Jump to content
Dogomania

Sarunia kiedyś gryzła kraty. Teraz ma wspaniałych ludzi , psiego braciszka Dexterka i jest szczęśliwa!!!


Gabi79

Recommended Posts

10 minut temu, Alaskan malamutte napisał:

Gabrysiu, moje ogłoszenie dla Saruni. Sprawdź, co dopisać. No i trzeba wyróżnić...

https://www.olx.pl/oferta/mala-sunia-do-adopcji-CID103-IDzEzx0.html

Właśnie po całym morderczym dniu miałam się zabrać za wstawienie zdjęć. Asiu dziękuję, że mnie wyręczyłaś i pięknie dziękuję za olx!!!

Niestety Sarunia nadal jest strachulcem, najbardziej ufa Kasi i to w Kasi towarzystwie czuje się dobrze i swobodnie,  obcych się  boi.

Asiu, kochana napisz proszę, że Sarunia jest w pierwszym kontakcie nieśmiała, ale jak już zaufa jest wpatrzona w człowieka.

Ja dzisiaj nie mam już głowy, aby sklecić coś mądrego, dlatego bardzo Cię proszę ułóż to jakoś ładnie. Tak jak Ty pięknie potrafisz

Jutro zrobię nowy olx na Katowice.

Martwię się trochę, bo Sarunia będzie potrzebowała więcej czasu na aklimatyzację niż przeciętny piesek.

Czy ktoś da jej szansę?

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, Gabi79 napisał:

Właśnie po całym morderczym dniu miałam się zabrać za wstawienie zdjęć. Asiu dziękuję, że mnie wyręczyłaś i pięknie dziękuję za olx!!!

Niestety Sarunia nadal jest strachulcem, najbardziej ufa Kasi i to w Kasi towarzystwie czuje się dobrze i swobodnie,  obcych się  boi.

Asiu, kochana napisz proszę, że Sarunia jest w pierwszym kontakcie nieśmiała, ale jak już zaufa jest wpatrzona w człowieka.

Ja dzisiaj nie mam już głowy, aby sklecić coś mądrego, dlatego bardzo Cię proszę ułóż to jakoś ładnie. Tak jak Ty pięknie potrafisz

Jutro zrobię nowy olx na Katowice.

Martwię się trochę, bo Sarunia będzie potrzebowała więcej czasu na aklimatyzację niż przeciętny piesek.

Czy ktoś da jej szansę?

Gabrysiu, moja Nelcia jest strachulcem...U Jaaga przez piewsze dni siedziała pod łóżkiem, bała się mężczyzn. Jak pojechała do domku to tez siedziała pod łóżkiem....Teraz juz jest w miarę ok. Freska tez strachulec....

Sarunia musi mieć domek dostosowany do jej potrzeb. Nie martw się, domek ją znajdzie i jak pokocha, będzie wszystko dobrze. 

Zaraz dopiszę kilka słów o pierwszym kontakcie i o tej nieśmiałości.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

10 minut temu, Alaskan malamutte napisał:

Gabrysiu, moja Nelcia jest strachulcem...U Jaaga przez piewsze dni siedziała pod łóżkiem, bała się mężczyzn. Jak pojechała do domku to tez siedziała pod łóżkiem....Teraz juz jest w miarę ok. Freska tez strachulec....

Sarunia musi mieć domek dostosowany do jej potrzeb. Nie martw się, domek ją znajdzie i jak pokocha, będzie wszystko dobrze. 

Zaraz dopiszę kilka słów o pierwszym kontakcie i o tej nieśmiałości.

 

Dziękuję, zaraz wyróżnię

Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, Olena84 napisał:

Ale ona śliczna!

 

8 godzin temu, Figunia napisał:

Śliczna sunia! Tylko pokochać i patrzeć jak rozkwita i nabiera smialosci.

 

8 godzin temu, Gusiaczek napisał:

Słodziachna :)

To prawda, ślicznotka z Saruni.

Dzisiaj miałam tel. o Sarunię, młody chłopak, wydał mi się miły i kulturalny, ale....

Sarunia miała być dla jego dziadków i mieszkać w budzie....

Link to comment
Share on other sites

16 godzin temu, b-b napisał:

Śliczne zdjęcia!

Podmieniłam jej na OLX w  Krakowie :)

Oglądalność duża a jak widzę nic z tego nie wynika :(

Może nowe zdjęcia kogoś zauroczą?

Oby!

Dziękuję Bogduniu za podmiankę zdjęć!!!

Właśnie tworzę nowy tekst i zaraz zrobię olx na Katowice

Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, Gabi79 napisał:

Dziękuję Bogduniu za podmiankę zdjęć!!!

Właśnie tworzę nowy tekst i zaraz zrobię olx na Katowice

Czy może gdzieś jeszcze zrobić jej ogłoszenie ?      

Link to comment
Share on other sites

Wierzyć mi się nie chce ,że ogłoszenie na Kraków , promowane ma tylko 29 wejść :(

Taka ładna sunia i nikt nie dzwoni? :/

Gabi może trzeba zmienić miasta? Wiem ,że zawsze lepiej gdy adopcja jest gdzieś bliżej ale tutaj chyba nie ma za bardzo szans.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...