Jump to content
Dogomania

Fado już w hotelu potrzebna pomoc finansowa na hotel i weta. Niewidomy psiak w schronie. Co go tam czeka? Wszystko co najgorsze - śmierć głodowa, zamarznięcie, rozszarpanie, bo jest bezbronny, a koledzy z boksu bywają okrutni.


elik

Recommended Posts

Macie rację, na zdjęciach Fado wygląda na wyciszonego, a na tym pierwszym zdjęciu doszukałam się nawet lekkiego uśmiechu...

Myślę, ze obecna stabilizacja, powtarzalność każdego dnia, brak nowych bodźców sprawiły, że i Fado odzyskał spokój, polubił ten swoj mały swiat.

Dla psa po tak strasznych przejsciach i do tego niewidomego taki spokojny mały świat  to również gwarancja stabilizacji psychiki.

 

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, b-d napisał:

Całkiem ładnie wygląda Fado - chyba trochę wysmuklał, bo na tych uprzednich zdjęciach jakby miał trochę nadwagi, a teraz chyba lepiej:-)

Też mi się tak wydaje, ale nie pisałam, bo myślałam, że właśnie tylko mi się wydaje, ale skoro już ktoś drugi to widzi, to może faktycznie nieco spadł z wagi  :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, elik napisał:

Też mi się tak wydaje, ale nie pisałam, bo myślałam, że właśnie tylko mi się wydaje, ale skoro już ktoś drugi to widzi, to może faktycznie nieco spadł z wagi  :)

chyba wiem - na zimę robił "masę", a teraz na lato - "rzeźbę" :-)  - oczywiście żart, ale Fado wygląda lepiej:-) i chociaż to cieszy :-)

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

 

3 minuty temu, b-d napisał:

chyba wiem - na zimę robił "masę", a teraz na lato - "rzeźbę" :-)  - oczywiście żart, ale Fado wygląda lepiej:-) i chociaż to cieszy :-)

369110285_miech2.gif.80ff315f369c2d009bc15c19f53370bf.gif        

 

Link to comment
Share on other sites

Tak, zgadzam się z Wami. Fado od jakiegoś czasu nie wygląda już na utuczonego. To na pewno lepiej dla niego. I każda zupełnie normalna, gdy chodzi o innego psa, informacja w jego przypadku ma inny wymiar i znaczenie. Cieszę się też, że nie boi się innych psów, nawet jeśli nie szuka ich towarzystwa, to nie ucieka od nich, nie przeszkadzają mu. Wie, że nie musi się ich bać. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, agat21 napisał:

Cieszę się też, że nie boi się innych psów, nawet jeśli nie szuka ich towarzystwa, to nie ucieka od nich, nie przeszkadzają mu. Wie, że nie musi się ich bać. 

To są te malutkie zmiany, ale dla Fado mają one duże znaczenie. Nie żyje już w ciągłym strachu.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 5.06.2020 o 23:44, agat21 napisał:

Tak, zgadzam się z Wami. Fado od jakiegoś czasu nie wygląda już na utuczonego. To na pewno lepiej dla niego. I każda zupełnie normalna, gdy chodzi o innego psa, informacja w jego przypadku ma inny wymiar i znaczenie. Cieszę się też, że nie boi się innych psów, nawet jeśli nie szuka ich towarzystwa, to nie ucieka od nich, nie przeszkadzają mu. Wie, że nie musi się ich bać. 

                Koniczyna Grafika Wektorowa, Clipartów I Ilustracji - 123RF

Link to comment
Share on other sites

Na konto Fado wpłynęły poniższe kwoty:

  •      10,00 zł  od  jankamałpa  deklaracja  VI  -  9.06.  
  •      30,00 zł  od  siostra elficzkowej  deklaracja  VI  -  10.06.
  •      50,00 zł  od  kado  deklaracja  VI  -  12.06.
  •      30,00 zł  od  Małgorzata B. z F.B.  deklaracja  VI  -  12.06. 

Bardzo serdecznie dziękujemy

1367110942_kwiatki15.jpeg.37b8e5049c26e42582f400c8f4222d92.jpeg  

Link to comment
Share on other sites

Na konto Fado wpłynęły poniższe kwoty:

  •      80,00 zł  od  Rodzina Aleksa z Zabrza deklaracja  VI  -  29.06. 
  •      50,00 zł  od  Usiata deklaracja  VI  -  29.06. 
  •      20,00 zł  od  markofix1  deklaracja  VII  -  2.07.
  •      40,00 zł  od  funia  deklaracja  IV  -  3.07.
     

Bardzo serdecznie dziękujemy

1441607629_dlaWaslove.jpg.298c1847fc90d8ce247608790142e348.jpg 

 

  •      40,00 zł  od  elik  deklaracja  VII  -  3.07.
Link to comment
Share on other sites

49 minut temu, Tyś(ka) napisał:

Zaglądam do Fado i zostawiam ślad. Mimo, że niewiele się tutaj dzieje, ale czasem to jest to, o czym marzy jakiś psiak.

agat21, nadal masz ogłoszenie Fado? czy już je nie wznawiasz?

Nie, Tysiu, nie wznawiam. Odzew z ogłoszeń był praktycznie żadny, poza tym nie zaryzykuję wydania Fado komuś, kto nie zna się na psach bardzo bardzo dobrze. Co jakiś czas mam rozmowy z ludźmi poleconymi przez znajomych, są to ludzie uznani za "psiarzy", ale spośród nich nikt też nie zdecydował się zaryzykować opieki nad Fado. Jeśli jakimś cudem ktoś odpowiedni się pojawi - dam tu znać. 

Link to comment
Share on other sites

O tym, że znalezienie domu dla FADO będzie graniczyło z cudem, było wiadomo od dawna. 

On jest teraz szczęśliwy w swoim świecie, najedzony, napojony. Może sobie swobodnie pochodzić po trawie,wąchać do woli. 

W porównaniu z tym, co przeszedł w schronisku, to chyba Hilton. 

Dopóki ma "prawie" komplet deklaracji, śpijmy spokojnie, bo Jemu jest dobrze. 

 Miejmy nadzieję, że deklaracje się nie wykruszą. Ja z mojej strony zapewniam, że będę moją skromną cząstkę dokładać do końca. 

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

6 minut temu, kado napisał:

O tym, że znalezienie domu dla FADO będzie graniczyło z cudem, było wiadomo od dawna. 

On jest teraz szczęśliwy w swoim świecie, najedzony, napojony. Może sobie swobodnie pochodzić po trawie,wąchać do woli. 

W porównaniu z tym, co przeszedł w schronisku, to chyba Hilton. 

Dopóki ma "prawie" komplet deklaracji, śpijmy spokojnie, bo Jemu jest dobrze. 

 Miejmy nadzieję, że deklaracje się nie wykruszą. Ja z mojej strony zapewniam, że będę moją skromną cząstkę dokładać do końca. 

Dziękuję Ci bardzo ❤❤❤

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...