Jump to content
Dogomania

Fado już w hotelu potrzebna pomoc finansowa na hotel i weta. Niewidomy psiak w schronie. Co go tam czeka? Wszystko co najgorsze - śmierć głodowa, zamarznięcie, rozszarpanie, bo jest bezbronny, a koledzy z boksu bywają okrutni.


elik

Recommended Posts

Od razu napiszę , że nie mam na myśli eutanazji w tej chwili.

Zadam natomiast pytanie co to jest cierpienie? W większości bierze się pod uwagę cierpienie fizyczne, a wydaje mi się , że gorsze jest psychiczne. Dopóki Fado je, biega , to znaczy , że w jakiś sposób życie go cieszy. Myślę , że przenoszenie go z miejsce na miejsce zadaje mu ból psychiczny i tego dobrze by było uniknąć , mimo wielu trudności.

  • Like 1
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

33 minuty temu, Poker napisał:

Od razu napisze , że nie mam na myśli eutanazji w tej chwili.

Zadam natomiast pytanie co to jest cierpienie? W większości bierze się pod uwagę cierpienie fizyczne, a wydaje mi się , że gorsze jest psychiczne. Dopóki Fado je, biega , to znaczy , że w jakiś sposób życie go cieszy. Myślę , że przenoszenie go z miejsce na miejsce zadaje mu ból psychiczny i tego dobrze by było uniknąć , mimo wielu trudności.

Pełna zgoda.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, agat21 napisał:

Chciałabym coś nowego optymistycznego napisać, ale na razie sytuacja bez zmian. Fado stroni od człowieka. No może tyle dobrego, że nie ucieka już od innych psów. Nie szuka ich towarzystwa, ale jak są, to go nie przerażają. 

To jest coś nowe, optymistyczne. To znaczy, że Fado robi postępy. Malutkie, ale robi. Być może za jakiś czas człowiek też przestanie go przerażać i będzie można go obsługiwać bez obawy pogryzienia, a to pozwoli mieć nadzieję, że ktoś zapragnie dać mu schronienie pod swoim dachem. Oby tak się stało.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 26.10.2019 o 06:17, elik napisał:

To jest coś nowe, optymistyczne. To znaczy, że Fado robi postępy. Malutkie, ale robi. Być może za jakiś czas człowiek też przestanie go przerażać i będzie można go obsługiwać bez obawy pogryzienia, a to pozwoli mieć nadzieję, że ktoś zapragnie dać mu schronienie pod swoim dachem. Oby tak się stało.

Tak też staram się myśleć. Wierzę, że on jednak wreszcie poczuje, że jest bezpieczny, że nic mu nie grozi.

Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, nulka07 napisał:

Witam. Elik . czy ja przesłałam 10?  Stałą mam ustawioną na 20 zeta...Doszło 10?

Witam Cię serdecznie i gorąco przepraszam za ten błąd w zapisie kwoty przelewu. Oczywiście wpłynęło 20,00 zł i kwota wpłaty, jak również suma ogólna wpłat w poście rozliczeniowym jest prawidłowa. Pomyłka nastąpiła tylko w poście informującym o wpłatach - błąd klawiaturowy. 

Pomyłkę poprawiłam i bardzo za nią przepraszam   f7d5029090ff60e6med.gif

Link to comment
Share on other sites

Na konto Fado wpłynęły poniższe kwoty:

  •    10,00 zł  od  jankamałpa  deklaracja XI  -  7.11.
  •    25,00 zł  od  siostra elficzkowej deklaracja XI  -  8.11.
  •    30,00 zł  od  Małgorzata B. z f.b.  deklaracja XI  -  12.11.
  •    50,00 zł  od  Pani Katarzyna M. z Zamościa  deklaracja XI  -  12.11.
  •    50,00 zł  od  kado  deklaracja XI  -  12.11.
  •    40,00 zł  od  elik  deklaracja XI  -  13.11.
  •    20,00 zł  od  nulka07  deklaracja XI  -  14.11.

Bardzo serdecznie dziękujemy

serce_1.gif

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...