Jump to content
Dogomania

Fado już w hotelu potrzebna pomoc finansowa na hotel i weta. Niewidomy psiak w schronie. Co go tam czeka? Wszystko co najgorsze - śmierć głodowa, zamarznięcie, rozszarpanie, bo jest bezbronny, a koledzy z boksu bywają okrutni.


elik

Recommended Posts

Melduję się na wątku piesia, który jest już bezpieczny w lecznicy.

TZ nic więcej nie wie, bo tam dzisiaj bardzo dużo ludzi  - psa weci zabrali do hoteliku i dopiero potem będą go oglądać.

Psiak bardzo wystraszony; z książeczki wynika, ze w schronie był 4 lata:(

ma wpisana date urodzenia na 2011 ro, ale TZ mówi, że jest starszy.

 

Bardzo Wam wszystkim kochani dziękuję w imieniu tego zamojskiego biedaka, bez Waszej pomocy nic by się nie zadziało!

Elik dziękuję za wątek i za koordynację działań, bez tego też nic by się nie zadziało!

dziekuje-ruchomy-obrazek-0046

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Wchodze tu i już się wystraszyłam, bo czytam czy mozna bez kastracji, a u nas kastracja to mus, zeby go chłopaki nie zjadły. Dopiero potem doczytałam, że chodzi o tego z krowim łańcuchem.

Zobacz Tolu, 4 lata a nigdy nie rzucił Ci się w oczy i go nie kojarzysz. Jakie miał szanse na zwykłą schroniskowa adopcję? Szczerze żadne. Może rzeczywiście tyle ma, tylko tak go schronisko zniszczyło. Pewnie te 4 latat temu prezentował się inaczej.

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, b-d napisał:

Poproszę o nr konta, chciałbym troszkę się dorzucić (choć jednorazowo).

 

Może nie tutaj powinienem pytać , ale na tamtym wątku jest taki Sajgon... czy coś wiadomo moźe, co z tym trzecim staruszkiem- takim bardzo chudym biedakiem z tym kawałkiem łańcucha, którego przywieziono chyba wczoraj (bo chyba trochę zniknął w tłumie)?  

Witaj b-d bardzo się cieszę, że wytrwale za nami szedłeś i doszedłeś :) 

Bardzo dziękuję za chęć pomocy   565481682_kwiatki6.gif.4ddee4ddd141ea3ad191a77e3e85de5b.gif

Widzę, że na pytanie odpowiedziała już Anulka :)

Dzisiaj wieczorkiem porozsyłam nr konta wszystkim chętnym.

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, kamma13 napisał:

Chwycił mnie za serce jak jeszcze żaden. Może dlatego, że jakoś przypomina moją Jaginię... Może Jaginia tak by wyglądała po latach w schronie... 

W każdym razie oferuję ręcznie robione, włóczkowe zwierzątka na zamówienie w ramach bazarku. Przykłady na moim blogu:

anilanastudio.blogspot.com

Wartość rękodzieł waha się od 12 do 50 zł, ale oczywiście mogą być dowolne kwoty (najlepiej większe ;)) 

Zamówienia na priv. 

Mnie też bardzo chwycił za serce, ale nie mogę powiedzieć, że jak jeszcze żaden, bo tych starych, czy kalekich, czy starych i kalekich już stało na mojej drodze kilka i nie mogę powiedzieć, który bardziej wkradł się w moje serce i pamięć.

Ogromnie dziękuję za chęć pomocy dla psiaczka, zwłaszcza, że jest to dzieło pracy Twoich rąk :)

Bardzo dziękuję     1975019641_dziekujserdecznie.png.619669fc910b559387016547d9c13ea1.png

Gdyby ktoś chciał zamówić sobie rękodzieło, to może to zrobić na blogu kamma13, ale proszę napomknąć, że to z wątku zamojskiego dziadeczka :) 

KLIK

Link to comment
Share on other sites

28 minut temu, Jaaga napisał:

Wchodze tu i już się wystraszyłam, bo czytam czy mozna bez kastracji, a u nas kastracja to mus, zeby go chłopaki nie zjadły. Dopiero potem doczytałam, że chodzi o tego z krowim łańcuchem.

Zobacz Tolu, 4 lata a nigdy nie rzucił Ci się w oczy i go nie kojarzysz. Jakie miał szanse na zwykłą schroniskowa adopcję? Szczerze żadne. Może rzeczywiście tyle ma, tylko tak go schronisko zniszczyło. Pewnie te 4 latat temu prezentował się inaczej.

Jakbym przejrzała zdjęcia, to na pewno gdzieś jest...

Ale tam tyle tych psów, trudno wszytskie wyłapać obiektywem:(

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, b-b napisał:

Zapisuję wątek.

Chwilowo mogę tylko kibicować :(

Witaj Boguniu  951683393_buziaczki4.gif.c40c1e7d47cd881bcd449a2cfc4bc7e7.gif   Wiesz, że u mnie nie ma leniuchowania   127892536_gifpuszczaoczko.gif.b3179fa47dea5cbb927dca4970415c70.gif

Czy mogłabym Cię tak bardzo serdecznie prosić o zrobienie banereczka? Takiego coby wielkością pasował, a kolorystycznie kontrastował z tymi Twoimi banerkami w moim podpisie.

Boguniu proszę też odwiedzaj nas tak często, jak tylko to możliwe :)

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Poker napisał:

A nie można zawalczyć o to , by ze względu na wiek i stan wydali go bez kastracji ?

 

11 minut temu, Poker napisał:

Może jednak porozmawiać ze schroniskowym wetem ,żeby zwolnił dziadki z kastracji. Mimo kosztów, będzie dla niech lepiej gdy ewentualnie przejdą ją w warunkach domowych.

Jakby się znalazło miejsce dla dziadeczka to rzeczywiście można próbować......

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Poker napisał:

....

elik, przy okazji pytanko, jak zmieniasz czcionkę ?

Wykorzystuję do tego celu Word`a. Piszę kilka słów w Word`zie, dobieram wielkość i kolor czcionki jaki mi pasuje i albo całość piszę poza dogo, po czym kopiuje i wklejam, albo piszę tylko kilka słów, kopiuję, wklejam na wątek i tam piszę dalej. Trochu to pracochłonne, ale w sposób znaczny wyróżnia to co chce się napisać :)

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, kamma13 napisał:

Na bazarek chyba lepiej, żeby były gotowce, a chwilowo mam na zbyciu tylko jedną syrenkę. No i nie mam pojęcia, jak się tu robi bazarki. Wolałabym dołączyć do jakiegoś. 

 

3 godziny temu, Aldrumka napisał:

Jeśli mogłabyś zrobić zdjęcia  a potem ewentualnie wysyłać kupione to mogłabym dołączyć do mojego bazarku lub zrobić osobny w zależności od liczby fantów

Jest szansa na nawiązanie miłej i owocnej współpracy :)

Bardzo Wam z góry w imieniu psiaczka dziękuję.

A propos bazarku :)  Aldrumko kochana, czy nie podjęłabyś się zrobić dla naszego smutaska bazarku imiennego ?  Bardzo by mu się przydał.   No bo jakże tak, psiak bez  imienia???

 

Plissssss   

958665340_gifproszcy.gif.af5afbc635a92322c820e533e5bde023.gif

 

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Poker napisał:

Poker kochana witam bardzo serdecznie i gorąco dziękuję za umieszczenie psianka wśród beneficjentów bazarku.

61395761_dziekujserdecznie.png.27f1e4768dc70f5b1313640b38f11a1d.png

Będę chociaż go podrzucać, bo o zakupach to już nie ma mowy    431198417_gifpustekieszenie.gif.2f5833a308462f4063421b83797bf648.gif

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, kado napisał:

Czekamy zatem z zapartym tchem na wiesci z lecznicy...Oby były pozytywne:)

 

3 godziny temu, Jaaga napisał:

Również czekam na wiadomości.

Wiadomości już są. Skąpe, ale na razie na więcej nie możemy liczyć. Na razie jest w  lecznicy w hoteliku. Lekarze zajmą się nim dopiero jak przyjmą wszystkich czekających w poczekalni. Podałam swój nr telefonu i gdyby coś się działo będą dzwonić. Jutro ja zadzwonię i zapytam jak go oceniają.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, dwbem napisał:

Też jestem, jesteście wspaniałe, że ratujecie takie biedy. Na razie nie mogę wspomóc ale może po pierwszym uda mi się dorzucić parę groszy choć jednorazowo. Sama mam trzy staruszki więc też więcej kosztują a jestem emerytką ale od czasu do czasu staram się pomóc jakiejś biedzie.

Witaj dwbem, dziękuję, że jesteś. Bardzo będziemy wdzięczni za pomoc psiaczkowi.  

kwiatki 6.gif

Link to comment
Share on other sites

39 minut temu, elik napisał:

Witaj Boguniu  951683393_buziaczki4.gif.c40c1e7d47cd881bcd449a2cfc4bc7e7.gif   Wiesz, że u mnie nie ma leniuchowania   127892536_gifpuszczaoczko.gif.b3179fa47dea5cbb927dca4970415c70.gif

Czy mogłabym Cię tak bardzo serdecznie prosić o zrobienie banereczka? Takiego coby wielkością pasował, a kolorystycznie kontrastował z tymi Twoimi banerkami w moim podpisie.

Boguniu proszę też odwiedzaj nas tak często, jak tylko to możliwe :)

Jasne Eluś zrobię tylko proszę o cierpliwość :)

 

34 minuty temu, elik napisał:

Wykorzystuję do tego celu Word`a. Piszę kilka słów w Word`zie, dobieram wielkość i kolor czcionki jaki mi pasuje i albo całość piszę poza dogo, po czym kopiuje i wklejam, albo piszę tylko kilka słów, kopiuję, wklejam na wątek i tam piszę dalej. Trochu to pracochłonne, ale w sposób znaczny wyróżnia to co chce się napisać :)

No widzisz Elu a ja wykorzystuję go do tego aby w oknie odpowiedż lub edytowanym wpisie na bazarku zmienić wielkość czcionki bo kolor ani rodzaj mi nie chce się zapisać w okienku na dogo:(

Chyba,że to wuna przeglądarki?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...