Jump to content
Dogomania

Potrzebny pilnie tymczas (25-28 marca) dla chorego psa


Recommended Posts

Witam, bardzo pilnie potrzebuję osoby, która zaopiekowałaby się moim chorym pieskiem w dniach 25-28 marca ponieważ mam wyznaczony zabieg operacyjny w szpitalu, a jestem osobą samotną i nie ma nikogo kto zgodziłby się tego podjąć. Piesek ma zwyrodnienie kręgosłupa, kilka dni temu przestał wstawać na tylne nóżki, obecnie leży, bierze leki i jest mała szansa że będzie mógł chodzić. Nie wiem w jakim stanie będzie za 2 tygodnie, ale raczej w tym czasie wielkiej poprawy nie będzie. Na razie leży bez ruchu, trzeba mu dać leki, przewracać go z boku na bok, żeby nie dostał odleżyn i masować mu nóżki oraz brzuszek, żeby nie zatrzymał się mocz w pęcherzu. Załatwia się pod siebie niestety, trzeba go też podmywać, żeby nie wdała się infekcja. Pechowo mam również kota chorego na cukrzycę, który zaczął od niedawna mieć problemy z trzustką, bierze leki i nie chce jeść. Nie mogę odkładać tego zabiegu, a nie będę miała z kim zostawić tych zwierzaków. Bardzo proszę jakąś dobra duszę o pomoc. Miasto Poznań.

Link to comment
Share on other sites

Współczuję serdecznie. Napisz jak duży jest pies i podaj chociaż dzielnicę. Jak sobie wyobrażasz opiekę nad zwierzakami? U Ciebie w domu czy ktoś miałby je zabrać do siebie?  czy hoteli wchodziłby w grę ewentualnie szpitalik stacjonarny ? Jeżeli to 3 dni , to koszt nie byłby chyba powalający.

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję ci za zainteresowanie. Pies jest mały, jamnikowaty. Na Grunwaldzie. Najlepiej byłoby gdyby je ktoś wziął do siebie, szczególnie psa nie można zostawiać bez opieki na całą prawie dobę. Nie wiem jaki będzie jego stan za 10 dni. Do hoteliku nikt go nie przyjmie. 

Link to comment
Share on other sites

11 minut temu, malagoska napisał:

Mój piesek zmarł przed chwilą.

Bardzo współczuję. Piesio chyba wyczuł ,że musi Ci pomóc.

Może zwróć się do jakieś kociej fundacji w Poznaniu. Jest szansa,że mają DT, który przyjmie kota na kilka dni.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...