Jump to content
Dogomania

FABIA ZA TM :( Maleńki rudy drobiazg - FABIA, sunia z guzem i chorym oczkiem w schronisku.....POMÓŻCIE JEJ PROSZĘ !


Recommended Posts

7 minut temu, rozi napisał:

Na USG lekarz chyba powinien widzieć, czy była sterylka.

Nie dopytałam o to. Ale zapytam Anecik czy lekarz wypowiedział się na temat sterylki.

Z widzeniem, to różnie bywa.....moja Tosia przyjechała do mnie 4 lipca 2015 r. z Miedar. Nie miała widocznej blizny na brzuszku ani tez  z boku. Byłam na usg. Pani doktor nie  umiała mi powiedzieć czy była sterylizowana. Później już sama wiedziałam, ze była sterylizowana, bo nigdy nie dostała cieczki.

Link to comment
Share on other sites

14 minut temu, Poker napisał:

Jak powiedział ,że nie ma ropomacicza , to jest nadzieja ,że widział macicę. Tyle ,że w cieczce powinna być powiększona

i rozpulchniona. Dziwny , właściwie mało wiarygodny jest opis USG.

 

Nie wypowiadał się na temat macicy.

Przekazałam Anecik wszystkie spostrzeżenia tu na wątku i poprosiłam, by wet dokładnie określił co widział, i czy Fabia ma w brzuszku macicę.

Link to comment
Share on other sites

51 minut temu, terra napisał:

Straszna słodzizna z Fabiuni.

Przychodzę na zaproszenie, mogę jedynie wspomóc drobną wpłatą.

Proszę o dane do przelewu.

Witaj u Fabii !

Pieknie dziekuje za pomoc !

Zaraz podsylam konto okruszka.

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, rozi napisał:

Czemu jest zamknięta? Coś robi nie tak?

 

2 godziny temu, MALWA napisał:

NIe, to psi anioł. Ona jest grzeczniutka i spokojna.

Anecik prowadzi hotel, i w ramach miejsca w hotelu ma dom z kojcami dla psów. Zamknięta jest w domku w kojcu.

 

Dziewczyny, rozmawiałam z Anecik. Ona jest w domu, a nie w psim domku tyle, że jest izolowane od pozostałych psów i jest w pokoju obok sypialni Anecik. Na noc została zamknięta w dużym kenelu, żeby można było złapać ślady krwi, ale w ciągu dnia klatka jest otwarta i może swobodnie chodzić po pokoju i ma kontakt z Anecik, która ją doglada. Słyszała sunie cała noc, mogła zaglądać do niej. Sunia nie była odrobaczone, anie ma szczepień i to oczywiste, że musi być odizolowana. 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

52 minuty temu, Ewa Marta napisał:

 

Dziewczyny, rozmawiałam z Anecik. Ona jest w domu, a nie w psim domku tyle, że jest izolowane od pozostałych psów i jest w pokoju obok sypialni Anecik. Na noc została zamknięta w dużym kenelu, żeby można było złapać ślady krwi, ale w ciągu dnia klatka jest otwarta i może swobodnie chodzić po pokoju i ma kontakt z Anecik, która ją doglada. Słyszała sunie cała noc, mogła zaglądać do niej. Sunia nie była odrobaczone, anie ma szczepień i to oczywiste, że musi być odizolowana. 

Dziękuję za informację !

Niestety nie mogę się dzisiaj dodzwonić do Anecik.

Przekazałam jedynie to co podała mi wczoraj wracając z sunią ze schronu. Mówiła, ze ma wolne jedno miejsce w kojcu, i stąd moje przekonanie, ze ona tam zostanie.

Dziękuję, że to udało się wyjaśnić.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Na konto Fabii wpłynęły poniższe kwoty

             50,00 zł  -  jaguska   -  14.03.2019 r.

           300,00 zł  -  helli  -  14.03.

             50,00 zł  -  Anula   -  15.03.

             20,00 zł  -  Terra   -  15.03.

 

Bardzo serdecznie dziękujemy

1395389115_dlaWaslove.jpg.531540839379bf7292874861b0adc290.jpg

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, b-d napisał:

Zaglądałem od czasu do czasu już wcześniej - kilka lat temu. :-)

Więcej takich wujaszków!Jak się zaglądnie to nie sposób ominąć takie psie bidulki,Serce się wyrywa do wspomagania psiaków na ile tylko można.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, elik napisał:

Na konto Fabii wpłynęły poniższe kwoty

             50,00 zł  -  jaguska   -  14.03.2019 r.

           100,00 zł  -  helli  -  14.03.

             50,00 zł  -  Anula   -  15.03.

             20,00 zł  -  Terra   -  15.03.

 

Bardzo serdecznie dziękujemy

1395389115_dlaWaslove.jpg.531540839379bf7292874861b0adc290.jpg

Pieknie dziekuje za wplaty dla Fabii  :)

Link to comment
Share on other sites

8 minut temu, guccio napisał:

Więcej takich wujaszków!Jak się zaglądnie to nie sposób ominąć takie psie bidulki,Serce się wyrywa do wspomagania psiaków na ile tylko można.

Psiaki wspomaga wiele osob, choc niestety psich bid przybywa...

 

 

Link to comment
Share on other sites

59 minut temu, MALWA napisał:

Pieknie dziekuje za wplaty dla Fabii  :)

Agnieszko bardzo Cię proszę edytuj swój post z podziękowaniem i popraw wpłatę helli ze  100,00, na 300,00 zł.

To mój błąd, myśli mam cały czas zajęte biednym Fado :(  Suma w poście rozliczeniowym jest prawidłowa, bo w swoim rozliczeniu w Excelu wpisałam prawidłowo 300,00 zł, tylko przepisując wpłaty do postu rozliczeniowego wpisałam 100, zamiast 300.

Helli bardzo serdecznie przepraszam i dziękuję za czujność  615942995_kwiatki9.gif.684648cd29d27f33434718b90d06c8de.gif

Link to comment
Share on other sites

6 minut temu, guccio napisał:

Najgorsze jest to,ze więcej jest bezmyślnych,bezdusznych,okrutnych i nie wiem jak jeszcze nazwać tych NIBY LUDZI...

Mysle, ze takich jest sporo. Przykladem moze byc Fabia - ja tez ktos wywalil z domu i skazal na poniewierke na stare lata.....

Link to comment
Share on other sites

Rozmawialam z Anecik na temat Fabii.

Byla z mala u weterynarza. Sunia zostala zaszczepiona na wscieklizne, i dostala tabletke na odrobaczenie do podania za 2 dni. Wyniki krwi wyszly dosc dobre poza watroba, ktorej wyniki sa podwyzszone. 

Weterynarz obejrzal sunie jeszcze raz i wedlug jego opinii Fabia ma koncowke cieczki.

Narosl na oku trzeba operowac, bo ona podraznia oko, ktore boli i lzawi.

Zeby sa do usuniecia - przynajmniej czesc. Dzisiaj dostala dodatkowy lek na zabki. 

Przepuklina pourazowa tez do usuniecia. Nie wiem tylko czy mozna to polaczyc przy okazji jednej narkozy. 

Trzeba jeszcze pomyslec za jakis czas, zwykle do 2 miesiecy po cieczce nad sterylka.

Za wizyty u wetetynarza, w tym: badania krwi, usg i czyszczenie kanalikow odbytowych faktura opiewa na 160 zl. Faktura zostanie wyslana do elik. 

Anecik, z obserwacji ocenia, ze sunia byla kiedys domowa psinka. Umie sie zachowac w domu. Nie brudzi. Potrafi chodzic na smyczy.

Link to comment
Share on other sites

32 minuty temu, MALWA napisał:

Rozmawialam z Anecik na temat Fabii.

Byla z mala u weterynarza. Sunia zostala zaszczepiona na wscieklizne, i dostala tabletke na odrobaczenie do podania za 2 dni. Wyniki krwi wyszly dosc dobre poza watroba, ktorej wyniki sa podwyzszone. 

Weterynarz obejrzal sunie jeszcze raz i wedlug jego opinii Fabia ma koncowke cieczki.

Narosl na oku trzeba operowac, bo ona podraznia oko, ktore boli i lzawi.

Zeby sa do usuniecia - przynajmniej czesc. Dzisiaj dostala dodatkowy lek na zabki. 

Przepuklina pourazowa tez do usuniecia. Nie wiem tylko czy mozna to polaczyc przy okazji jednej narkozy. 

Trzeba jeszcze pomyslec za jakis czas, zwykle do 2 miesiecy po cieczce nad sterylka.

Za wizyty u wetetynarza, w tym: badania krwi, usg i czyszczenie kanalikow odbytowych faktura opiewa na 160 zl. Faktura zostanie wyslana do elik. 

Anecik, z obserwacji ocenia, ze sunia byla kiedys domowa psinka. Umie sie zachowac w domu. Nie brudzi. Potrafi chodzic na smyczy.

Uff, nie ma w takim razie tragedii. Ze sterylką nie trzeba czekać tak długo. Optymalnie jest podobno robić to 2 tygodnie po cieczce. 

Ja swoją stała wpłace kjutro, dzisiaj dzień zajęła mi opieka nad Lula po sterylce:)

 

Link to comment
Share on other sites

27 minut temu, Ewa Marta napisał:

Uff, nie ma w takim razie tragedii. Ze sterylką nie trzeba czekać tak długo. Optymalnie jest podobno robić to 2 tygodnie po cieczce. 

Ja swoją stała wpłace kjutro, dzisiaj dzień zajęła mi opieka nad Lula po sterylce:)

 

Dziękuję  :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...