Jump to content
Dogomania

Fado już w hotelu potrzebna pomoc finansowa na hotel i weta. Niewidomy psiak w schronie. Co go tam czeka? Wszystko co najgorsze - śmierć głodowa, zamarznięcie, rozszarpanie, bo jest bezbronny, a koledzy z boksu bywają okrutni.


elik

Recommended Posts

Kochani,

życzę wszystkim Zdrowych, spokojnych i radosnych świąt Wielkanocnych, spędzonych w gronie najbliższych życzliwych osób, obfitości na stole świątecznych, miłości, zrozumienia i nadziei w lepszy czas, tak dla nas ludzi jak i dla zwierząt !

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Na koncie Fado pojawiły się wpłaty:

   100,00 zł od Rodzinki Alexa  deklaracja  IV  -  28.04.
    40,00 zł od markofix1 
deklaracja -  2.05.
 

Bardzo serdecznie dziękujemy

 

spacer.png

 

oraz

      40,00 zł od elik  deklaracja  V  -  2.05.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Na koncie Fado pojawiły się wpłaty:

    20,00 zł od Aldrumka  deklaracja IV  -  9.05.
    30,00 zł od siostry elficzkowa  deklaracja -  10.05.

  Bardzo serdecznie dziękujemypl09-bukiet-roz-kolorowych.jpg.610293b600fab6d5b8de0c5d639d27a5.jpg

 

oraz
    110,00 zł od  elik  z bazarku  -  8.05.

Link to comment
Share on other sites

Konto Fado zasiliły poniższe wpłaty:

    30,00 zł od Pani Małgorzaty K-B deklaracja  V  -  11.05.
    80,00 zł od kado  deklaracja  V  -  12.05.
    10,00 zł od jankamałpa 
deklaracja  V  -  16.05.

Bardzo serdecznie dziękujemy

kwiaty3.jpg.e18b2fe696cb08ec0012901aa9c3464d.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Na koncie Fado pojawiły się wpłaty:

     40,00 zł od funia  deklaracja  XII  -  23.05.
   100,00 zł od Rodzinki Alexa  deklaracja  V  -  30.05. 
 

Bardzo serdecznie dziękujemy

Link to comment
Share on other sites

Pytałam dziś Jamora jak Fado się miewa, czy nadal nie pozwala do siebie podchodzić. Otóż wciąż nie, trzyma się z dala i unika człowieka jeśli tylko może. Jamor określił to tak, że "dogadują się idealnie - Fado nie chce, aby Jamor go dotykał, a Jamor nie chce go dotykać".

Tak więc żyje sobie bez zmian nasz bidul. W swoim świecie, gdzie udaje, że ludzi już nie ma. Dobrze, że może sobie pozwolić na to udawanie. Strasznie Wam za to dziękuję. Za każdym razem jak myślę o życiu Fado, mam gulę w gardle.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 3.06.2022 o 21:43, agat21 napisał:

Pytałam dziś Jamora jak Fado się miewa, czy nadal nie pozwala do siebie podchodzić. Otóż wciąż nie, trzyma się z dala i unika człowieka jeśli tylko może. Jamor określił to tak, że "dogadują się idealnie - Fado nie chce, aby Jamor go dotykał, a Jamor nie chce go dotykać".

Tak więc żyje sobie bez zmian nasz bidul. W swoim świecie, gdzie udaje, że ludzi już nie ma. Dobrze, że może sobie pozwolić na to udawanie. Strasznie Wam za to dziękuję. Za każdym razem jak myślę o życiu Fado, mam gulę w gardle.

To dzięki Wam dostał szansę,na namiastkę lepszego życia ❤️ 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 4.06.2022 o 09:44, kado napisał:

To dzięki Wam dostał szansę,na namiastkę lepszego życia ❤️ 

Może, ale  to Wy, jego darczyńcy sprawiacie, że możliwe jest jego utrzymanie, za co składamy Wam wielkie dzięki        

1295582907_kwiatki15.jpeg.fdb04fb19fd86bb2a4238102294575af.jpeg       

Link to comment
Share on other sites

Dnia 4.06.2022 o 10:55, Tyśka) napisał:

Mnie też ogromnie żal Fado... 

Jamor nie rozważał wrócić do psychotropów, które Fado brał u Jaaga? Chyba dobrze działały, pamiętam zdjęcia zrelaksowanego, bawiącego się Fado. Tak tylko pytam, bez oceny i złych intencji.

Nie, Jamor nie stosuje psychotropów. Zresztą stosowanie ich przez lata to też nie byłoby wyjście. Nie są obojętne dla organizmu psa. Zrelaksowany to Fado chyba jednak nigdy nie był, może przytłumiony po prostu i dlatego spokojniejszy. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 6.06.2022 o 08:56, MALWA napisał:

Wyżej napisano, że Fado nie pozwala do siebie podchodzić, to znaczy, że na przysmaczki tez nie podejdzie sam do człowieka ? I jak wygląda tecznicznie karmienie Fado ?

Nie podejdzie do człowieka w żadnym celu. Na początku jak Jamor przychodził z miską, to Fado na odgłos jego kroków chował się do budy i wychodził dopiero jak był sam, żeby zjeść. Teraz nie chowa się już tak panicznie do budy, ale trzyma się z dala i czeka aż człowiek odejdzie, żeby podejść do miski i zjeść.

Link to comment
Share on other sites

Na koncie Fado pojawiły się poniższe wpłaty

     20,00 zł od markofix1  deklaracja VI  -  2.06.
   100,00 zł od MALWA 
deklaracja V-VI  -  6.06.    

Bardzo serdecznie dziękujemy

1508301949_getattachmid543475mpid14min1uid2a33d0a6911a3b5c.jpg.41db1900c166c8902e1af4556e014de9.jpg

 oraz
    80,00 zł od agat21  deklaracja  V-VI  -  3.06.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...