Jump to content
Dogomania

Fado już w hotelu potrzebna pomoc finansowa na hotel i weta. Niewidomy psiak w schronie. Co go tam czeka? Wszystko co najgorsze - śmierć głodowa, zamarznięcie, rozszarpanie, bo jest bezbronny, a koledzy z boksu bywają okrutni.


elik

Recommended Posts

Mam nadzieję że uda się przeprowadzić badanie oczu. Wyprałam mu szelki i kiedy je zakładaliśmy od nowa, to dwa razy udało mu się ugryźć Andrzeja. Przydałaby mu się kąpiel i za kilka dni kolejne czyszczenie uszu, ale my tego sami nie zrobimy. Ja byłam zlana potem przy tych szelkach. 

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Anula napisał:

To Fado nie był ubrany w kaganiec?Sądziłam,że jechał w kagańcu.

Jak powyżej, przy zakładaniu szelek ugryzł mojego męża dwa razy. Ja również nie znam magicznego sposobu na założenie mu kagańca.

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Jaaga napisał:

Jak powyżej, przy zakładaniu szelek ugryzł mojego męża dwa razy. Ja również nie znam magicznego sposobu na założenie mu kagańca.

Może od tyłu narzucić na paszczę ,żeby nie widział zamiaru.

Link to comment
Share on other sites

Fado-dzieciaku. współpracuj proszę z dobrymi duszkami dla swojego dobra! Wciąż trzymam kciuki, przypaliłam wodę na kawę a zupa postanowiła wyparować z garnka wobec braku mojego zainteresowania. Fado błagam zanim spalę chałupę!!

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Poker napisał:

Może od tyłu narzucić na paszczę ,żeby nie widział zamiaru.

Próbowaliśmy długo, kłapał zębami, aż sobie język ugryzł, do tego wije się i odgryza na boki. Jesli już załozy się kaganiec, to tak szaleje, że nie udaje się go zapiąć. Przy tym sinieje mu język, więc strach o serce. Mam nadzieję, że chociaż w przychodni się to uda zrobić.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Sowa napisał:

Do kagańca przyzwyczaja się wsadzając najlepsze żarcie do środka, żeby pies sam wsadzał pysk.

Zrobiłam tak raz, ale w kontakcie z "czymś", czyli z kagańcem przy kufie, nie był zainteresowany mięsem w środku, musiałam je wyjąć. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...