Jump to content
Dogomania

NELA MA DOM!! Malutka Nela z chorym oczkiem, smutna, zagubiona, zrezygnowana, przytłoczona schroniskową rzeczywistością. Proszę o pomoc dla tej suni!i


Recommended Posts

25 minut temu, Alaskan malamutte napisał:

No to jest nas dwie...już mi raźniej...

Alaskan, będzie ktos robił dla niej jakis bazarek? jesli tak, to mam 2 opakowania tabletek na cellulitis o naturalnym składzie, które są po 120 zł za op. Kupiłam sobie, ale okazało się, że na jakąś roślinę w składzie jestem uczulona. Leżą więc na półce. Może komuś się przydadzą, mam oryginalne, od dystrybutora, nie z allegro, moge dołączyć do bazarku, może któras z pań wiosną bedzie chciała poprawić swoją sylwetkę ;)

Link to comment
Share on other sites

28 minut temu, Jaaga napisał:

Alaskan, będzie ktos robił dla niej jakis bazarek? jesli tak, to mam 2 opakowania tabletek na cellulitis o naturalnym składzie, które są po 120 zł za op. Kupiłam sobie, ale okazało się, że na jakąś roślinę w składzie jestem uczulona. Leżą więc na półce. Może komuś się przydadzą, mam oryginalne, od dystrybutora, nie z allegro, moge dołączyć do bazarku, może któras z pań wiosną bedzie chciała poprawić swoją sylwetkę ;)

Bardzo dziękuję!! Bazarek dla Nelci robi Nadziejka, może zechce dołożyc fant?

Link to comment
Share on other sites

20 minut temu, nulka07 napisał:

Jestem.Śliczna sunia. Będę zaglądać,a jak będzie bazarek to proszę o info.Pozdrawiam;)

 

18 minut temu, Tyś(ka) napisał:

I ja przybiegłam.

Witam sedecznie! Zaglądajcie jak najczęściej do malutkiej suni.Bazarek zrobiła Nadziejka, zapaszam

Dla Neluni kramcik malenki tyci tyci na Nowe Zycie.Zapraszam serca do 8 marca g 24.00

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Jaaga napisał:

Alaskan, będzie ktos robił dla niej jakis bazarek? jesli tak, to mam 2 opakowania tabletek na cellulitis o naturalnym składzie, które są po 120 zł za op. Kupiłam sobie, ale okazało się, że na jakąś roślinę w składzie jestem uczulona. Leżą więc na półce. Może komuś się przydadzą, mam oryginalne, od dystrybutora, nie z allegro, moge dołączyć do bazarku, może któras z pań wiosną bedzie chciała poprawić swoją sylwetkę ;)

 
Wstaw Jaagus pr zdjateczka
 dodam do kramciku
pozdrawiam
 dziekuje
Podobny obraz
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Witam się na wątku szczęściary :) Imię nie ważne, ważne że sunia nie jest wycofana :)

 

7 godzin temu, Jaaga napisał:

Osobiście wolę takie nieśmiałe, delikatne psy, niż szalone "zuzie ".

A ja myślałam, że ty kochasz Zuzinkę   1319946330_pacz2.gif.d23b1718f63d8a37725d5ae07687cbf5.gif

Link to comment
Share on other sites

12 minut temu, Alaskan malamutte napisał:

Witaj eliku kochany, dobrze, że tu z nami jesteś milosny-emotikon-ruchomy-obrazek-0203

Też się cieszę. Ogromnie się cieszę, że tym razem tyle fajnych psiaczków zostało wybranych do lepszego życia. Przykro mi tylko, że ten ślepy burasek jest tak bardzo zmaltretowany :(  Mam jednak nadzieję, że da się go przywrócić do dobrego, wesołego życia.

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, elik napisał:

Też się cieszę. Ogromnie się cieszę, że tym razem tyle fajnych psiaczków zostało wybranych do lepszego życia. Przykro mi tylko, że ten ślepy burasek jest tak bardzo zmaltretowany :(  Mam nadzieję, że da się go przywrócić do dobrego, wesołego życia.

Elu, ja tez w to wierzę.

Kiedyś do Jaaga pojechał Oli, biedulek, w schronisku oceniany jako staruszek. i cóż sie okazalo??że to całkiem mlody psiak!! Jaaga odchuchała, odpicowała i Oli znalazl domek!!

 

Link to comment
Share on other sites

48 minut temu, Alaskan malamutte napisał:

Elu, ja tez w to wierzę.

Kiedyś do Jaaga pojechał Oli, biedulek, w schronisku oceniany jako staruszek. i cóż sie okazalo??że to całkiem mlody psiak!! Jaaga odchuchała, odpicowała i Oli znalazl domek!!

 

Dobrze, że i on pojedzie do jaaga.  Ona wspaniale opiekuje się psiakami i ma dużą wiedzę z zakresu pomocy medycznej dla zwierzaków. Ten psiak ma bardzo skopaną psychikę, bardzo słabą samoocenę. Nie będzie łatwo podnieść go na duchu. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...