Jump to content
Dogomania

Fado już w hotelu potrzebna pomoc finansowa na hotel i weta. Niewidomy psiak w schronie. Co go tam czeka? Wszystko co najgorsze - śmierć głodowa, zamarznięcie, rozszarpanie, bo jest bezbronny, a koledzy z boksu bywają okrutni.


elik

Recommended Posts

10 minut temu, MALWA napisał:

Dobrze, że choć u Fado jest spory zapas gotówki.  Na innych watkach bieda.....

Przelewam dla psiaka deklarację za kwiecień i maj.

Ten zapas Agnieszko kurczy się w błyskawicznym tempie, bo deklaracji ma Fado na 505,00 zł, ale nie wszyscy wypełniają podjęte zobowiązania, a miesięczny koszt za hotel to 750,00 zł. Łatwo więc obliczyć na ile miesięcy ten zapas wystarczy  :(

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, elik napisał:

Ten zapas Agnieszko kurczy się w błyskawicznym tempie, bo deklaracji ma Fado na 505,00 zł, ale nie wszyscy wypełniają podjęte zobowiązania, a miesięczny koszt za hotel to 750,00 zł. Łatwo więc obliczyć na ile miesięcy ten zapas wystarczy  :(

Problemy z płaceniem i tu wystąpiły, niestety...

Ale mnie chodziło o to, ze dobrze, że jest choć z czego wyjąc, by zapłacić za hotelowanie Fado.

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, MALWA napisał:

Problemy z płaceniem i tu wystąpiły, niestety...

Ale mnie chodziło o to, ze dobrze, że jest choć z czego wyjąc, by zapłacić za hotelowanie Fado.

To prawda. Na razie  :)

Link to comment
Share on other sites

Fado ma się tak, jak się miał. Apetyt mu dopisuje. Po wypuszczeniu na łączkę czasem sam potrafi wrócić do ktoregoś z otwartych boksów, w większość dni jednak trzeba go ciągnąc na smyczy z powrotem. Koszt utrzymania Fado w hotelu pozostaje również bez zmian. Nic więcej na ten temat nie będę pisać. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 17.04.2020 o 22:02, plastelina napisał:

Agat21 przekazała na Fado również 50 zł z  mojego wygranego bazarku  proszę o nr konta to zrobię przelew.

Z tego bazarku plastelina miała przelać, tylko prosiła Cię o konto.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 25.04.2020 o 21:04, elik napisał:

Na konto Fado wpłynęły poniższe kwoty:

  •      40,00 zł  od  funia  deklaracja  I  -  19.04.
  •      50,00 zł  od  plastelina   -  20.04.
  •      40,00 zł  od  Joanna M.  deklaracja  II -  20.04.
  •     100,00 zł  od  maarit   -  22.04.
  •      50,00 zł  od  Katarzyna R. z Zamościa  deklaracja  IV -  22.04.

Bardzo serdecznie dziękujemy

piesek-z-buziakami-i-napisem-i-love-you.gif.736bc5848ec6ee3d2866b9740df1ed07.gif    727128984_kwiatki15.jpeg.ad1f3e35a6e3e644d2f43f4c491146a0.jpeg

 

Link to comment
Share on other sites

45 minut temu, plastelina napisał:

19 kwietnia wysłałam 50 zł z dopiskiem plastelina-Fado

I nie ma w wykazie wpłaconych?

Nie rozumiem tego szumu, jakby jakiejś wpłaty brakowało. W tytule przelewu stało: plastelina Fado i tak zapisałam. Skąd miałam wiedzieć, że to z jakiegoś bazarku?   Sory, ale nawet gdybym wiedziała, że jest jakiś bazarek dla Fado, to zdarza się zapomnieć. Nie byłoby problemu, gdyby w tytule przelewu było napisane, że to z bazarku. Wtedy dopytałabym co to za bazarek i gdzie trzeba potwierdzić.

A propos potwierdzenia Agatko wpłaty z Twojego bazarku nie potwierdziłam chyba. 

Link to comment
Share on other sites

18 godzin temu, elik napisał:

I nie ma w wykazie wpłaconych?

Nie rozumiem tego szumu, jakby jakiejś wpłaty brakowało. W tytule przelewu stało: plastelina Fado i tak zapisałam. Skąd miałam wiedzieć, że to z jakiegoś bazarku?   Sory, ale nawet gdybym wiedziała, że jest jakiś bazarek dla Fado, to zdarza się zapomnieć. Nie byłoby problemu, gdyby w tytule przelewu było napisane, że to z bazarku. Wtedy dopytałabym co to za bazarek i gdzie trzeba potwierdzić.

A propos potwierdzenia Agatko wpłaty z Twojego bazarku nie potwierdziłam chyba. 

Jakiego szumu?? Napisałam to żebyś wiedziała o która wpłatę chodzi , pisałam wcześniej o tym że Agat przeznaczyła 50 zł z mojego bazarku na Fado . Potwierdziłas na wątku Fado i mi to wystarcza.

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, plastelina napisał:

Jakiego szumu?? Napisałam to żebyś wiedziała o która wpłatę chodzi , pisałam wcześniej o tym że Agat przeznaczyła 50 zł z mojego bazarku na Fado . Potwierdziłas na wątku Fado i mi to wystarcza.

Nie przedłużajmy tej dyskusji, bo nie ma sensu.   Jeszcze raz bardzo dziękuję za wpłatę dla Fado.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, agat21 napisał:

Przepraszam za zamieszanie, ale na wątku bazarkowym Nadziejka mi napisała, zeby wątek do bazarku podać tutaj. I to zrobiłam. Jeśli nie było to potrzebne, to sorry. 

Bardzo dobrze Agatko zrobiłaś, tylko ja nie zajarzyłam o co chodzi z tym linkiem  :) Teraz już wiem i potwierdziłam na bazarku, że Faduś otrzymał 5 dyszek  :)

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, agat21 napisał:

Przepraszam za zamieszanie, ale na wątku bazarkowym Nadziejka mi napisała, zeby wątek do bazarku podać tutaj. I to zrobiłam. Jeśli nie było to potrzebne, to sorry. 

Żadne zamieszanie , ja powinnam wrzucić już dawno link do bazarku ale cos mi się na dogomani tak porobiło że linki które wrzucam się nie wyświetlają.  Dzięki że to zrobiłaś :) 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Na konto Fado wpłynęły poniższe kwoty:

  •    100,00 zł  od  MALWA  deklaracja  IV-V  -  27.04.
  •      50,00 zł  od  Usiata  deklaracja  V -  29.04.
  •      30,00 zł  od  Rodzinka Aleksa  deklaracja  IV -  29.04.
  •      30,00 zł  od  Bożenka W. znajoma elik  deklaracja V -  1.05.
  •      20,00 zł  od  markofix1  deklaracja  V -  4.05.

Bardzo serdecznie dziękujemy

piesek-z-buziakami-i-napisem-i-love-you.gif.736bc5848ec6ee3d2866b9740df1ed07.gif    1579778548_dlaWaslove.jpg.fb53367f36336e4304eb35d85a111570.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

Zakonczony rozliczony! poslalam przed chwilka 50 zl dla Fadunia

                                 do Ciebie Elzuniu 

 

                          Dziekuje cudnie  kupujacym stokrotkom!                           Зайка Ми: poputinam — LiveJournal

Rozliczony 50 zl Faduniowi!Sercem Maska Majenne,ceramika.do 30.04

 Bedziesz miec na koncie 11 maja

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...