Jump to content
Dogomania

Fado już w hotelu potrzebna pomoc finansowa na hotel i weta. Niewidomy psiak w schronie. Co go tam czeka? Wszystko co najgorsze - śmierć głodowa, zamarznięcie, rozszarpanie, bo jest bezbronny, a koledzy z boksu bywają okrutni.


elik

Recommended Posts

Dnia 1.02.2020 o 22:03, agat21 napisał:

Oby tak było.. Codzienne myślę o Fado. Nie mam żadnych oczekiwań w stosunku do niego, cieszę się, że może sobie żyć chociaż takim życiem jakie ma teraz, ale może kiedyś faktycznie nas zaskoczy? Dziękuję raz jeszcze wszystkim, którzy go wspierają :)

 

Fado to bardzo skrzywdzony kaleki pies, w tamtym swoim dawnym świecie prawdopodobnie każdego dnia musiał walczyć o przetrwanie.

Teraz ma swój malutki, ale bezpieczny świat i trzeba wierzyć, że przyjdzie taki dzień, ze zechce wpuścić do niego człowieka.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Konto Fado zasiliły poniższe kwoty:

  •     20,00 zł  od  markofix1  deklaracja II  -  3.02.
  •     50,00 zł  od  Pani Katarzyny R. z Zamościa  deklaracja II  -  7.02.
  •     40,00 zł  od  Pani Joanny M. z f.b.  deklaracja II  -  7.02.

Bardzo serdecznie dziękujemy

kwiatki_14.jpg

Link to comment
Share on other sites

Z mojego bazarku herbaciano - kosmetyczno-... jest 201,65 zł dla Fado. Zakupiłam mu znowu gryzaki za 100 zł z groszami (powyżej 100 zł zamówienie ma darmową dostawę), żeby miał czym się zająć w kojcu, ostatnie bardzo mu "podpasowały", więc przelewam 101 zł na konto Elika dla Fado.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 9.02.2020 o 21:24, agat21 napisał:

Z mojego bazarku herbaciano - kosmetyczno-... jest 201,65 zł dla Fado. Zakupiłam mu znowu gryzaki za 100 zł z groszami (powyżej 100 zł zamówienie ma darmową dostawę), żeby miał czym się zająć w kojcu, ostatnie bardzo mu "podpasowały", więc przelewam 101 zł na konto Elika dla Fado.

Wczoraj wpłynęło 101,00 zł zaraz doliczę  :)

Link to comment
Share on other sites

Konto Fado zasiliły poniższe kwoty:

  •  30,00 zł  od  Małgorzata B. z F.B.  deklaracja  II  -  11.02.
  •  20,00 zł  od  nulka07   deklaracja  II  -  11.02.
  •  50,00 zł  od  kado  deklaracja  II  -  13.02.

Bardzo serdecznie dziękujemy

 

choinka.gif

choinka2.jpg

Link to comment
Share on other sites

18 godzin temu, elik napisał:

Zapraszam na bazarek, którego beneficjentem jest także Fado.

Licytowanie, kupowanie, zaglądanie bardzo wskazane i mile widziane  :)

 

< KLIK >

 

3 godziny temu, MALWA napisał:

Zaglądam do Fado.

Dzisiaj poszła moja stała za luty i marzec.

Bardzo serdecznie dziękuję w imieniu Fado :) Żyje sobie już w miarę spokojnie. Bez zmian i nowych bodźców. Tyle jesteśmy w stanie dla niego zrobić.

Tulip-7.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

24 minuty temu, jankamałpa napisał:

Jakaś zakręcona ostatnio jestem, dużo spraw na głowie, zalegam z wpłatą stałej dla Fado, ale gdzieś mi się numer konta do wpłat zagubił - poproszę o ponowne przesłanie :(.

Zdarzyć się może mały zanik pamięci  :)

Nr konta prześle na PW

Link to comment
Share on other sites

Na konto Fado wpłynęły poniższe kwoty:

  •    100,00 zł  od  MALWA  deklaracja II-III  -  28.02. 
  •     60,00 zł  od  Bożenki W. znajomej elik  deklaracja II-III  -  28.02. 
  •     40,00 zł  od  elik  deklaracja III  -  28.02. 

Bardzo serdecznie dziękujemy

kwiatki-15.gif

 

Link to comment
Share on other sites

Konto Fado zasiliły poniższe kwoty:

  •     20,00 zł  od  Rodzina Aleksa  deklaracja  II  -  2.03.
  •     20,00 zł  od  markofix1  deklaracja  III  -  2.03.
  •     20,00 zł  od  jankamałpa  deklaracja  II-III  -  4.03.

Bardzo serdecznie dziękujemy

1710700092_kwiatki12.gif.29f4103c062ba32210151204fe780d46.gif

Link to comment
Share on other sites

Zerknęłam na finanse Fado. Jest na dużym plusie. Doświadczona i zaradna skarbniczka zadbała o zgromadzenie deklaracji na 615 zł miesięcznie. To naprawdę solidna podstawa. Jednej osobie ciężko byłoby pokrywać koszty hotelowania Fado. Zbiórkowe fundusze ratują sytuację. Szkoda, że opłata hotelowa nie jest niższa. W sumie warunki spartańskie, tylko podstawowa opieka, Fado nie niszczy, nie jest absorbujący, więc powinno być taniej. Z czasem deklaracje mogą się wykruszać, Fado może chorować. O zmianie hotelu nie myślicie? Wcześniej był poszukiwany hotel domowy i był z tym problem, ale może wśród wielu hoteli kojcowych, czy z boksami wewnętrznymi lub domkami coś by się znalazło dla Fado. 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, hop! napisał:

Zerknęłam na finanse Fado. Jest na dużym plusie. Doświadczona i zaradna skarbniczka zadbała o zgromadzenie deklaracji na 615 zł miesięcznie. To naprawdę solidna podstawa. Jednej osobie ciężko byłoby pokrywać koszty hotelowania Fado. Zbiórkowe fundusze ratują sytuację. Szkoda, że opłata hotelowa nie jest niższa. W sumie warunki spartańskie, tylko podstawowa opieka, Fado nie niszczy, nie jest absorbujący, więc powinno być taniej. Z czasem deklaracje mogą się wykruszać, Fado może chorować. O zmianie hotelu nie myślicie? Wcześniej był poszukiwany hotel domowy i był z tym problem, ale może wśród wielu hoteli kojcowych, czy z boksami wewnętrznymi lub domkami coś by się znalazło dla Fado.   

Dziękuję za miłe słowa  :)

Ooooo to moje marzenie, a zapewne także i agat21 i wielu wspierających Fado, ale o ile wiem, agat21 szukała dla niego miejsca, ale niestety jego "przywary" są trudne do zaakceptowania. Jest też obawa, że pomimo początkowej akceptacji jego zachowania, po jakimś czasie mógłby znowu zaistnieć problem nowego lokum dla niego. Dla każdego psa zmiana miejsca pobytu, ludzi, to duży stres, a dla Fado byłby, to dramat. Sytuacja jest bardzo trudna  :(

Link to comment
Share on other sites

Fado nie jest "absorbujący" jeśli się do niego nie podchodzi ;) Przy próbie zrobienia czegokolwiek bliżej niż 2 metry od niego jest bardzo absorbujący niestety. Jamor to akceptuje, ma swoje sposoby, chociaż i jego Fado dziabnął kilka razy. Inni właściciele hoteli, z którymi rozmawiałam, nawet tacy, którzy deklarowali, że trudne psy nie są im obce, po opisie Fado i jego zachowań od razu mówili, że nie zaryzykują wzięcia takiego psa. A nawet jeśli ktoś by się zgodził, to jaki to byłby znowu stres dla Fado. Znowu pakowanie do transportera, podróż, nowe miejsce, nowi ludzie, zwierzęta... Nie, zdecydowanie tego nie chcę niego. O sytuacji, że ktoś się zgodzi, weźmie Fado, a potem jednak stwierdzi, że się przeliczył, i że mam go zabierać, nawet nie chcę myśleć!

  • Like 3
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...