Jump to content
Dogomania

FABIA ZA TM :( Maleńki rudy drobiazg - FABIA, sunia z guzem i chorym oczkiem w schronisku.....POMÓŻCIE JEJ PROSZĘ !


Recommended Posts

9 minut temu, elik napisał:

Podwyżka? Nic nie wiem o takowej. Myślę, że gdyby miała być, to Kasia już by o niej mówiła.

MALWA o niej pisze na obu wątkach, zarówno Fabii, jak i Ajki:

 

Dnia 31.01.2021 o 20:33, MALWA napisał:

Kikou zapowiedziała podwyżkę opłaty miesięcznej za utrzymanie psinki.  W 2020 r. płaciliśmy po 275 zł miesięcznie.

 

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, elik napisał:

Na konto Fabiusi wpłynęły poniższe kwoty:

  •    100,00 zł  od MALWA   deklaracja I-III + dodatek  –  1.02.
  •      30,00 zł  od Ewa Marta   deklaracja II  –  2.02.

 

Bardzo serdecznie dziękujemy

978329574_dzikuj1.jpg.4fd04a11aef17adf218383c0318c6090.jpg      1432322168_kwiatki4.jpg.96542925646f1c5f37d5fdf8e31d728e.jpg

Dziekuje za wplaty dla Fabii :)

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, Tyśka) napisał:

Fabiusia niby wiecznie młoda (w wyglądzie), a już się starzeje :( Dobrze, że kikou ma złote serce do staruszków.

 

Czy wiadomo już ile wyniesie podwyżka?

To prawda, psinka trafila do osoby o zlotym sercu.

Co do podwyzki, to jeszcze nie wiem. Kasia da znac. 

 

2 godziny temu, elik napisał:

Podwyżka? Nic nie wiem o takowej. Myślę, że gdyby miała być, to Kasia już by o niej mówiła.

 

2 godziny temu, Tyśka) napisał:

MALWA o niej pisze na obu wątkach, zarówno Fabii, jak i Ajki:

 

 

Kasia o podwyzce wspomniala mi podczas rozmowy telefonicznej.

Nie ma sie co dziwic, wszystko drozeje.....

Link to comment
Share on other sites

Fabiusia nam troszkę "słabuje". Dopiero pod koniec stycznia opowiadałam Malwie, że maleńka ładnie je ale w ubiegły czwartek odmówiła jedzonka. Byłyśmy na badaniach, wątroba nereczki niemal w normie ale wskaźniki trzustkowe podwyższone. Na usg dodatkowo wyszły jakby kamyki w pęcherzu. Ale nie było dokładnie widać bo  były gazy w brzuszku. Ewidentnie bolał ją brzusio. Ale po lekach odrazu poczuła się lepiej i już podziubała trochę jedzonka wieczorem i niemal normalnie zaczęła jeść następnego dnia. Teraz bierze antybiotyk i gdzieś za tydzień trzeba powtórzyć usg porządnie bo coś tam w tym maleńkim brzuszku zaczęło się dziać.

To oznacza że musiałam Fabiusię na całkowicie dietetyczne jedzonko przestawić. Oraz ma brać enzymy trzustkowe do jedzenia. Mamy akurat trochę pustki w spiżarni, trzeba będzie odpowiednie jedzonko zamówić. Rachunki wyślę do Elsi. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dostałam fakturę zbiorczą za opiekę weterynaryjną piesków hotelowanych u Kasi, których jestem skarbnikiem. Całość zapłaciłam z konta Sarci i Arusia i dokonam zwrotów odpowiednich kwot z właściwych kont psiaczków.

Faktura

1609211690_F-razbiorcza.png.9fcae3d14061eec607e55efb41c9370e.png

1 - kroplówki Arusia - 50,00 zł,

2, 3 i 4 - insulina, insulinówki oraz paski do badania cukru w moczu Saruni - 95,00 zł,

5, 6, 7 i 8 - badania Fabii z 4.02. morfologia i biochemia krwi, leki, badanie USG i badanie kału - 170,00 zł,

9 - ostatnie badanie krwi Orunia z 26-go stycznia - 110,00 zł.

Przelew

376057644_Aruprzel.png.edc45e2ac401855949a7d74fbb6cbcb2.png

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...