Jump to content
Dogomania

Lula - młodziutka czarna sunia - przegubowiec na krótkich łapkach już w DS


Ewa Marta

Recommended Posts

8 minut temu, auraa napisał:

Zobaczymy. ..Dobrze by było gdyby to był ten dom. Mała już trochę czeka na swojego człowieka. 

Jestem po rozmowie. W domu jest 4-letnie, wesoła i miła sunia. Podobna do Luli. Niestety sunia nie jest wysterylizowana, bo Pani sie nie zgadza. To taki mały zgrzyt w rozmowie... Poza tym Pan kocha zwierzęta. ma 3 króliki, dwa szczurki i chomiki. 

Państwo mieszkają w Ursusie. Mamy spotkać się po świętach, ale zanim się spotkamy będe chciala jeszcze rozmawiać.

 

Link to comment
Share on other sites

16 godzin temu, Poker napisał:

Jeżeli pilnują suni  , to jest OK.

Pilnują. Na szczęście nie podaja tabletek i nie chcą, żeby miala szczeniaki. Jesteśmy umówieni na spotkanie po świętach. Do piątku Panstwo nie mogą dojechać a w piątek (jutro) Lula jedzie z Martą na Mazury. Wracają w poniedziałek.

Link to comment
Share on other sites

13 godzin temu, auraa napisał:

Święta, Święta i po świętach. Wyprawa na Mazury udana? Lula już wróciła do Warszawy?

Lula jest już w domu, była jednak nie na Mazurach a w Milanówku.
Wszystko jest w porządku.

 Wczoraj poranny spacer.

 

58625973_2060207080948364_6777082360111300608_n.jpg

58444203_2060207050948367_8521121128494661632_n.jpg

Link to comment
Share on other sites

No i po spotkaniu:) Przyjechali oboje Państwo z sunią. Poznanie z suniami wypadło bardzo dobrze, nawet sie troche razem pobawiły. Państwo zakochani w Luli, ale nie zapominali przytulać też Dosi. Ponieważ wyjeżdżają w długi weekend, podjęliśmy decyzję, że pojadę do nich na ostateczną wizytę przedadopcyjną z Lulą 5 maja. Nie chciałabym, żeby maleńka od razu jechala w nowe miejsce z nową rodziną, dlatego na spokojnie załatwimy sprawę po powrocie Państwa i moim. Myślę, że będzie jej dobrze w nowej rodzince:) Tak wyglądają obie sunie:)

 

Lula1.jpg

Lula2.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Lula od dzisiaj jest mieszkanką Ursusa. Pierwsze chwile były dla niej stresujące. Nagle zabrałam ja z miejsca, które pokochala, w którym miala zawsze mase psiaków do zabawy. Ale w nowym domu czekała na nia 4-letnia Dosia. Przyjęła ja bardzo przyjaźnie,. Dodatkowo Lula oniemiała widząc króliki i świnki morskie w klatkach. Zwierzaki zadbane, maja czysto i pod kontrolą sa wypuszczane w mieszkaniu.

Lula od razu chętnie przytulala sie do nowej rodziny, poznala też yorka córki Państwa. Od razu się zaprzyjaźniły. Lula jeszcze przy mnie zjadła kolację, nie było z tym problemu. Maleńka dostała porcjowane jedzenie na 3 dni, zabrałam też jej smaczki, pieczone ciasteczka, ulubione zabawki i gryzaki. Dorzuciłam też puszkę moich suniek, gdyby nie chciała jeść nowego jedzonka.

Będzie jej tam dobrze, będzie bardzo kochana i będzie miała towarzystwo bardzo miłej suni. 

Rozliczyłam dzisiaj do ko nca pobyt w DT. Marta płacze bardzo za Lulą, bo Lulę pokochała bardzo, ale nie zdecydowała się z różnych powodow na adopcję. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Lula spala dzisiaj wtulona w Pana Krzysztofa. Wczoraj nie ząłatwiła się na dworze, za to dzisiaj z samego rana zrobiła wszystko co trzeba. Chodzi krok w krok za Dosią i załatwia się tam, gdzie ona. Rano już się bawiły razem. Ogonek w górze. Będzie dobrze:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...