Jump to content
Dogomania

Fado już w hotelu potrzebna pomoc finansowa na hotel i weta. Niewidomy psiak w schronie. Co go tam czeka? Wszystko co najgorsze - śmierć głodowa, zamarznięcie, rozszarpanie, bo jest bezbronny, a koledzy z boksu bywają okrutni.


elik

Recommended Posts

3 minuty temu, Tola napisał:

Też mocno trzymam kciuki za jutrzejszy dzień, Fado ma tu tylu przyjaciół, ze ta tak świetnie zorganizowana wyprawa nie ma prawa się nie udać!

Kciuki zaciśnięte!

Elik - organizacja tego wyjazdu to majstersztyk!

Dzięki z Martusiu.  Ta jutrzejsza wyprawa, to nasze wspólne dzieło i ja tak to widzę. Każdy po trochu w miarę swoich możliwości, z wielką empatią dla Fado i dlatego się udało. On tu był na pierwszym miejscu :)

Ja ogromnie dziękuję Nam wszystkim, a największą wdzięczność mam dla kaama13. To Jej decyzja pociągnęła za sobą całą resztę.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, Havanka napisał:

Kochane Dziewczyny, jutro już czwartek. Trzymam mocno kciuki za wyprawę na konsultacje. Wiem, ze moze nie być łatwo, ale wierzę, że z pomocą św. Franciszka, wszystko się uda. Powodzenia !!!

Odkąd tylko zobaczyłam Fado w schronie, proszę św. Franciszka o pomoc dla niego i też wierzę, że się uda.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Jeszcze raz zaglądam. Z niecierpliwością będę czekała na wieści z wizyty. Oby wszystko poszło zgodnie z planami a Fado zniósł to dzielnie,bez szału.Będę w pracy ,ale myślami przy  mega ekipie.Ściskam mocno kciuki !!!

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, Tola napisał:

Na koncie fundacji wpłaty dedykowane Fado (chyba z FB):

Teresa K. Lublin - 35 zł

Krystyna R. Lublin - 50 zł

Beata K. - 100 zł

Bardzo dziękujemy!

Bardzo dziękuję Martusiu za te informacje.  Będę notować te wpłaty, żeby na bieżąco wiedzieć jaki jest stan konta Fado.

Ponieważ z Fundacji możesz wydać kasę tylko za pokryciem w fakturach, to może ze środków Fundacyjnych zapłać za dzisiejsze badanie. Nawet jeśli jeszcze nie ma teraz na koncie Fado tyle, ile potrzeba na badanie, to pieniądze będą wpływały. Oczywiście jeśli będzie możliwa faktura przelewowa. Jeśli się na to zgodzisz, to poproszę o wystawienie faktury na Fundację. Na wszelki wypadek wezmę z sobą namiary na konto Fundacji.

Jeśli nie zgodzą się na fakturę przelewową, to jeśli zapłacę gotówką, czy będzie możliwy zwrot kasy na konto Fado?

Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, Tola napisał:

Też mocno trzymam kciuki za jutrzejszy dzień, Fado ma tu tylu przyjaciół, ze ta tak świetnie zorganizowana wyprawa nie ma prawa się nie udać!

Kciuki zaciśnięte!

Elik - organizacja tego wyjazdu to majstersztyk!

 

12 godzin temu, Havanka napisał:

Kochane Dziewczyny, jutro już czwartek. Trzymam mocno kciuki za wyprawę na konsultacje. Wiem, ze moze nie być łatwo, ale wierzę, że z pomocą św. Franciszka, wszystko się uda. Powodzenia !!!

 

11 godzin temu, nulka07 napisał:

Jeszcze raz zaglądam. Z niecierpliwością będę czekała na wieści z wizyty. Oby wszystko poszło zgodnie z planami a Fado zniósł to dzielnie,bez szału.Będę w pracy ,ale myślami przy  mega ekipie.Ściskam mocno kciuki !!!

 

11 godzin temu, b-b napisał:

Trzymam kciuki za podróż i Waszą wizytę w Krakowie!

Oby wszystko poszła po Waszej myśli!

 

10 godzin temu, Poker napisał:

Przyłączam się do kciukających za całokształt. Szerokiej i szczęśliwej drogi.

 

9 godzin temu, agat21 napisał:

Śpij spokojnie Fado, jutro ważny dzień, zbieraj siły.

Kamma Tobie też dobrej i spokojnej nocy, niech jutro wszystko idzie jak po maśle, myślami będziemy z Wami :)

 

4 godziny temu, Nesiowata napisał:

Powodzenia Fadusiu - ważny dziś dla Ciebie dzień. Obyś dał radę.

 

1 godzinę temu, nulka07 napisał:

Powodzenia!!!!! Trzymam kciuki, Myślami przy Was:)

 

44 minuty temu, Onaa napisał:

Faduniu - będzie dobrze, dasz radę malutki! Trzymam kciuki żeby wszystko odbyło się jak najlżej i najlepiej dla Fadusia i dla osób które dzisiaj z nim będą!

 

43 minuty temu, Tianku napisał:

przyłączam się do trzymających kciuki 

 

24 minuty temu, kado napisał:

Powodzenia cudny Fado i dla Was dziewczyny.Sciskam z całych sił i z niecierpliwością wypatruje informacji...oby samych optymistycznych!!!

Kochane Dziewczyny chciałam każdej z Was dać po lajku, ale jak zwykle nie ma ich wtedy, gdy nam na tym zależy.

W każdym bądź razie bardzo Wam dziękuję za dobre myśli i życzenia. Dodają  otuchy  :)

Modlę się do św. Franciszka o opiekę nad naszym Fado.

Link to comment
Share on other sites

kamma13, dzięki wielkie za tę akcję i szerokiej drogi! 

Oby Fado byl spokojny i jak najmniej się stresował, i Wam jak najmniej kłopotu sprawił. I przede wszystkim oby dzisiejsza   wizyta przyniosła pomyślne wieści!

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...