Jump to content
Dogomania

Sarunia kiedyś gryzła kraty. Teraz ma wspaniałych ludzi , psiego braciszka Dexterka i jest szczęśliwa!!!


Gabi79

Recommended Posts

Jak będą nowe zdjęcia będzie trzeba pomyśleć dorobieniu ogłoszeń  i choć kilka wyróżnić. Niestety te zwykłe szybko ginom na końcu tej całej kolejki psiaków szukających domku...

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, Tola napisał:

Zaglądam w oczekiwaniu na nowe  zdjęcia suni, tez mogłabym pomóc zrobić ogłoszenie...

 

31 minut temu, b-b napisał:

Jak będą nowe zdjęcia będzie trzeba pomyśleć dorobieniu ogłoszeń  i choć kilka wyróżnić. Niestety te zwykłe szybko ginom na końcu tej całej kolejki psiaków szukających domku...

Dzięki serdeczne, chętnie skorzystam z pomocy.

Zatem czekamy na nowe zdjęcia

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, b-b napisał:

A co tam u maleńkiej? :)

U Sary wszystko w porządku czyli bez zmian. 

U nas niestety 3 tydzień leje deszcz:-( Zwyczajnie w świecie nie dam rady zrobić suni dobrych zdjęć. W domu Sara cały dzień potrafi przespać. Jest bardzo wrażliwą sunią, reaguje strachem na każdy obcy głos, głośny dźwięk - od razu ucieka do legowiska:-/ 

Zdecydowanie dobrze czuję się na spacerach, pięknie chodzi na smyczy i załatwia potrzeby. Wypuszczona na ogród trochę "dziknie". Zamiast spędzać czas z nami czy psiakami zwija się w kłębek pod tujami i nie chce wyjść. Bardzo często nie chce sama wejść do domu choćby lało jak z cebra. Do dzieci nie podchodzi w ogóle - omija je szerokim łukiem.

Do mnie i do męża jest otwarta, miziasta, kochana ale w domu. Na ogrodzie naprawdę bardzo sporadycznie zdarza się, że podejdzie do nas. 

Moim zdaniem  Sara powinna trafić do mieszkania w bloku, do bardzo spokojnych ludzi, koniecznie bez małych dzieci .

Link to comment
Share on other sites

27 minut temu, Gabi79 napisał:

Dzisiaj miałam tel o Sarunię, ale gdy usłyszałam, że w domu jest trójka kilkuletnich dzieci odradziłam pani adopcję.

Przelałam Kasi 300,- za maj

Zadzwoni wreszcie TEN dom.

Trzymam za to mocno kciuki!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 24.05.2019 o 20:51, Tola napisał:

A gdzie można znalezc linki do OLX Saruni?

Dorobiłabym od siebie, chciałam podejrzeć, aby nie dublować zdjęcia głównego...

 

Dnia 24.05.2019 o 23:12, Alaskan malamutte napisał:

Tolu, tutaj masz link do mojego ogłoszenia

https://www.olx.pl/oferta/mala-sunia-do-adopcji-CID103-IDzEzx0.html

Na Katowice

https://www.olx.pl/oferta/sliczna-wesola-sarunia-czeka-na-dom-kocha-ludzi-kto-pokocha-ja-CID103-IDzhEwq.html

Miałam jeszcze na Kraków, ale chyba nie dopilnowałam i się skończyło, zrobię wieczorem

Jeśli możesz zrób Martuniu na Warszawę, z góry pięknie dziękuję!!!

Z góry wielkie dzięki.

Pogoda się poprawiła, więc może Kasi uda się zrobić nowe zdjęcia.

W środę około 8mej rano dostałam sms z pytaniem, czy można się teraz skontaktować w sprawie Saruni?

Poprosiłam o tel. po 17tej

Otrzymałam odp: " Dziękuję, zadzwonię, miłego dnia " i tyle, pani nie zadzwoniła.

 

Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, b-b napisał:

Promowane ogłoszenie dziewczyny https://www.olx.pl/oferta/czy-chec-posiadania-kochajacego-domku-to-grzech-CID103-IDzpjRv.html

11111.jpg.b2414d6bc19f7b0a3048704308aadd74.jpg

 

Może i je spróbować zrobić ogłoszenia na Wrocław.Poznań?

Tak jak w przypadku Tigruni dzisiaj wyróżniłam Twoje ogłoszenie Saruni, zaraz wyróżnię to zrobione przez Tolę.

Nie mam pojęcia jakie miasta wybrać?

Na Wrocław ma od Joasi

https://www.olx.pl/oferta/mala-sunia-do-adopcji-CID103-IDzEzx0.html

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...