Jump to content
Dogomania

FABIA ZA TM :( Maleńki rudy drobiazg - FABIA, sunia z guzem i chorym oczkiem w schronisku.....POMÓŻCIE JEJ PROSZĘ !


Recommended Posts

Dziekuje Wszystkim, ktorzy tu byli przez ostatnie dwa i pol roku ze mna i Fabia !

Dziekuje Wam za zagladanie na watek, za pomoc finansowa w utrzymaniu malutkiej. 

Podziekowalam kikou za zaopiekowanie sie Fabia, za ogromne serce i oodarowanie jej swojego domu, w ktorym byla szczesliwa.  

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Na koncie Fabii znajduje sie obecnie nieco ponad 320 zl. Kwota ta pozwola zaplacic za utrzymanie za czerwiec. 

Prosze, by wypowiedziala sie tu teresaa118, ktora zaplacila do wrzesnia wlacznie, czy nadplata 100 zl moze zostac u Fabii czy mam ja zwrocic. ? 

Link to comment
Share on other sites

8 minut temu, MALWA napisał:

Na koncie Fabii znajduje sie obecnie nieco ponad 320 zl. Kwota ta pozwola zaplacic za utrzymanie za czerwiec. 

Prosze, by wypowiedziala sie tu teresaa118, ktora zaplacila do wrzesnia wlacznie, czy nadplata 100 zl moze zostac u Fabii czy mam ja zwrocic. ? 

Agnieszko 321,62 zł to kwota, jaka była na koncie Fabiuni w sobotę, ale nie są uwzględnione wpłaty, które były zrobione np w piątek, bo nie zdążyły wpłynąć na konto suni do piątku do godz. 18:15 - ostatnia sesja przychodząca w mBanku. W środę będę robiła następna aktualizację i wtedy z pewnością będą już wszystkie wpłaty.

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, elik napisał:

Agnieszko 321,62 zł to kwota, jaka była na koncie Fabiuni w sobotę, ale nie są uwzględnione wpłaty, które były zrobione np w piątek, bo nie zdążyły wpłynąć na konto suni do piątku do godz. 18:15 - ostatnia sesja przychodząca w mBanku. W środę będę robiła następna aktualizację i wtedy z pewnością będą już wszystkie wpłaty.

Rozumiem, czyli teoretycznie, o ile jakies wplaty byly poczynione w piatek, to powinno byc wiecej na koncie Fabii.

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, MALWA napisał:

Rozumiem, czyli teoretycznie, o ile jakies wplaty byly poczynione w piatek, to powinno byc wiecej na koncie Fabii.

Mogły być zrobione wpłaty w piątek i nie zdążyły wpłynąć na konto Fabiunii.
Kochana Figunia pisze, że wpłaciła deklaracje za 3 miesiące. Też jeszcze nie wpłynęły.

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, MALWA napisał:

Prosze, o ile to mozliwe, o przeniesienie stalych deklaracji na rzecz Ajki. To tez starsza suczka, schorowana i przebywa u Kikou. 

Napisz może do wszystkich wpłacających prośbę o przeniesienie deklaracji na Ajunię. Nie wszyscy wpłacający zaglądają na wątek Fabiuni.

Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, teresaa118 napisał:

Smutno, ale bylo to do przewidzenia. Fabunia miala wspaniala i troskliwa opieke do samego konca. Moja nadplata niech zostanie do waszej dyspozycji. Ja mam juz na oku innego potrzebujacego kudlaczka. Zegnam sie z wami, opiekunami Fabi.th?id=OIP.kyHcVqDYTLLWveF_IwHZ1wHaFj&pid

Dziekuje za pomoc dla Fabii i zagladanie tu na watek.

Dziekuje za wszystko !

Link to comment
Share on other sites

  • MALWA changed the title to FABIA ZA TM :( Maleńki rudy drobiazg - FABIA, sunia z guzem i chorym oczkiem w schronisku.....POMÓŻCIE JEJ PROSZĘ !

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...