Jump to content
Dogomania

Fado już w hotelu potrzebna pomoc finansowa na hotel i weta. Niewidomy psiak w schronie. Co go tam czeka? Wszystko co najgorsze - śmierć głodowa, zamarznięcie, rozszarpanie, bo jest bezbronny, a koledzy z boksu bywają okrutni.


elik

Recommended Posts

Jeszcze przyszło mi do głowy, że jego pobudzenie może być spowodowane przyjazdem Florki i Nadii. Śmierdzą schroniskiem na odległość, a są po sterylizacji, więc wykapać się ich nie da. Ich pojawienie zbiegło się ze zmianą zachowania u Fado. Może to składa się na jego rozdrażnienie, bo poczuł zapach, który kojarzy mu się z zagrożeniem.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

28 minut temu, Jaaga napisał:

Jeszcze przyszło mi do głowy, że jego pobudzenie może być spowodowane przyjazdem Florki i Nadii. Śmierdzą schroniskiem na odległość, a są po sterylizacji, więc wykapać się ich nie da. Ich pojawienie zbiegło się ze zmianą zachowania u Fado. Może to składa się na jego rozdrażnienie, bo poczuł zapach, który kojarzy mu się z zagrożeniem.

Jest to możliwe, tylko jak rozpoznać - ból, czy rozdrażnienie, bo ewentualne przeciwdziałania byłyby chyba całkowicie różne.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Jaaga napisał:

Jeszcze przyszło mi do głowy, że jego pobudzenie może być spowodowane przyjazdem Florki i Nadii. Śmierdzą schroniskiem na odległość, a są po sterylizacji, więc wykapać się ich nie da. Ich pojawienie zbiegło się ze zmianą zachowania u Fado. Może to składa się na jego rozdrażnienie, bo poczuł zapach, który kojarzy mu się z zagrożeniem.

Myślę, że jesteś najbliższa prawdy ze wszystkich tutaj przypuszczeń. 

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Dusia-Duszka napisał:

Myślę, że jesteś najbliższa prawdy ze wszystkich tutaj przypuszczeń. 

To mamo. Trzeba byłoby wiedzieć co tak naprawdę spowodowało zmianę nastroju Fado, tylko jak do tego dojść :( ?

Link to comment
Share on other sites

32 minuty temu, Jaaga napisał:

Fado dziś lepiej zachowuje się, więc to chyba jednak wpływ pojawienia się i schroniskowego zapachu dziewczyn. Pierwszy raz od doby na wołanie po imieniu wrócił do domu. 

Łaaaałłł  nie mówiłaś, że Fado reaguje na swoje imie  :) Super :)

Dobrze, że samopoczucie Fado wraca do poprzedniego stanu. Nie przypuszczałam, że tak może reagować na dawne zapachy. Pewnie jeszcze długo będzie go pamiętał :(

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, elik napisał:

Łaaaałłł  nie mówiłaś, że Fado reaguje na swoje imie  :) Super :)

Dobrze, że samopoczucie Fado wraca do poprzedniego stanu. Nie przypuszczałam, że tak może reagować na dawne zapachy. Pewnie jeszcze długo będzie go pamiętał :(

Nie tylko on zareagował tak na zapach. Ciapciak pierwszy raz wystartował, kiedy przyjechały. Dobrze że dziewczyny miały bramkę w drzwiach. Ciapciak, którego uwielbiają wszystkie psy  z wzajemnością. Bardzo mnie zaskoczył, oczywiście od razu usłyszał, że nie wolno, ale jego pierwsza reakcja na zapach była szybsza, przed poznaniem suczek.

Fado już długo reaguje na imię, od czasu, jak pozbył się stanu zapalnego i opuchlizny w uszach.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Wczoraj tj. 11.04. na konto Fado wpłynęły poniższe kwoty:

  •    20,00 zł od Aldrumka   deklaracja IV 
  •    30,00 zł od Pani Małgorzaty B. z F.B.   deklaracja IV 
  •    30,00 zł od  kado  deklaracja IV
  •    30,00 zł od  elik  deklaracja IV

 

Bardzo serdecznie dziękujemy

urodziny1.jpg.f6d498b6b7e2bc950fb26938b03f1cb7.jpg

Link to comment
Share on other sites

Czytam i czytam i nacieszyć się nie mogę....dzielny Fado, dzielna Jaaga. Dziękuję, że zdecydowałaś się pracować z bidulkiem i udało Ci się już tak wiele osiągnąć. Mam nadzieję na coraz większe postępy. Trzymam dalej za Was kciuki, pozdrawiam

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

Mam nadzieję, że "dziewczyny" pozbyły się już schroniskowego zapachu. Swoją drogą to podwójnie biedne suńki, nie dość, że przeżyły schron, to jeszcze po jego opuszczeniu ciągnął się za nimi (dosłownie i w przenośni) jego cień. 

Fado spokojniejszy? 

Link to comment
Share on other sites

Biedny Fado czekał na swoją karmę aż do poniedziałku. Brak odpowiedniej karmy spowodował, że Fado znowu miał bardzo rozluźnioną koopę. W nocy  podczas snu dosłownie wypływała z niego :(   Czy sytuacja wróciła do normy?

Link to comment
Share on other sites

Na konto Fado wpłynęły poniższe kwoty:

  •    25,00 zł od funia   deklaracja IV  -  14.04.
  •    40,00 zł od  beataczl  deklaracja  III-IV  -  15.04.
  •    25,00 zł od Pani Joanny M. z F.B.   deklaracja IV  -  16.04.
  •    50,00 zł od Pana Mateusza  -  17.04.

 

Bardzo serdecznie dziękujemy

urodziny.jpg.1bce7e07cbf218b04366447517dda7d1.jpg

Link to comment
Share on other sites

17 godzin temu, elik napisał:

Biedny Fado czekał na swoją karmę aż do poniedziałku. Brak odpowiedniej karmy spowodował, że Fado znowu miał bardzo rozluźnioną koopę. W nocy  podczas snu dosłownie wypływała z niego :(   Czy sytuacja wróciła do normy?

Czyli ten sklep z ceneo z tą niby niźszą ceną okazał się jakiś "lewy"? :-(

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, b-d napisał:

Czyli ten sklep z ceneo z tą niby niźszą ceną okazał się jakiś "lewy"? :-(

Nie sklep, bo sklep przygotował paczkę do wysyłki już na drugi dzień. To bezpłatny kurier, którym była P.P. tak zawalił. Odebrali paczkę 9.04. a dostarczyli dopiero 15.04.

Poczta to słaby i drogi dostawca przesyłek.

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, elik napisał:

Nie sklep, bo sklep przygotował paczkę do wysyłki już na drugi dzień. To bezpłatny kurier, którym była P.P. tak zawalił. Odebrali paczkę 9.04. a dostarczyli dopiero 15.04.

Poczta to słaby i drogi dostawca przesyłek.

Trochę się zmartwilem, tym bardziej, że jakoś swoją łapkę pośrednio przyłożyłem do tego zamówienia. Czy chociaż  karma przyszła odpowiednia?

Swoją drogą, to ta sytuacja z PP bardzo dziwna  - wprawdzie od kilku miesięcy nic PP nie miałem wysyłane, ale wcześniej nigdy nie miałem zastrzeżeń. :-(

Niedobrze, że Fado znów ma problemy i Jaaga teź. :-(

Link to comment
Share on other sites

Dnia 18.04.2019 o 17:45, b-d napisał:

Trochę się zmartwilem, tym bardziej, że jakoś swoją łapkę pośrednio przyłożyłem do tego zamówienia. Czy chociaż  karma przyszła odpowiednia?

Swoją drogą, to ta sytuacja z PP bardzo dziwna  - wprawdzie od kilku miesięcy nic PP nie miałem wysyłane, ale wcześniej nigdy nie miałem zastrzeżeń. :-(

Niedobrze, że Fado znów ma problemy i Jaaga teź. :-(

Niepotrzebnie czujesz sie winny. Ważne, że problemy z karmą juz za Frodo i Jaaga :)   Skusiłam sie na darmowy transport. Nie wiedziałam, że to poczta wykonuje dostawę. Następnym razem po prostu zamówię z transportem  płatnym.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...