Jump to content
Dogomania

FABIA ZA TM :( Maleńki rudy drobiazg - FABIA, sunia z guzem i chorym oczkiem w schronisku.....POMÓŻCIE JEJ PROSZĘ !


Recommended Posts

Nie mogę uwierzyć, że Joli już nie ma, nie mogę:(.

Tak bardzo mi przykro,była wspaniałą, bardzo empatyczną kobietą, będzie Jej tutaj brakowało.

Jolu, a mnie będzie  brakowało naszych rozmów, będę tęskniła za Twoimi porannymi życzenia dobrego dnia...

pamięć zaduszki znicz.gif

Też dołożę się do kwiatów.

Iwona z Sosnowca również.

Link to comment
Share on other sites

14 godzin temu, Poker napisał:

Moniko, podaj koszt i nr konta.  Myślę , że każda wpłaci ile będzie mogła. Nadwyżkę można by przeznaczyć na utrzymanie suni Jolanty08

Wszyscy Dogomaniacy, którzy zadeklarowali udział w składce na palmę pogrzebową ś.p. Joli otrzymają ode mnie wiadomość prywatną z rozliczeniem, fakturą oraz zdjęciem palmy.

Ustaliłyśmy z Jo37, że to ona, po powrocie z urlopu, pozbiera pieniądze od osób, które się zadeklarowały do udziału w składce na palmę pogrzebową. Jeżeli zostałaby nadwyżka to poproszę o przesłanie jej na konto Skarpety im. Talcott, która wraz z Jolantą08 prowadziłyśmy od roku 2010.

Wczoraj wieczorem ustaliliśmy z Rodziną ś.p.Joli, że Jej ukochana sunia Sisi zostanie u nas na zawsze. Kontaktowałam się już celem formalnej adopcji z Anetą (ponieważ to ona była wydającym Sisi do adopocji w roku 2017). Jesteśmy z Mężem w stanie utrzymać Sisi, przyjmujemy Ją do naszego domu z miłością jako kolejnego członka rodziny. A bliscy ś.p. Joli będą Sisi odwiedzać (mieszkamy blisko siebie).

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Chciałybyśmy dołożyć się z mamą ( Iwona z Sosnowca)do wiązanki. Proszę o informację gdzie można wpłacić pieniądze 

W zeszłym roku osobiście poznałyśmy Jolę..przez tydzień  cudownie opiekowała się naszym Felkiem.

Była niezwykle ciepłą osobą z ogromnym sercem do zwierząt

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 1.08.2021 o 17:06, elik napisał:

 

Żegnaj Droga Jolu. Nie znałam Cię osobiście lecz poprzez Twoje czyny czułam do Ciebie wielką sympatię. Bardzo mi smutno z powodu Twojej nagłej śmierci. 

  804538986_wieca.gif.5bebab62c6a6f0100c319c19cf3414d1.gif

 

Bardzo proszę o uwzględnienie mnie przy zbiórce na kwiaty.

     

 

Dnia 1.08.2021 o 23:23, Radek napisał:

Bardzo mi przykro. Boli, gdy odchodzą takie osoby. Proszę o informację, gdzie mogę wpłacić na kwiaty. 

 

Dnia 2.08.2021 o 08:16, Poker napisał:

Informacje są również na wątku skarpety im. Talcott. Ja też proszę o nr konta.

 

Dnia 2.08.2021 o 08:25, kiyoshi napisał:

Bardzo mi przykro :((

Również dołożę do kwiatów... 

 

Dnia 2.08.2021 o 10:39, Nesiowata napisał:

Pamiętajcie o mnie.

 

Dnia 2.08.2021 o 12:06, Tola napisał:

Nie mogę uwierzyć, że Joli już nie ma, nie mogę:(.

Tak bardzo mi przykro,była wspaniałą, bardzo empatyczną kobietą, będzie Jej tutaj brakowało.

Jolu, a mnie będzie  brakowało naszych rozmów, będę tęskniła za Twoimi porannymi życzenia dobrego dnia...

pamięć zaduszki znicz.gif

Też dołożę się do kwiatów.

Iwona z Sosnowca również.

 

Dnia 4.08.2021 o 19:16, malti napisał:

Chciałybyśmy dołożyć się z mamą ( Iwona z Sosnowca)do wiązanki. Proszę o informację gdzie można wpłacić pieniądze 

W zeszłym roku osobiście poznałyśmy Jolę..przez tydzień  cudownie opiekowała się naszym Felkiem.

Była niezwykle ciepłą osobą z ogromnym sercem do zwierząt

Wczoraj dzwoniła Jo37 i poprosiła mnie o rozesłanie jej nr konta, bo jest na wyjezdzie.

Pieniążki proszę włacać z dopiskiem "Kwiaty)

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 9.08.2021 o 18:43, Jo37 napisał:

Mam wpłaty od

p. Ania ze Szczekocin

Nesiowata

kiyoshi

malti z mamą

Radek

maarit

Poker

mari23

Jo37

Razem : 350,00

 

Mam kolejne wpłaty od:

bakusiowa

Tola

Asikowska 

elik

Razem mamy 480,00 zł

Zgodnie z życzeniem zrobiłam przelew na konto Moniki z Katowic w kwocie 150,00 zł.

Z przelewem na konto Skarpety poczekam bo miały być jeszcze wpłaty.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 10.08.2021 o 13:22, Jo37 napisał:

Na jednym z wątków ze smutkiem przeczytałam, że w tym roku w lutym odeszła dogomaniaczka yucca.

Ona również wspomagała psiaki w potrzebie. 

Tez nie wiedziałam:(.

Przykro i smutno, gdy odchodzi dobry człowiek:(

Link to comment
Share on other sites

Dnia 10.08.2021 o 13:18, Jo37 napisał:

Mam kolejne wpłaty od:

bakusiowa

Tola

Asikowska 

elik

Razem mamy 480,00 zł

Zgodnie z życzeniem zrobiłam przelew na konto Moniki z Katowic w kwocie 150,00 zł.

Z przelewem na konto Skarpety poczekam bo miały być jeszcze wpłaty.

 

Otrzymałam przelew w kwocie 150 złotych za palmę pogrzebową.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...