Jump to content
Dogomania

KONIEC - KUCHENNIE I DOMOWO :)


gosia7

Recommended Posts

Środki z bazarku zostaną przeznaczone na potrzeby moich kocich tymczasów i bezdomnych kotów,którymi się zajmuję.

 

 

Regulamin:

1.Bazarek potrwa do 26.03.2019r.,do godz.21.00,czasu dogo. Ostatni ważny post godz.20.59.
2.Na wpłaty czekam maksymalnie 7 dni od zakończenia bazarku, chyba że ustalimy inaczej.
3.Bazarek ma formę licytacji. Bardzo proszę o deklarowanie zakupu za konkretną kwotę żeby uniknąć nieporozumień. Jedynie w przypadku rozpoczęcia licytacji od ceny wywoławczej zostanie to zaakceptowane bez podania kwoty. W takiej sytuacji wystarczy napisać, że licytuje się za cenę wywoławczą.

4. Wyjątkowo,jeśli komuś bardzo zależy na czasie przed Świętami,mogę nielicytowany przedmiot sprzedać w opcji KT. Wówczas cena wywoławcza +50%.Proszę pytać!

5.Wysyłka jest PP,w przypadku dużych paczek szukam tańszej formy przesłania fantów i wybieram np.Paczka w Ruchu (do odebrania w kiosku,ale to najtańsza opcja,zwykle przy niedużych gabarytowo paczkach do 2kg to 8,49zł,pow. 2kg  ok.9zł,ale także nieduży gabaryt) https://www.paczkawruchu.pl/ lub firmę kurierską Geis (ok.15zł)wygodna dostawa pod drzwi.

6.Odbiór osobisty możliwy w Warszawie ,ale bardzo proszę ,by Kupujący dostosował się do moich możliwości czasowych i proponowanego miejsca (zwykle podaję Mokotów/Włochy i jestem tam dostępna w kilku godzinnej rozpiętości czasowej).Błagam nie wymuszać konieczności wożenia przeze mnie fantów w dogodne dla Kupującego miejsca (to dla mnie wielkie obciążenie,mam dużo tymczasów i bardzo dużo obowiązków z nimi związanych.Nie mam czasu i samochodu. Dostarczanie fantu za kilka złotych ,podczas którego tracę ponad 2h (jadąc tam i z powrotem) to dla mnie skórka za wyprawkę:( Proszę wziąć to pod uwagę robiąc zakupy na moim bazarku.

7.Kupujący korzystający z odbioru osobistego dokonują odbioru zakupionych fantów w ciągu max.1,5tyg. od zakończenia bazarku. Niestety nie mam miejsca na przechowywanie fantów dłużej ze względu na bardzo małe mieszkanie:( Każda paczka dodatkowo w nim,to kolejny mebel,który trzeba skrzętnie omijać ostro lawirując ,co jest ogromnym utrudnieniem w małej kawalerce:(


8.Opakowania do przesyłek stosuję w większości z odzysku,chyba,że ktoś zażyczy sobie dopłatę za nowe. Zawsze bardzo dbam,aby Kupujący nie musiał dokładać ani złotówki za karton,kopertę bąbelkową,taśmę,wypełnienie gąbką lub poduszki powietrzne), także płatność głównie za przesyłkę.Proszę doceńcie ten wysiłek,każdorazowo kosztuje mnie to sporo zaangażowania,czasu i kombinacji z wyszukiwaniem darmowych opakowań.

9.Kupujący biorący udział w licytacji na tym bazarku,akceptują ww.zapisy regulaminu

 

Rozliczenie 106,50zł uzbierało się:)

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1. Zestaw 3 półmisków na wędliny,ciasta - idą święta i może to dobry czas na uzupełnienie albo urozmaicenie zastawy stołowej . Jeden duży i dwa mniejsze. Klasyczna biel z niebieskim.

cw 25zł

wishina za cw

xeizgp.jpg

1j6q29.jpg

 

2. Taca nierdzewna owal 35cm. Może posłużyć jako półmisek na wędliny. Także pięknie będą się prezentować owoce ,ciasto. Do kontaktu z żywnością. Nowa z metką.

cw 20zł

35jmaeo.jpg

3. Półmisek głęboki ,angielski ,41cm, stal nierdzewna ,do kontaktu z żywnością. Nowy z metką.

cw 20zł
1eanop.jpg

4. Półmisek porcelanowy na wędliny lub ciasto .

cw 18zł
28tux5l.jpg

Link to comment
Share on other sites

5. Deska do krojenia. Szklana. Bardzo higieniczna. Nadaje się do krojenia mięsa,wątróbki,serc kurzych-wszystkiego dla kota,a przy tym łatwa w utrzymaniu higieny. Łatwa w myciu,nie przyjmuje zapachów. Wreszcie nie czuć po pokrojeniu na desce cebuli i czosnku :twisted: 

cw 12zł

Jo37 za wyw.

 

 

6. Podstawki do jajek

14008l.jpg

cw 8zł

7. Podstawka do świecy

cw 6zł

2iuc0p3.jpg

8. Obraz Tulipany. W tonacji beżu. Bardzo ładny. Śliczna dekoracja salonu,bądź sypialni. Duuuży. 140x56cm

cw 80zł

11ht2sj.jpg

Link to comment
Share on other sites

12. Kurtka skórzana. Oliwkowa. Rozmiar L/XL

cw 35zł

wvwktu.jpg

2qtye77.jpg

13. Spinacze biurowe. Do dokumentów. Ale u mnie świetnie sprawdzają się głównie do zamykania opakowań suchej karmy,by nie wietrzała. Nawet wielkich worów. Doskonałe także do zamykania przypraw kuchennych.

cw - komplet kilku dużych i małych 6zł. Mamy kilka kompletów :D 

Nuncek 2op. za wyw.

zlbw4g.jpg

sl0bpw.jpg

2rc66wn.jpg

Link to comment
Share on other sites

14. Misa zielona,szklana. Jako zastawa na stół ,można w niej też ułożyć kompozycję z pływających świec i kwiatów  -ślicznie wygląda . Średnica od góry to 17cm.

cw 10zł

SabaS z miau kupuje za 15zł w KT

Aldrumka za wyw.

 

 

 

15. Wyłącznik do światła w kolorze beżowym. Używany,ale w dobrym stanie. 

cw 2zł

1sdqu0.jpg

25s1zbt.jpg

Link to comment
Share on other sites

16. Miska plastikowa kuchenna firmy CURVER. Używana.

cw 5zł
24448co.jpg

17. Garnek do gotowania mleka. W nim nigdy nie wykipi .
Użyty ze dwa razy. Uwielbiam mleko,ale nie mam czasu gotować,a raczej myć .

cw 15zł

29dzepv.jpg

fdzif7.jpg

18. Dyfuzor do Feliwaya Raz użyty,jak nowy.

cw 10zł

rbbre8.jpg

Link to comment
Share on other sites

19. Adresatka i dzwoneczek do obroży dla kota wychodzącego,by odstraszał ptaki.

cw 5zł adresatka
cw 4zł dzwoneczek

2l8dnk7.jpg

20. Podstawka pod telefon komórkowy

cw 15zł

2rnagrp.jpg    w0lwdz.jpg

21. Zegar ścienny. W drewnianej oprawie,kuchenny,klimatyczny. Można chyba samemu zmienić zawartość ozdób zegara np. na ziarnistą kawę ,suszone kwiaty,paprykę i co jeszcze sobie wymyślimy :D 

cw 25zł

SabaS z miau za wyw.
 


22. Szklanki do kawy

cw 20zł

2nqsc39.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

26. Gumki recepturki potrzebne w każdym domu

Nuncek 1op. za wyw.

2ijr9jp.jpg

cw.4zł za pakiet

27. Kubek z sitkiem porcelanowym do ziółek

cw.4zł

ejd5k.jpg

28. Kubek

cw.4zł

2v33h5f.jpg

 

29. Podkładki korkowe 

cw.4zł

2ntjnz6.jpg

 

30. Latarka Philips. Popękana obudowa,ale nie przeszkadza to w użytkowaniu. Działa. Na baterie.Posłuży jeszcze w piwnicy czy na spacerze w lesie:)

CW. 2zł

dms1ee.jpg

2wnaa38.jpg

Link to comment
Share on other sites

31. Próbki enzymatycznej pasty do zębów. Mam 26szt.

cw.1zł/szt

Jo37 za wyw. 10szt.

Wybielająca pasta do zębów. Przyszłość wybielania zębów bez ryzyka uszkodzeń szkliwa. Zaawansowana formuła z unikalną technologią wybielania zębów opartą na nowoczesnej kombinacji składników: naturalny enzym z ananasa (bromelaina) i innowacyjny PAP (kwas ftalimido-peroksy-kapronowy).

Wybiela zęby w ciągu 10 dni.
Formuła zawiera składniki wybielające enzymatycznie, bez inwazyjnego ścierania szkliwa
Redukuje przebarwienia i pożółknięcia na zębach
Zapobiega rozwojowi kamienia i płytki nazębnej
Chroni przed próchnicą dzięki zawartości fluoru
Nie zawiera nadtlenków, bezpieczna dla szkliwa

 

32. Próbki kremu Bielenda, nawilżająco-matujący krem węglowy do twarzy. Czarny diament w kosmetyce:)

cw.1zł/szt

Jo37 za wyw. 5szt.

Mam 5szt.

Opis:

Innowacja Aktywny węgiel - czarny diament w kosmetyce Nawilżająco-matujący krem węglowy o działaniu detoksykującym skutecznie poprawia stan skóry mieszanej i tłustej szarej z przebarwieniami i rozszerzonymi porami. Innowacyjna formuła oparta na naturalnym aktywnym węglu dokładnie oczyszcza skórę z toksyn, zwęża pory, redukuje poziom sebum. Krem zapobiega powstawaniu wyprysków, ładnie matuje i odtłuszcza błyszczącą cerę, optymalnie nawilża. Magiczny kosmetyk o czarnej konsystencji idealnie wtapia się w skórę nie zmieniając jej odcienia. Aktywny węgiel dzięki silnym właściwościom absorbującym posiada zdolność głębokiego oczyszczania skóry. Działa jak magnes: przyciąga i wchłania toksyny, martwy naskórek, nadmiar sebum oraz inne zanieczyszczenia z powierzchni oraz głębszych warstw skóry. Skutecznie oczyszcza zablokowane pory, wyrównuje koloryt skóry, zapobiega powstawaniu wyprysków, Kwas hialuronowy to silny składnik nawilżający i przeciwzmarszczkowy, który ma zdolność penetracji do głębokich warstw skóry. Dzięki temu skóra zostaje intensywnie nawilżona od wewnątrz - jest wyraźnie gładsza, jędrniejsza i pełna blasku. Efekt: gładka, idealnie matowa, doskonale nawilżona, pełna blasku cera. Pory zwężone i mniej widoczne, niedoskonałości zredukowane. Testowany dermatologicznie

 

 

33. Nie wiem co to? Stara olejarka? W każdym razie wygląda jak coś baaadzo starego,zabytek, z wykopalisk;) Robi klimacik. Może być ozdobą stylizowanej na zabytkową kuchni. Taki gadżecik pokryty zębem czasu... Do samodzielnego odczyszczenia zostawię.

cw.10zł

mama_Alfika przebija na 15zł

wishina za cw

 

34. Puszka na przysmaki,niewielką ilość karmy suchej na drogę itp, ale też na spinacze,szpilki, drobiazgi wys.11cm

cw.10zł

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...