Jump to content
Dogomania

Fado już w hotelu potrzebna pomoc finansowa na hotel i weta. Niewidomy psiak w schronie. Co go tam czeka? Wszystko co najgorsze - śmierć głodowa, zamarznięcie, rozszarpanie, bo jest bezbronny, a koledzy z boksu bywają okrutni.


elik

Recommended Posts

Dnia 2.01.2022 o 11:36, agat21 napisał:

Elu, rozumiem, że nie dostałaś rachunku za listopad od Jamora? Poprosiłam go o wysłanie raz jeszcze, razem z grudniowym. 

Nie dostałam. Zawsze płacę w tym samym dniu, a najpóźniej w następnym.

Link to comment
Share on other sites

Konto Fado zasiliły poniższe wpłaty:

    30,00 zł od siostry elficzkowa deklaracja  I  -  10.01.
    50,00 zł od kado  deklaracja  I  -  10.01.
    40,00 zł od funia 
deklaracja  VIII  -  10.01.
    30,00 zł od Pani Małgorzaty K-B
deklaracja  I  -  11.01.
    10,00 zł od jankamałpa  deklaracja  I  -  11.01.
    20,00 zł od Aldrumka 
deklaracja  XII  -  12.01.

Bardzo serdecznie dziękujemy

bukiet.jpg.8763f638b43b183f8ad55e52bd4e1e08.jpg

   oraz

    40,00 zł od elik  deklaracja  I  -  12.01.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 14.01.2022 o 17:53, elik napisał:

Dzięki Danusiu, ja już przeżywam jutrzejszy dzień  😞 

 

Dnia 14.01.2022 o 18:01, Nesiowata napisał:

Ciężko będzie...

Najgorsze dni, kiedy trzeba się z kimś żegnać wiedząc, że ten ktoś już nie wróci 😞

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
Dnia 23.02.2022 o 21:08, kado napisał:

Swoją deklarację w wysokości 30 zl po Suvi (")  przenoszę na Fado. Od  marca moja stała to 80 złotych.

Leży mi ten nasz Faduś na sercu od pierwszej chwili ogromnie. Chociaż tak mogę mu dopomóc.

Z całego serca dziękuję. To nietypowy i bardzo trudny psiak na dogomanii. Co nie znaczy, że nie będzie potrzebował wsparcia jeszcze długo. A jest "niemedialny" zupełnie. Tym bardziej dziękuję. A w podzięce zdjęcia, które są jeszcze sprzed kilku miesięcy i na które czekałam od jamora - on twierdził, że wysłał, ja nie dostałam, aż przez przypadek sprawdziłam skrzynkę, której nie używam 😄 I są. 

DSC_8638.JPG

DSC_8247.JPG

Link to comment
Share on other sites

Dnia 23.02.2022 o 21:37, kado napisał:

Tak jak piękny,tak bardzo skrzywdzony. Dla mnie pies ideał. Cudownie widzieć go szczęśliwego na zielonej łące,a nie skulonego w schroniskowym boksie.

kado wielkie dzięki   746748598_BeDzikujCi.png.f9efb5ececaf92781b2fbd0f9b14599f.png

Ja też czuję wielkie współczucie i sympatię do tego ogromnie skrzywdzonego psiaka. Tu, u Jamora, widać radość na jego pyszczku, co bardzo cieszy, choć smutek z powodu jego stanu nadal tkwi w sercu. Dzięki deklarowiczom, ludziom o wielkim sercu, ten biedak może cieszyć się trawą, słońcem i mieć pełny brzuszek.

 

Rocznica - Bukiet kolorowych kwiatów mieszanych
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...