Jump to content
Dogomania

NELA MA DOM!! Malutka Nela z chorym oczkiem, smutna, zagubiona, zrezygnowana, przytłoczona schroniskową rzeczywistością. Proszę o pomoc dla tej suni!i


Recommended Posts

28 minut temu, Alaskan malamutte napisał:

Jutro będę dzwonić do państwa i zapytam co i jak. A tymczasem poszę Jaaga o rozliczenie Nelci.

Na rachunek czy  fakturę, daj proszę znać? Jestem w Katowicach do piątku, to proszę o cierpliwość.

Link to comment
Share on other sites

Chyba mogę troszkę odetchnąć....

Dostałam dzisiaj zdjęcia i informację z domu Nelci. Pani Jola napisała, że Nelcia jest cudna, już pozwala się glaskać, nie odstępuje ich na  krok. Szczeka, broni otoczenia. Zaprzyjażniła się z suniami  z sąsiedztwa. co dzień pokazuje coś nowego, jest po prostu super. Pan bardzo ją rozpieszcza!!! Nelcia niestety nie lubi aparatu, ale coś udało się uchwycić...

PART_1556211703010.jpeg

PART_1556213427477.jpeg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

12 minut temu, b-b napisał:

Mała się rozkręci potrzebuje tylko więcej czasu. Fajnie ,że ma już swój domek, który ją kocha :)

Bogduniu, dzisiaj minął tydzień, jak Nelcia pojechała do swojego domku, a juz śpi z państwem w łóżku, daje się głaskać i cieszy się na ich widok. Jestem z niej po prostu dumna!!!

Proszę usuń juz ogłosznie Nelci. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Dnia 15.04.2019 o 22:45, uxmal napisał:

U mnie jest Nela wyróżniona do 6.05

Martuniu, możesz spokojnie podmienić ogłoszenie Nelci, może na Sarunię od Gabi?? Tutaj jej wątek:

https://www.dogomania.com/forum/topic/349537-sarunia-już-nie-musi-gryźć-krat-0203-opuściła-schronisko-bardzo-prosi-o-wsparcie-ma-tylko-35-stałych-deklaracji/?page=1

 

Link to comment
Share on other sites

Nelcia juz w swoim domku, kochana, rozpieszczana przez swoją rodzinkę. I niech juz tak zostanie!!!

Chciałabym wszystkim, którzy przyczynili się do szczęśliwego zakończenia podziękować za wsparcie finansowe, aktywność na wątku, bazarki. To dzięki Waszej pomocy i wsparciu Nelcia może cieszyć się swoim domkiem i swoją rodziną. 

Jaaga, Tobie bardzo dziękuję za przyjęcie Nelci vel Nutki i opiekę nad nią. 

                                            Podobny obraz

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Mam info i zdjęcia z domku Nelci. Sunia bardzo chce sie zaprzyjaźnić z kotką i zaprasza ja do zabawy, ale koteczka niekoniecznie chce. Pani napisała, że Nelcia zaczyna reagować na swoje imię i zaczyna słuchać komend, jest posłuszna, czyściutka. Każdy dzień przynosi coś nowego. Jeszcze za bardzo nie daje się czesać, ale pani napisała, że wszystko w swoim czasie.  

0bb079c48d54.jpg

d55d25bafe09.jpg

4cff5ab9190c.jpg

12272122ea7e.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...