Jump to content
Dogomania

FABIA ZA TM :( Maleńki rudy drobiazg - FABIA, sunia z guzem i chorym oczkiem w schronisku.....POMÓŻCIE JEJ PROSZĘ !


Recommended Posts

11 minut temu, Nesiowata napisał:

Trzymamy z całych sił kciuki im łapki - oby była przyjemna niespodzianka, a przynajmniej nie było tragedii.

Dziekuje Nesiowata !

Tak bardzo bym chciala, zeby juz niczego zlego w niej nie bylo.....to malenstwo ma juz dosc bolu w sobie....

Link to comment
Share on other sites

Przeraza mnie jej stan oraz jak za to wszystko zaplace ?

Z pieniedzy po Gwiazdce, deklaracji stalych i tego co ma na pewno zadeklarowane w jednorazowych, to na razie jest dla niej 700 zl. Tyle moze wyjsc juz za same dojazdy i wczorajsza wuzyte i leki. .......

Link to comment
Share on other sites

25 minut temu, MALWA napisał:

Witam z rana !

Kochani wspierajcie prosze myslami malenstwo - dzisiaj wieczorem beda wyniki krwi.

Jeszcze nie wiadomo co nas czeka........

Bądż dobrej myśli.Też trzymam kciuki.Dołączę do wspomagających sunieczkę od kwietnia.Na początek wpłacę po pierwszym 20 zł.

Link to comment
Share on other sites

46 minut temu, guccio napisał:

Bądż dobrej myśli.Też trzymam kciuki.Dołączę do wspomagających sunieczkę od kwietnia.Na początek wpłacę po pierwszym 20 zł.

Dziękuję guccio !

Czy mam rozumieć, że jest to deklaracja stała ?

Link to comment
Share on other sites

39 minut temu, Tyś(ka) napisał:

Jaka bidulinka na tych zdjęciach.
Niestety, nie mam jak sypnąć groszem, za dużo bied sobie wzięłyśmy z dziewczynami na głowę i teraz szukamy same jakiegoś wsparcia :(

Tysiu, mnie te biedne staruszki po prostu rozwalają....

Link to comment
Share on other sites

40 minut temu, rozi napisał:

Czemu jest zamknięta? Coś robi nie tak?

NIe, to psi anioł. Ona jest grzeczniutka i spokojna.

Anecik prowadzi hotel, i w ramach miejsca w hotelu ma dom z kojcami dla psów. Zamknięta jest w domku w kojcu.

 

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, MALWA napisał:

NIe, to psi anioł. Ona jest grzeczniutka i spokojna.

Anecik prowadzi hotel, i w ramach miejsca w hotelu ma dom z kojcami dla psów. Zamknięta jest w domku w kojcu.

 

Tak, ja wiem, że tam teraz są kojce, ale myślałam, że taka ciupina chora będzie jednak w domu, pod okiem.

Link to comment
Share on other sites

18 minut temu, MALWA napisał:

Dziękuję guccio !

Czy mam rozumieć, że jest to deklaracja stała ?

Dyszkę stałej wyskrobię.Jakoś trzeba dzielić.Tyle psich bidulinek.Mogę też podesłać fanty na bazarek np filmy na dvd,książki.ciuchy.Wyślę na swój koszt.

Link to comment
Share on other sites

13 minut temu, Jolanta08 napisał:

Nie wiem co napisać ,oby Anecik miała rację. Z tego można wnioskować ,że Fabia nie jest wysterylizowana ?

Jeśli to cieczka, to wychodzi na to, ze nie jest wysterylizowana.

Miała robione wczoraj wieczorem usg i weterynarz wykluczył ropomacicze.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, guccio napisał:

Bądż dobrej myśli.Też trzymam kciuki.Dołączę do wspomagających sunieczkę od kwietnia.Na początek wpłacę po pierwszym 20 zł.

 

32 minuty temu, MALWA napisał:

Dziękuję guccio !

Czy mam rozumieć, że jest to deklaracja stała ?

 

4 minuty temu, guccio napisał:

Dyszkę stałej wyskrobię.Jakoś trzeba dzielić.Tyle psich bidulinek.Mogę też podesłać fanty na bazarek np filmy na dvd,książki.ciuchy.Wyślę na swój koszt.

 

Dziękuję guccio.

Zapiszę 20 zł jednorazowej po 1 kwietnia, 10 zł stałej od kwietnia.

Fanty chętnie przyjmę, ale może lepiej byłoby przesłać zdjęcia. Bo jeśli wystawie Twoje fanty na bazarek, a one się nie sprzedadzą, to co będziemy sobie odsyłać ?

Podaje mój e-mail:  [email protected]

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, MALWA napisał:

 

 

 

Dziękuję guccio.

Zapiszę 20 zł jednorazowej po 1 kwietnia, 10 zł stałej od kwietnia.

Fanty chętnie przyjmę, ale może lepiej byłoby przesłać zdjęcia. Bo jeśli wystawie Twoje fanty na bazarek, a one się nie sprzedadzą, to co będziemy sobie odsyłać ?

Podaje mój e-mail:  [email protected]

Nie ma mowy o odsyłaniu.Inne bazarki będą a u mnie przez lata nazbierało się tego.Może jakaś dobra dusza kupi za parę groszy i wesprze psiaki.

Link to comment
Share on other sites

8 minut temu, rozi napisał:

Na USG lekarz chyba powinien widzieć, czy była sterylka.

Jak powiedział ,że nie ma ropomacicza , to jest nadzieja ,że widział macicę. Tyle ,że w cieczce powinna być powiększona

i rozpulchniona. Dziwny , właściwie mało wiarygodny jest opis USG.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...