Jump to content
Dogomania

Fado już w hotelu potrzebna pomoc finansowa na hotel i weta. Niewidomy psiak w schronie. Co go tam czeka? Wszystko co najgorsze - śmierć głodowa, zamarznięcie, rozszarpanie, bo jest bezbronny, a koledzy z boksu bywają okrutni.


elik

Recommended Posts

5 minut temu, Tyś(ka) napisał:

Jaaga parę postów wyżej podała do siebie nr telefonu - może zadzwoń i dopytaj?
A ktoś w okolicy nie miałby do pożyczenia?

Tysiu, jestem w stałym kontakcie z Jaaga. Rozmawiałam z Jej Mężem i przedstawiłam sprawę. Jaaga napisała SMSa z wymiarami ich klatki.

Zapytam czy ktoś z ich znajomych mógłby pożyczyć, ale to tylko pro forma. Odpowiedź jest do przewidzenia :(

Link to comment
Share on other sites

12 minut temu, agat21 napisał:

Zamówienua w zooplusie można opłacić przy odbiorze towaru, towar jest wysyłany błyskawicznie, w 2 dni jest u odbiorcy

Przerabiam to wiele razy w roku. 2 dni to teoria, ale  jeśli podejmiesz decyzje to natychmiast zamawiam taka klatkę i poproszę Jaaga, żeby zapłaciła, a ja już prześle jej pieniądze, żeby nie musiała zakładać swoich.

Ale czy jednak nie dobrze byłoby zamówić tą największą?   Może zmieści się w samochodzie kaama13 , a będzie wygodniejsza dla Fado.  Czeka go sporo godzin w klatce.

Link to comment
Share on other sites

Korzystam z zooplusa często, zamawiałam też kilka razy dla znajomych, przy opłaceniu przesyłki przy odbiorze zawsze było wszystko błyskawicznie. Fakt, że nigdy nie zamawiałam kontenerka, zawsze karmę - może tu jest różnica w czasie dostawy? 

Kaama, potwierdź te wymiary, trzeba szybko działać, jeśli Fado ma jechać w tym czg nawet przyszłym tygodniu

Link to comment
Share on other sites

24 minuty temu, elik napisał:

Kaama13, czy w Twoim samochodzie zmieści się klatka o wymiarach:

głębokość   90

szerokość   60

wysokość   68

 

Mało prawdopodobne, że w Fordzie Combi się nie zmieści.

O ile dobrze pamiętam samochód, bo nerwy mam...

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, kamma13 napisał:

Nie zmieści się :(

Kombinowałam nawet z opcją wymontowania siedzenia pasażera, ale nie da rady. Musi być coś mniejszego. Max. 70 w pionie. 

To są szacunki, dokładnie zmierzyć mogę jutro rano. 

Sprawdź jeszcze raz, Aniele. To duży samochód...

Link to comment
Share on other sites

31 minut temu, elik napisał:

Kaama13, czy w Twoim samochodzie zmieści się klatka o wymiarach:

głębokość   90

szerokość   60

wysokość   68

 

Tak, wejdzie! I ładnie się go uda zabezpieczyć. 

Ten kontener od Jaaga nie wejdzie, 10 cm za wysoki. 

Link to comment
Share on other sites

6 minut temu, rozi napisał:

Sprawdź jeszcze raz, Aniele. To duży samochód...

Rozi kochana, to nie o tę klatkę o której teraz mówimy chodzi, tylko o klatkę, którą ma Jaaga. Jej klatka ma blisko metr wysokości.

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, elik napisał:

Rozi kochana, to nie o tę klatkę o której teraz mówimy chodzi, tylko o klatkę, którą ma Jaaga. Jej klatka ma blisko metr wysokości.

Wiem, ale... czasem coś się wydaje niemożliwe, a w końcu uda. Ja komandosowata jestem  :D

Link to comment
Share on other sites

To nie Jaagę uszczęśliwiamy, tylko Fado. Nie ma w tej chwili innej możliwości. Przecież nie będziemy czekać na naprawę samochodu Jaagi, innego transportu też nie znajdziemy "na pstryknięcie". Jeśli Jaadze ten kontener będzie przeszkadzał odkupię go od niej. 

Z innej beczki: Kamma, ile będzie kosztował transport?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 minut temu, agat21 napisał:

To nie Jaagę uszczęśliwiamy, tylko Fado. Nie ma w tej chwili innej możliwości.

Nie chodzi mi o uszczęśliwienie lub nie Jaagi, ale żeby zobaczyła, czy Fado zmieści się przez drzwi do tego kontenerka.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, rozi napisał:

Mało prawdopodobne, że w Fordzie Combi się nie zmieści.

To zależy jaki to model forda combi: fiesta, focus, mondeo...(???)

Jakbysmy wiedzieli, to można byłoby poszukać choćby w specyfikacjach.

Kolejna sprawa to wymiary "otworu" do załadunku - cóź z tego, że zmierzymy wymiary w środku samochodu, jeśli nie wejdzie przez drzwi.

Co do terminu dostawy z Zooplus, to zdarzało się, że dostawałem przesyłkę już na drugi dzień, jak i teź po kilku dniach - nie wiem od czego to zaleźalo. :-(

Ale chyba nie ma innego wyboru

Link to comment
Share on other sites

7 minut temu, elik napisał:

Dokładnie tak  :)

Zadzwoń do nich. Powiedz, że to sprawa niezwykle ważna, że piesek jedzie na operację itd. I że jeśli klatka dotrze następnego dnia, to dostaną dużo opinii, bo wiele osób martwi się o niego.

Edit.: Kurcze, przelewem płaciłaś? Szybciej jest płatność przy odbiorze.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...