacać mojej działki do Ciebie, tylko gdy wpłacisz, ja dołożę moje 10 zł i całość zaliczę na konto... no właśnie do której wpłaty miałam dołożyć to 10,00 zł, bo zrobiłaś 2 wpłaty a w tytule nie napisałaś z którego to bazarku. Teraz, jak napisałaś, że z transportowego ma być 205, to jest dla mnie jasne, że mam dołożyć do kwoty 195 i napisać, na wątku Fabii, że wpłynęło 205, co niniejszym czynię :)

I  na którym bazarku potwierdzić, bo w powyższym poście piszesz,  że 205 zł jest z bazarku transportowego, ale mam potwierdzić na bazarku Podaruj sobie... ?

 

Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, elik napisał:

Nie było sensu, żebym ja wpłacała moją działkę na Twoje konto, a Ty potem wszystkie wpłaty z powrotem na moje.     Umawiałyśmy się więc Agnieszko, że nie będę wpłacać mojej działki do Ciebie, tylko gdy wpłacisz, ja dołożę moje 10 zł i całość zaliczę na konto... no właśnie do której wpłaty miałam dołożyć to 10,00 zł, bo zrobiłaś 2 wpłaty a w tytule nie napisałaś z którego to bazarku. Teraz, jak napisałaś, że z transportowego ma być 205, to jest dla mnie jasne, że mam dołożyć do kwoty 195 i napisać, na wątku Fabii, że wpłynęło 205, co niniejszym czynię :)

I  na którym bazarku potwierdzić, bo w powyższym poście piszesz,  że 205 zł jest z bazarku transportowego, ale mam potwierdzić na bazarku Podaruj sobie... ?

 

Eliczku - na transportowym, ze wplynelo 205 zl, a na Podaruj sobie troche luksusu, ze wplynelo 180 zl.

Dziekuje  : )

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, MALWA napisał:

Eliczku - na transportowym, ze wplynelo 205 zl, a na Podaruj sobie troche luksusu, ze wplynelo 180 zl.

Dziekuje  : )

MALWA umieszczaj linki,skopiuj link >wstaw link(URL) w odpowiedzi w pasku górnym w czwartą ikonkę(spinacz),zatwierdź i powinien się pokazać link w poście.

https://www.dogomania.com/forum/topic/349653-transportowy-dla-fabii-do-10042019-r-g-2100/?tab=comments#comment-17450580

https://www.dogomania.com/forum/topic/349607-podaruj-sobie-trochę-luksususrebrna-biżuteria-kosmetyki-bielizna-do-230319-r-g-2100/?tab=comments#comment-17445578

Dobrze także w poście rozliczeniowym umieszczać kto zrobił bazarek;kwota i pod spodem link do bazarku.Nie trzeba wtedy szukać.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Anula napisał:

MALWA umieszczaj linki,skopiuj link >wstaw link(URL) w odpowiedzi w pasku górnym w czwartą ikonkę(spinacz),zatwierdź i powinien się pokazać link w poście.

https://www.dogomania.com/forum/topic/349653-transportowy-dla-fabii-do-10042019-r-g-2100/?tab=comments#comment-17450580

https://www.dogomania.com/forum/topic/349607-podaruj-sobie-trochę-luksususrebrna-biżuteria-kosmetyki-bielizna-do-230319-r-g-2100/?tab=comments#comment-17445578

Dobrze także w poście rozliczeniowym umieszczać kto zrobił bazarek;kwota i pod spodem link do bazarku.Nie trzeba wtedy szukać.

Dziekuje :)

Musze pocwiczyc z robieniem linkow. Niebawem robie kolejny bazarek i by nie robic problemow faktycznie musze wstawic linki.  

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Ewa Marta napisał:

Czy są jakieś wieści o samopoczuciu sunieczki? Martwię się o nią:(

Rozmawialam z Kasia i tak:

Narzady rodne sa powiekszone, rozpulchnione. Troche to wyglada jak przy cieczce, choc nie ma krwi. Ale sa za duze jak na takiego malego pieska. Fabia leki dostala na 10 dni, bierze je od piatku, a zatem jeszcze 6 dni musimy poczekac. Za 6 dni, czyli lacznie po 10 dniach brania lekow pojedzie na kontrole. 

Jesli chodzi o samopoczucie, to Fabia biega po podworku, jest wesola.  Dzisiaj ladnie zjadla sniadanie. Nie sprawia wrazenia obolalej czy jakby jej cos bylo. 

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Anula napisał:

Też bardzo dziękuję Anulko.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...