Jump to content
Dogomania

Fado już w hotelu potrzebna pomoc finansowa na hotel i weta. Niewidomy psiak w schronie. Co go tam czeka? Wszystko co najgorsze - śmierć głodowa, zamarznięcie, rozszarpanie, bo jest bezbronny, a koledzy z boksu bywają okrutni.


elik

Recommended Posts

Ciężko jest przyzwyczaić psa do kagańca. No niestety , teraz  nie ma co gdybać. Dziewczyny są tam i jest problem. Czemu lekarz nie pomógł. Mógł od tyłu zblokować go ,jedna chwyta łeb od góry stabilizując żuchwę a druga kaganiec. Nie wymadrzam się, ale tak robiła moja cioci ze swoim owczarkiem. Miotał się jak szaleniec,zipał. ślinił...no to jest trudne.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, nulka07 napisał:

Ciężko jest przyzwyczaić psa do kagańca. No niestety , teraz  nie ma co gdybać. Dziewczyny są tam i jest problem. Czemu lekarz nie pomógł. Mógł od tyłu zblokować go ,jedna chwyta łeb od góry stabilizując żuchwę a druga kaganiec. Nie wymadrzam się, ale tak robiła moja cioci ze swoim owczarkiem. Miotał się jak szaleniec,zipał. ślinił...no to jest trudne.

A jak mu chwycić głowę do góry? Jego nie da się dotknąć. My w przychodni w czwórkę przy nim siłowaliśmy się. Jeden lekarz pomoże, a drugi boi się, bo przecież rękami pracuje. Mnie przez godzinę trzęsły się jeszcze ręce po ubieraniu go w szelki. Też nie mogę pozwolić sobie na pogryzienie. Mój mąż pracował w schronisku przy agresywnych psach, więc nie jest laikiem, a i tak dwa razy Fado udało się go capnąć. 

Link to comment
Share on other sites

10 minut temu, Anula napisał:

Jeżeli Fado nie będzie miał kagańca na mordzie to nic nie wyjdzie z badania oczów chyba,że go potraktują zastrzykiem obezwładniającym.

Ale po takim sedatywnym środku badanie serca raczej średnio wyjdzie, nie wiem jak z oczami. Ale bez badania serca też nie wiadomo jak z ew . narkozą itd. :-( 

Załamka po prostu :-(

Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, Anula napisał:

Jeżeli Fado nie będzie miał kagańca na mordzie to nic nie wyjdzie z badania oczów chyba,że go potraktują zastrzykiem obezwładniającym.

Roxi, badano po podaniu środka uspokajającego. Kiedyś gryzła, nie pozwalała nic przy sobie zrobić

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Mialam kiedys psa, ktory nic nie dal sobie zrobic. U weterynarza najpierw byl jaganiec, a nastepnie zastrzyk, pobranie krwi czy osluchanievserca.

Do rtg, usg, ekg czy echa serca tez m8al zakladany jaganiec. 

Niestety z podawaniem lekow uspojajajacych trzeba ostroznie. Nie zawsze pokazuja pelen obraz badania.

I nie zawsze daja oczekiwane rezultaty....

Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, rozi napisał:

Ochryste...

Lekarz powinien pętlę założyć z bandaża elastycznego, matko, biedny psina  :(

Ja współczuję elik i temu Panu, tam to nerwy są, wyprosili ich z gabinetu, no koszmar...

Bardzo się boję, że tam może być taka sytuacja :-(((

Wiesz, jeden lekarz chce pomóc, a drugi powie: proszę zabezpieczyć psa, bo inaczej nie przeprowadzę  badania. :-(

Link to comment
Share on other sites

14 minut temu, MALWA napisał:

Ktos wie co teraz sie dzieje, czy pies zostal zbadany czy na wyproszeniu sie skonczylo ?

Az boje sie zadzwonic do Eli....

Zadzwoń, proszę Cię... dwa dzwonki i rozłącz, gdyby nie mogła gadać

Edit.: już widzę  :)

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, rozi napisał:

Zadzwoń, proszę Cię... dwa dzwonki i rozłącz, gdyby nie mogła gadać

Napisałam wyzej, badanie odbyło się, zarówno wzroku jak i serca. Nie chciałabym czegoś przekręcić, więc poczekajmy na Elę, wraca wlaśnie do domu.

Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, Tola napisał:

Napisałam wyzej, badanie odbyło się, zarówno wzroku jak i serca. Nie chciałabym czegoś przekręcić, więc poczekajmy na Elę, wraca wlaśnie do domu.

Tak tak, widzę już, akurat mi ktoś zapukał do drzwi.

Jak to dobrze, że się udało!  trois.gif

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...