Jump to content
Dogomania

Fado już w hotelu potrzebna pomoc finansowa na hotel i weta. Niewidomy psiak w schronie. Co go tam czeka? Wszystko co najgorsze - śmierć głodowa, zamarznięcie, rozszarpanie, bo jest bezbronny, a koledzy z boksu bywają okrutni.


elik

Recommended Posts

47 minut temu, agat21 napisał:

Myślę, że on jeszcze będzie szczęśliwy, i to bardzo :)

Też mam taką nadzieję :) 

Wierzę, że jego los wzruszy Człowieka o wielkim sercu i zechce go adoptować, a Fado pokocha go całą swoją psią duszą.

Link to comment
Share on other sites

Robię bazarek, którego Fado jest beneficjentem w pięćdziesięciu procentach.

Dołączę do tego bazarku każdą ilość fantów, których zdjęcia zostaną przysłane na mój adres e-mail, który podam na PW. Na życzenie ofiarodawcy mogę zaznaczyć, że dochód z Jego fantów jest przeznaczony dla Fado.

Link to comment
Share on other sites

24 minuty temu, agat21 napisał:

Miejmy nadzieję, że ciepły weekend był miły i dla Fado. Że sobie pohasał trochę po słonku, nacieszył się wiosną i spokojem.

Było tak ciepło i przyjemnie, że mało kto siedział przy komputerze i pewnie dlatego tak mało osób odwiedziło Fado.

Ale i dzisiaj wieje tu pustką. Ja od rana robię zdjęcia fantów na bazarek, dlatego nie mam czasu na wątki.

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj najadłam się strachu. Przez kilka godzin robiłam zdjęcia fantów na bazarek dla Fado i jeszcze dwóch innych psiaków. Po zrobieniu zdjęć wszystkich fantów z wielkiego wora, przeniosłam je z aparatu na otwarty specjalnie w tym celu katalog na dysku. Zamknęłam komputer i zajęłam się domowymi sprawami.Po kilku godzinach usiadłam do kompa, żeby "obrobić" zdjęcia, żeby można je było wstawić na bazarek. Szukam tego katalogu i nie mogę go znaleźć. Nie pamiętam jak go nazwałam więc nie mogę skorzystać z wyszukiwarki systemowej. Katalog otwarłam na pulpicie, ale gdzie go potem przeniosłam? Przeszukałam katalogi, w których mogłam go upchnąć i nigdzie nie znalazłam :( Tyle pracy i na próżno  225326500_getattachmid370907mpid21min1uid8bacb883c6065602.jpg.ad1a4617fb93bd8bf71735df29346d25.jpg

Zadzwoniłam do znajomego znawcy tych klocków. Żona powiedziała, że będzie ale nie wie kiedy, jak wróci to zadzwoni. Przecież nie będę bezczynnie czekać. Szukam dalej. Po raz kolejny stwierdziłam, jak niewiele człowiekowi potrzeba do szczęścia :) Gdy go wreszcie znalazłam, czułam się tak, jakbym dostała jakiś super prezent :) Katalog nazwany imieniem ofiarodawczyni fantów siedział spokojnie tam, gdzie powinien, ale je  z niezrozumiałych powodów uważałam, że to nie ten, którego szukam. Nagle doznałam olśnienie i zaglądnęłam właśnie do niego. Bingo!!! Co za ulga, co za radość :)

Lecę dalej uzdatniać zdjęcia.

Ciekawa jestem co u naszego Fado?  Czy poczynił kolejne kroki ku lepszemu życiu? Czy dotyk nie jest już taki straszny? Chociaż odrobinkę mniej straszny?

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, elik napisał:

1-3.jpg.2704a99c41281abb1bcdb4590ff57a78.jpg

Oby te życzenia przeistoczyły się w rzeczywistość.

Elik - czy Ty przypadkiem nie zapomniałaś, że czasami trzeba spać? 

A takie "zapomnienia" to zdarzają się każdemu. Człowiek tylko denerwuje się, a w rezultacie okazuje się iż to czego "namiętnie" szuka leży na samym wierzchu i jeszcze  się z niego śmieje. Ja czasem po prostu odpuszczam i czekam aż samo wpadnie mi w ręce. Tyle, że nie zawsze można. Ty akurat byłaś w sytuacji  kiedy musiałaś to mieć od raz - nie zazdroszczę.

Link to comment
Share on other sites

12 minut temu, Nesiowata napisał:

A takie "zapomnienia" to zdarzają się każdemu. Człowiek tylko denerwuje się, a w rezultacie okazuje się iż to czego "namiętnie" szuka leży na samym wierzchu i jeszcze  się z niego śmieje. Ja czasem po prostu odpuszczam i czekam aż samo wpadnie mi w ręce. Tyle, że nie zawsze można. Ty akurat byłaś w sytuacji  kiedy musiałaś to mieć od raz - nie zazdroszczę.

Takie zdarzenia są ogromnie frustrujące. Przed oczami miałam wizję przegrzebywania raz jeszcze tego wora fantów. Wór bardzo cieszył, ale wizja ponownego fotografowania fantów wkurzała :) Na szczęście to była tylko wizja :)

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Za Fadusiowe kropelki do oczu zrobiłam przelew na kwotę 37,43 zł.

Paragon

1038347216_Fadokrople..png.5164c5bf8b59906b12651700e9232e50.png

Przelew

1688076571_Fadoprz.png.3950ebcb634de1afe5b65d190cc3e8b2.png

Kropelki na razie, ze zrozumiałych względów, poszły w odstawkę, ale kto wie, kto wie?    Może po jakimś czasie da się je aplikować :)

Link to comment
Share on other sites

Bardzo pięknie dziękuję wszystkim odwiedzającym Fadusia w każdy dzień i w każdą pogodę - nawet tak paskudną burzę śnieżną jak dziś. 

Też mam nadzieję, że jemu jest coraz lepiej i lęki odchodzą powoli coraz dalej i dalej. Że sny są spokojniejsze i dają siłę na następny dzień. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...