Jump to content
Dogomania

Fado już w hotelu potrzebna pomoc finansowa na hotel i weta. Niewidomy psiak w schronie. Co go tam czeka? Wszystko co najgorsze - śmierć głodowa, zamarznięcie, rozszarpanie, bo jest bezbronny, a koledzy z boksu bywają okrutni.


elik

Recommended Posts

9 godzin temu, agat21 napisał:

Eliku, tym razem było 725, bo luty krótszy. Będzie awansem na marzec :)

Tak, zauważyłam to w momencie, gdy kliknęłam w banku, żeby przelew poszedł. Miałam zamiar prosić Cię, żebyś tak właśnie uzgodniła  z Jamorem, ale wczoraj było już po 23-ciej i byłam tak zmęczona wydarzeniami dnia wczorajszego, że zamierzałam to zrobić dzisiaj, a Ty mnie wyprzedziłaś  :)

przepraszam2.jpg.9e52aca8c9de43e0dfe8e05b665f9b5b.jpg

Link to comment
Share on other sites

21 godzin temu, agat21 napisał:

Fado nie jest "absorbujący" jeśli się do niego nie podchodzi ;) Przy próbie zrobienia czegokolwiek bliżej niż 2 metry od niego jest bardzo absorbujący niestety. Jamor to akceptuje, ma swoje sposoby, chociaż i jego Fado dziabnął kilka razy. Inni właściciele hoteli, z którymi rozmawiałam, nawet tacy, którzy deklarowali, że trudne psy nie są im obce, po opisie Fado i jego zachowań od razu mówili, że nie zaryzykują wzięcia takiego psa. A nawet jeśli ktoś by się zgodził, to jaki to byłby znowu stres dla Fado. Znowu pakowanie do transportera, podróż, nowe miejsce, nowi ludzie, zwierzęta... Nie, zdecydowanie tego nie chcę niego. O sytuacji, że ktoś się zgodzi, weźmie Fado, a potem jednak stwierdzi, że się przeliczył, i że mam go zabierać, nawet nie chcę myśleć!

Czyli zwykle nie jest absorbujący, wystarczy unikać bliskich kontaktów. :-) Akurat rotacja zwierząt w hotelach jest zawsze, mniejsza, większa, ale jest. Do hotelu "Jamor" trafiają przeważnie psy większe, z problemami (głównie z agresją) albo właścicielskie. Nie jest to hotel odpowiedni dla psów lękowych, wycofanych. Jednak masz sporo racji, zmiany są ryzykowne. Szkoda, że psy nie potrafią mówić. Można byłoby zapytać Fado o jego zdanie. :-)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

22 minuty temu, hop! napisał:

Szkoda, że psy nie potrafią mówić. Można byłoby zapytać Fado o jego zdanie. :-)

Och, gdyby było to możliwe...  Rozwiązałoby to bardzo wiele problemów. Szkoda :(

Link to comment
Share on other sites

Konto Fado zasiliły poniższe kwoty:

  •  20,00 zł  od  Aldrumka   deklaracja  III  -  9.03.
  •  50,00 zł  od  kado  deklaracja  III  -  10.03.
  •  30,00 zł  od  Małgorzata B. z F.B.  deklaracja  III  -  11.03.
  •  25,00 zł  od  siostry elficzkowa  deklaracja  III  -  11.03.

Bardzo serdecznie dziękujemy

kwiaty.jpg.e70e9ec4a46e12974c48217f9275105c.jpg

Link to comment
Share on other sites

Znalezione obrazy dla zapytania: gify misie tedi szare

                     Faduniu piesiu kokany 

 calun czas modle i sciskam za wszystko spokojne za zdrowko 

                      sciskam ogromnie 

 

17 godzin temu, agat21 napisał:

Zapytam Jamora.

mnostwo czasu temu juz , jak robilam kramiki Faduniowi Agacku 

                    ale teraz szykuje kolejny

 moze bedzie jakis pieniazek

              zeby tylko koszmary chorobska poszly precz

zeby swiat caly nie oszalal  w tych strasznych czasach 

mam w podpisie   ,zapraszam do zagladania 

ale jeszcze nie gotow kramcik

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Znalezione obrazy dla zapytania: gify misie tedi szare

 Faduniu piesiu kokany  calun czas modle i sciskam za wszystko spokojne za zdrowko      sciskam ogromnie 

Nadziejeczko bardzo, ogromnie bardzo dziękujemy Ci za ten piękny bazarek.
Byłam już, ale skoro nie pozwalasz jeszcze pisać, to się posłuchałam  :)

Link to comment
Share on other sites

Z przykrością muszę poinformować, że znacznie zmniejszyła się kwota wpływających deklaracji. W różnym czasie i zapewne z różnych przyczyn, z wpłat zrezygnowało 5 deklarowiczek, przy czym tylko jedna poinformowała, że nie może dalej pomagać Fado. W efekcie w okresie kilku miesięcy z kwoty 615,00 zł na dzień dzisiejszy pozostało 455,00 zł miesięcznych deklaracji.  
Bardzo to przykre, że zamiast przybywać, bo deklaracje nie pokrywały całego kosztu miesięcznego utrzymania Fado, to deklarowiczów ubywa. Bardzo prosimy o bazarki, dodatkowe wpłaty, bo gdy braknie  pełnej kwoty za pobyt Fado w hotelu, a jest to 50,00 zł/dobę, los Fado...  :(

Link to comment
Share on other sites

Calem sercem zapraszam

dziewczynki nie moge stalej zadnej narazie 

 boc u mnie zdrowotnie kolejne strasznosci

 a prace narazie starcilam ,wszystko zamkneli  i nieiwadmo jak i kiedy wrocimy  do tej harowy

w kazdem razie 200 zl otrzymalam jako wyplat ...szok poprostu szok

Znalezione obrazy dla zapytania: gify misie tedi szare

.Nadziejkowo domeczkowo Tobie Faduniu i Cegielki Zycia gromadce naszej cudnej mari23.do 10 .04  

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Nadziejka napisał:

Calem sercem zapraszam

dziewczynki nie moge stalej zadnej narazie 

 boc u mnie zdrowotnie kolejne strasznosci

 a prace narazie starcilam ,wszystko zamkneli  i nieiwadmo jak i kiedy wrocimy  do tej harowy

w kazdem razie 200 zl otrzymalam jako wyplat ...szok poprostu szok

Znalezione obrazy dla zapytania: gify misie tedi szare

.Nadziejkowo domeczkowo Tobie Faduniu i Cegielki Zycia gromadce naszej cudnej mari23.do 10 .04  

Dziękuję bardzo Nadziejko!

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, elik napisał:

Z przykrością muszę poinformować, że znacznie zmniejszyła się kwota wpływających deklaracji. W różnym czasie i zapewne z różnych przyczyn, z wpłat zrezygnowało 5 deklarowiczek, przy czym tylko jedna poinformowała, że nie może dalej pomagać Fado. W efekcie w okresie kilku miesięcy z kwoty 615,00 zł na dzień dzisiejszy pozostało 455,00 zł miesięcznych deklaracji.  
Bardzo to przykre, że zamiast przybywać, bo deklaracje nie pokrywały całego kosztu miesięcznego utrzymania Fado, to deklarowiczów ubywa. Bardzo prosimy o bazarki, dodatkowe wpłaty, bo gdy braknie  pełnej kwoty za pobyt Fado w hotelu, a jest to 50,00 zł/dobę, los Fado...  :(

beataczl nasza

 czyli Beatka 

 pojechala zagranice do pracy 

juz troche temu

 teraz niebawem miala wracac

mysle tez  jak tam u Beatki

 czy zdazyla wrocic przed tym koszmarem ..

napewno jak bedzie mogla i bedzie w kraju to napisze

 

Link to comment
Share on other sites

Dziękuje Nadziejko za informację  :) Może jak wróci podejmie wpłacanie, bo skarbonka Fado z każdym miesiącem będzie znacznie skromniejsza.   Wpłaty są o 295,00 zł mniejsze niż należność za miesięczny pobyt Fado w hotelu :(

Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, agat21 napisał:

Po skończeniu dzisiaj bazarku syropowego zrobię kolejny, którego beneficjentem będzie tylko Fado. No niestety, Fado to bardzo trudny przypadek. Nie ma spektakularnych wydarzeń, sukcesów :/

Tak, to biedaczysko, który raczej nie ma szans na własny dom  :(    Ja tez będę go mieć na uwadze robiąc bazarki.  Najbliższy bazarek będę jednak robić tylko dla Cyganka na zapłacenie za operację, do której namawiałam więc czuję się zobligowana do pomocy w jego spłaceniu.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 5.03.2020 o 00:03, elik napisał:

Konto Fado zasiliły poniższe kwoty:

  •     20,00 zł  od  Rodzina Aleksa  deklaracja  II  -  2.03.
  •     20,00 zł  od  markofix1  deklaracja  III  -  2.03.
  •     20,00 zł  od  jankamałpa  deklaracja  II-III  -  4.03.

Bardzo serdecznie dziękujemy

1710700092_kwiatki12.gif.29f4103c062ba32210151204fe780d46.gif

 

7 godzin temu, jankamałpa napisał:

A wpłaciłam, czy znowu zaspałam?

 

Dziękuję, zapłaciłaś razem za II i III  :) 
Wpłatę deklaracji zawsze można sprawdzić na I stronie wątku w poście rozliczeniowym gdzie notowane sa wszystkie wpłaty i wydatki 
Post rozliczeniowy

Link to comment
Share on other sites

Dnia 22.03.2020 o 22:03, agat21 napisał:

No niestety, Fado to bardzo trudny przypadek. Nie ma spektakularnych wydarzeń, sukcesów :/

Fado jest psem specyficznym, ułomnym z racji ślepoty i awersji do ludzkiego gatunku. Raczej nikt nie liczy na spektakularne wydarzenia i sukcesy. Chodzi o informacje co jakiś czas, zdjęcia. Tego bardzo brakuje na tym wątku.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...