Jump to content
Dogomania

FABIA ZA TM :( Maleńki rudy drobiazg - FABIA, sunia z guzem i chorym oczkiem w schronisku.....POMÓŻCIE JEJ PROSZĘ !


Recommended Posts

40 minut temu, elik napisał:

Na prośbę MALWA informuję, że Agnieszka103 i teresaa118 zgłosiły miesięczne wpłaty dla Fabii:

  •    5,00 zł  Agnieszka103
  • 50,00 zł  teresaa118 

Bardzo dziękujemy

87474034_dlaWaslove.jpg.c0905f9863b10eb3891404738cd1dde4.jpg

Dziękuję za dopisanie deklaracji. 

Na poprzedniej stronie zacytowałam posty osób deklarujących. Teresaa118 napisała, ze deklaruje od kwietnia. 

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, elik napisał:

Czy jest możliwość zbadania stanu serduszka sunieczki?

Z tego co się orientuję, to weterynarz zbadał serce przy badaniu w dniu wczorajszym. Podjął decyzję, że można Fabie w jej stanie operować. Inna rzecz, ze trzeba, bo ma ropomacicze.

Link to comment
Share on other sites

10 minut temu, MALWA napisał:

Z tego co się orientuję, to weterynarz zbadał serce przy badaniu w dniu wczorajszym. Podjął decyzję, że można Fabie w jej stanie operować. Inna rzecz, ze trzeba, bo ma ropomacicze.

Tak, operacja konieczna, ale kwestia jaką wet zastosuje narkozę. Dlatego pytałam o stan serduszka suni.

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, elik napisał:

Tak, operacja konieczna, ale kwestia jaką wet zastosuje narkozę. Dlatego pytałam o stan serduszka suni.

Pytania o narkoze padaly juz wczoraj. Odpowiadalam na poprzedniej stronie.  Porozmawiam jeszcze na ten tenat z Kasia. 

Link to comment
Share on other sites

Rozmawiałam jeszcze wieczorem z Kasią na temat jutrzejszej operacji Fabii.

Operacja odbędzie się o godz. 12.00. (wszystkie operacje są wykonywane w godzinach 12.00 - 14.00 ).

Przed operacją weterynarz bada psinkę. Starsze psiaki są usypiane za pomocą narkozy wziewnej.

Po operacji psiak zostaje kilka godzin u weterynarza w tzw. szpitaliku. Pieski są obserwowane, weterynarz sprawdza jak wybudzają się po narkozie, jak reagują po zabiegu, podawane są leki, kroplówki itp.

Psiaki po operacji wydawane są po godzinie 18.00. Kasia nie siedzi u weta i nie czeka na wynik operacji i wybudzenie się psiaka. Jedzie po psiaka drugi raz wieczorem, odbiera i dopiero po tych czynnościach dowiemy się co z sunią.

Uprzedzam o tych czynnościach, które będą następowały po kolei, by nikt tu niepotrzebnie się nie martwił, ze jeszcze nic nie wiadomo. Tak jak podałam będzie wiadomo, ale wieczorem po 18.00.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, elik napisał:

Będzie dobrze :)

 

1 godzinę temu, anica napisał:

Jestem z Wami!  mocno zaciskam, ciepłem myśli przesyłam dla FabiiBisous28.gif

Boje sie o maluszka, ale wiem, że będzie dobrze, bo musi być :)

Fabia pewnie juz na stole..

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...