Jump to content
Dogomania

NELA MA DOM!! Malutka Nela z chorym oczkiem, smutna, zagubiona, zrezygnowana, przytłoczona schroniskową rzeczywistością. Proszę o pomoc dla tej suni!i


Recommended Posts

9 godzin temu, elik napisał:

Witam się na wątku szczęściary :) Imię nie ważne, ważne że sunia nie jest wycofana :)

 

A ja myślałam, że ty kochasz Zuzinkę   1319946330_pacz2.gif.d23b1718f63d8a37725d5ae07687cbf5.gif

Elu, alez oczywiście, nie da się nie lubić takiego małego diabełka, ale jesli jest to pies, za którego przed kimś odpowiadam, to zdecydowanie wolę te bez motorka w doopce i szalonych pomysłów w łepetynce. Teraz ze wzruszeniem i sentymentem oglądam jej zdjecia czy filmik z nowego domu. Jednak co strachu się przez nią najadłam, to moje.

Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, Nadziejka napisał:
 
Wstaw Jaagus pr zdjateczka
 dodam do kramciku
pozdrawiam
 dziekuje
Podobny obraz

Super, podaję stronę, to mozna wstawić w opisie https://cellactiv.pl/, tam tez sa zdjecia. Kupiłam oryginalne przez tą stronę.

Na Allegro widziałam, że są po 119 zł za opakowanie. Mam dwa opakowania.Gdyby się sprzedały, to byłyby pieniądze na operację oczka.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Jaaga napisał:

Elu, alez oczywiście, nie da się nie lubić takiego małego diabełka, ale jesli jest to pies, za którego przed kimś odpowiadam, to zdecydowanie wolę te bez motorka w doopce i szalonych pomysłów w łepetynce. Teraz ze wzruszeniem i sentymentem oglądam jej zdjecia czy filmik z nowego domu. Jednak co strachu się przez nią najadłam, to moje.

Wiem Jaguniu :) Zdaję sobie z tego sprawę, że odpowiedzialność za bąbla, zmienia punkt widzenia,  ale miłość i tak kwitnie :) Miałam pod swoją opieką na BDT sporo szczeniaków i wiem, jak to wygląda. Chciałoby się schrupać z miłości, choć przed chwilą lub za chwilę chciałoby się udusić bo po raz enty sioo, czy koo na kanapę,  czy pogryziony but, obgryziony stołek, rozwalona poduszka..... Znam ten ból i radość z oglądania szczęśliwego maluszka w nowym domu.

Tak tylko chciałam się nieco podroczyć :) Dzięki za wspaniałą opiekę nad Zuzicą :)

Link to comment
Share on other sites

47 minut temu, Nesiowata napisał:

Dziękuję za zaproszenie, ale  czytam od samego początku. Słów brakuje na to całe psie nieszczęście.

A mój małpiszon (tzn.  Lala) zaczyna wybrzydzać na suchą karmę. 

Fajnie, ze jesteś tutaj z nami. 

A Lalunia wygrała los na loterii. 

Mam nadzieję, że już niedługo malutka Nelcia też będzie tak kochana i rozpieszczana jak Lala.

Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, Jaaga napisał:

Super, podaję stronę, to mozna wstawić w opisie https://cellactiv.pl/, tam tez sa zdjecia. Kupiłam oryginalne przez tą stronę.

Na Allegro widziałam, że są po 119 zł za opakowanie. Mam dwa opakowania.Gdyby się sprzedały, to byłyby pieniądze na operację oczka.

Znalezione obrazy dla zapytania gify misie szare tedi

Jaaga sprobuje wstwic zdjateczka

 dziekuje dziekuje ale pisz prosze jaka cene wywolawcza wystawic?za sztuke

                 tulinkam za wszytkie lapeczki

Link to comment
Share on other sites

Dnia 28.02.2019 o 16:30, Nadziejka napisał:

Jaaga pisz jeszcze prosze ile tableteczek i cene koniecznie

 czy moze byc wywolawcza 80 zl za sztuke?

 czy to sa te tabletunki?

Znalezione obrazy dla zapytania cellactiv tabletki zdjecia

 

Tak, dokładnie te. Nie mam pojęcia za ile, podaj cene jak uwazasz. I tak leżą na półce.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...