Jump to content
Dogomania

FABIA ZA TM :( Maleńki rudy drobiazg - FABIA, sunia z guzem i chorym oczkiem w schronisku.....POMÓŻCIE JEJ PROSZĘ !


Recommended Posts

8 godzin temu, Poker napisał:

Szkoda ,że mała nie może zakotwiczyć na dłużej we Wrocławiu.  Jest wielka szansa ,że mój ulubiony wet zrobiłby wszystko na jednym posiedzeniu. Oczywiście po badaniach i ewentualnej konsultacji kardiologicznej .

Do Wroclawia to mala byla tylko dowozona, po to, by mogla ja przejac Ulv i przewiezc docelowo do kikou. Kasia tez ma zaufanych wetow. Zobaczymy co powie weterynarz na wizycie. 

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Tyś(ka) napisał:

Ona jest tak urocza, tak ujmująca, że od razu aż człowiekowi się w sercu robi... oby jak najszybciej udało się uporać ze sprawami zdrowotnymi i faktycznie frruuu! niech leci do siebie :)

Mysle, ze po leczeniu, operacjach sunia ma szanse dosc szybko znalezc swoj dom  : )

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

16 godzin temu, auraa napisał:

Zaglądam do malutkiej :)

 

11 godzin temu, nulka07 napisał:

Piękne zdjęcie. Śliczna jest nasza malutka. Oby ktoś ją wypatrzył;)

 

10 godzin temu, ewu napisał:

Jak się cieszę,że Fabia już u Kasi. Przepraszam za nieobecność na dogo ale byłam na pogrzebie nomen omen w Jeleniej Gorze. Niestety jechałm pociągiem z przesiadką  i nie miałbym jak zabrać Fabii.

 

10 godzin temu, elik napisał:

I ja zaglądam wieczorkiem i  życzę dobranoc-5.gif.ed6882efa3fe91d7519fcb78195b3cc2.gif

 

Kochani, dziękuję za to, że  czuwacie nad wątkiem Fabii !

Link to comment
Share on other sites

Dostałam kolejną informację , tym razem od Anecik, że koszt transportu Fabii na trasie  schronisko w M. do Góry Siwierskiej, i  po 2 dniach z  Góry Siwierskiej do Wrocławia, i z Wrocławia powrót do Góry Siwierskiej wyszedł 300 zł.

Szeleczki, w których  Fabia pojechała do kikou suczka dostała w gratisie.

Faktura zostanie przesłana do elik na e-maila i listem.

Anecik pięknie dziękuję za całość.

 

Eliczku, po otrzymaniu faktury zrób proszę przelew do Anecik.

 

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, MALWA napisał:

Mam informację od Ulvehin, że koszt transportu Fabii na trasie Wrocław - domek kikou - Wrocław wyniósł 110 zł.

Dane do wpłaty ślę do elik.

Eliczku - zrób prosze przelew zwrotu kosztów dla Ulvehin.

Już sie robi  :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...