Jump to content
Dogomania

FABIA ZA TM :( Maleńki rudy drobiazg - FABIA, sunia z guzem i chorym oczkiem w schronisku.....POMÓŻCIE JEJ PROSZĘ !


Recommended Posts

Biedna suńka, brak słów na określenie potwora lub potworów, którzy porzucili ją w takim stanie :( Życzę im podobnej starości. 

Oby sunia spokojnie przespała noc, niech nic już jej nie dokucza. Podrażnione oczko niefajne, ale jak ten guzek operować przy słabym serduszku :(

Link to comment
Share on other sites

14 minut temu, agat21 napisał:

Biedna suńka, brak słów na określenie potwora lub potworów, którzy porzucili ją w takim stanie :( Życzę im podobnej starości. 

Oby sunia spokojnie przespała noc, niech nic już jej nie dokucza. Podrażnione oczko niefajne, ale jak ten guzek operować przy słabym serduszku :(

Guzek, zeby, strup na powiece, ktory podraznia oko....sporo tego.

Link to comment
Share on other sites

Dostałam  od Anecik  sms z informacją, ze sunia jak jest zamknięta, to szczeka i popiskuje....

Nie wiadomo czy z samotności i strachu czy z bólu.Bo to, ze ona jest obolała, to jest pewne. W oczku, pyszczku i odbycie stan zapalny.....

Link to comment
Share on other sites

6 minut temu, pyra napisał:

Zaglądałam już wcześniej. Niestety moje możliwości finansowe są zerowe (emerytka) ale zawsze trzymam kciuki za bidule i ich wybawicielki śląc dobre fluidy!

Tym bardziej mi miło, ze do nas zajrzałaś !

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, MALWA napisał:

Tym bardziej mi miło, ze do nas zajrzałaś !

Sama mam sunię po tragicznych przejściach , aby jej pomóc wzięłam drugą sunię też po przejściach aby się nawzajem wspierały (dobra decyzja, bo się wspaniale rozumieją ) dlatego na dogo bywam codziennie i cichutko w kąciku trzymając kciuki podziwiam waszą determinację żałując, że tylko dobrym słowem mogę wesprzeć no i z rzadka radą. Pozdrawiam

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

11 minut temu, pyra napisał:

Sama mam sunię po tragicznych przejściach , aby jej pomóc wzięłam drugą sunię też po przejściach aby się nawzajem wspierały (dobra decyzja, bo się wspaniale rozumieją ) dlatego na dogo bywam codziennie i cichutko w kąciku trzymając kciuki podziwiam waszą determinację żałując, że tylko dobrym słowem mogę wesprzeć no i z rzadka radą. Pozdrawiam

Dobre słowo i rada, często są na wagę złota !

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...