Jump to content
Dogomania

NELA MA DOM!! Malutka Nela z chorym oczkiem, smutna, zagubiona, zrezygnowana, przytłoczona schroniskową rzeczywistością. Proszę o pomoc dla tej suni!i


Recommended Posts

2 godziny temu, Alaskan malamutte napisał:

Dziękuję za potwierdzenie. 

Jaaga, a jak Nuteczka? Nadal gryzak? I jak chodzenie na smyczy?? Telefony są, ale....na razie to nie są domki dla sunieczki...

Trzecią noc nie pozwalam jej spać w pokoju, co oczywiście zostało przyjęte z wielkim żalem i co wieczór z protestem. Ma legowisko na korytarzu. Mam tam też meble i na razie nic nie ogryzła. Ostatnimi dniami cały czas są drzwi zewnętrzne otwarte, więc sporo czasu spędza w ogrodzie. Może jak się wyszaleje i wybiega w ciągu dnia, to już nie ma potrzeby niszczyć ? Wieczorem, jak bawi się ze "swoimi" ukochanymi szczeniakami, to nie niszczy.

Smycz muszę przypiąć i sprawdzić, bo stale ma szelki, ale lata luzem.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Jaaga napisał:

Trzecią noc nie pozwalam jej spać w pokoju, co oczywiście zostało przyjęte z wielkim żalem i co wieczór z protestem. Ma legowisko na korytarzu. Mam tam też meble i na razie nic nie ogryzła. Ostatnimi dniami cały czas są drzwi zewnętrzne otwarte, więc sporo czasu spędza w ogrodzie. Może jak się wyszaleje i wybiega w ciągu dnia, to już nie ma potrzeby niszczyć ? Wieczorem, jak bawi się ze "swoimi" ukochanymi szczeniakami, to nie niszczy.

Smycz muszę przypiąć i sprawdzić, bo stale ma szelki, ale lata luzem.

Wieje optymizmem...aż boję się cieszyć...

Ja cały czas wierzę w Nutkę i wiem, że to będzie cudowna sunia..Tylko domek musi ją znaleźć, a ja mu w tym pomogę..

Link to comment
Share on other sites

46 minut temu, Alaskan malamutte napisał:

Zgłosił się bardzo fajnie brzmiący domek z okolic Wrocławia chętny na adopcję Nutki. 

Myślę, że warto zrobić tam wizytę. 

 

Wreszcie dobra wiadomość.

Link to comment
Share on other sites

Bardzo cieszę się z tej wiadomości. Po rozmowie z Alaskan, również uważam, że brzmi obiecująco. Nutka to super dziewczyna i dom na wsi z ogrodem to dla niej idealne miejsce.

Oby tylko udało się szybciutko znaleźć kogoś kompetentnego do przeprowadzenia wizyty pa. Nutka, już otworzyła się, jest towarzyska, przyjacielska, więc idealnie byłoby, gdyby trafiła do domu, zanim uzna, że to u nas jest jej miejsce na świecie. Wczoraj musieliśmy podjąć trudną decyzję o przyjęciu dwóch suń. Pojechała do domu Nowusia i nie pomyślałabym nigdy o dwóch dziewczynkach, ale potrzebują wspólnego domu, gdzie ktoś jest stale. Martwiłam się, że to dodatkowy pies, ale może los tak sprawił, że Nutka będzie miała swoich ludzi i wszystko będzie dobrze.

Link to comment
Share on other sites

25 minut temu, Jaaga napisał:

Bardzo cieszę się z tej wiadomości. Po rozmowie z Alaskan, również uważam, że brzmi obiecująco. Nutka to super dziewczyna i dom na wsi z ogrodem to dla niej idealne miejsce.

Oby tylko udało się szybciutko znaleźć kogoś kompetentnego do przeprowadzenia wizyty pa. Nutka, już otworzyła się, jest towarzyska, przyjacielska, więc idealnie byłoby, gdyby trafiła do domu, zanim uzna, że to u nas jest jej miejsce na świecie. Wczoraj musieliśmy podjąć trudną decyzję o przyjęciu dwóch suń. Pojechała do domu Nowusia i nie pomyślałabym nigdy o dwóch dziewczynkach, ale potrzebują wspólnego domu, gdzie ktoś jest stale. Martwiłam się, że to dodatkowy pies, ale może los tak sprawił, że Nutka będzie miała swoich ludzi i wszystko będzie dobrze.

Mari23 zgodziła się zrobić wizytę. Czekam na info od niej. Kciuki na poklad!!!

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, Jo37 napisał:

Trzymam kciuki.

 

1 godzinę temu, Tola napisał:

Ja tez trzymam kciuki!

Oby to był ten dom!

 

51 minut temu, Gabi79 napisał:

Dołączam do trzymających kciuki!!!

 

33 minuty temu, Tyś(ka) napisał:

I ja trzymam :) Kiedy odbędzie się wizyta?

Dziękuję, kciuki bardzo potrzebne.

Rozmawiałam z Mari23, jutro umowi się z państwem i powiadomi mnie o terminie wizyty.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Alaskan malamutte napisał:

 

Dziękuję, kciuki bardzo potrzebne.

Rozmawiałam z Mari23, jutro umowi się z państwem i powiadomi mnie o terminie wizyty.

odnalazłam wreszcie wątek :)

i proszę o kciuki także za mnie - dość daleko muszę jechać, ale bardziej się boję mojego niewielkiego doświadczenia w wizytach PA

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, mari23 napisał:

odnalazłam wreszcie wątek :)

i proszę o kciuki także za mnie - dość daleko muszę jechać, ale bardziej się boję mojego niewielkiego doświadczenia w wizytach PA

Witaj na wątku Neluni! Z całego serca dziękuję, że pomimo takiej odleglości zgodziłaś się zrobić wizytę. emotikony na gg serca

Troche poopowiadałam Ci o Neluni, resztę możesz poczytać na watku no i zobaczyć naszą ślicznotkę!

 

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, Alaskan malamutte napisał:

Witaj na wątku Neluni! Z całego serca dziękuję, że pomimo takiej odleglości zgodziłaś się zrobić wizytę. emotikony na gg serca

Troche poopowiadałam Ci o Neluni, resztę możesz poczytać na watku no i zobaczyć naszą ślicznotkę!

 

prawdziwa ślicznotka :) miałam kiedyś pieska podobnego,dzieciak młodziutki, taki prawie corgi - w DS okazało się, że jest głuchy całkowicie, a u mnie przybiegał na zawołanie - bo wszystkie biegły :) nie oddali go jednak, bardzo go kochają.

Mam nadzieję, że wizyta będzie początkiem szczęśliwego życia Neluni

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...