Jump to content
Dogomania

Fado już w hotelu potrzebna pomoc finansowa na hotel i weta. Niewidomy psiak w schronie. Co go tam czeka? Wszystko co najgorsze - śmierć głodowa, zamarznięcie, rozszarpanie, bo jest bezbronny, a koledzy z boksu bywają okrutni.


elik

Recommended Posts

Miałam miski ze stojakiem, ale takim na cienkich rurkach i psy to przewracały łapami. Ten z linku b-d wydaje się byc stabilny. Dzieki wielkie za zainteresowanie i podsunięcie odpowiedniego.

Elik, mogłabyś taki stojak z miskami mu kupić z pieniędzy przekazanych z wątku staruszkowego?  Na razie daję po prostu  mało wody do miski, ale to nie sposób na całą noc. Nie mam możliwości dac na scianę, bo sa płytki, a ja jestem tu sama. Na wsi nutrie mają taką nieprzewracalną (przez psa, nie przez nie) plastikową miske, to mogę u niego wypróbować, ale i tak jest drozsza niż podany w linku stabilny stojak. 

 

Link to comment
Share on other sites

Przyszłam do Fadusia z bazarku imiennego :)

 

Mam taki stojak na wodę - jedzonko jak w linku b-d, na 30 kg psa mam miski 2,8 l, ta wielkość ma duży i w miarę stabilny stojak na większego psiaka.

Stojak z miską 1,8 l jest dużo mniejszy i lżejszy.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dziękuję Wam i cieszę się, że być może choć troszkę pomogłem.

Ale ten stojak w linku, który podałem jest tylko przykładem.

Tak jak napisała ona03 - dla Fado trzeba odpowiednio dobrać rozmiar - zastanowić się nad wielkością, żeby stojak był stabilny, ale nie za duży ani za mały.

Poker, podpowiedz proszę.wiecej.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Jaaga napisał:

Miałam miski ze stojakiem, ale takim na cienkich rurkach i psy to przewracały łapami. Ten z linku b-d wydaje się byc stabilny. Dzieki wielkie za zainteresowanie i podsunięcie odpowiedniego.

Elik, mogłabyś taki stojak z miskami mu kupić z pieniędzy przekazanych z wątku staruszkowego?  Na razie daję po prostu  mało wody do miski, ale to nie sposób na całą noc. Nie mam możliwości dac na scianę, bo sa płytki, a ja jestem tu sama. Na wsi nutrie mają taką nieprzewracalną (przez psa, nie przez nie) plastikową miske, to mogę u niego wypróbować, ale i tak jest drozsza niż podany w linku stabilny stojak. 

 

Jaaga,  przeczytaj proszę  e-mail, który Ci posłałam. Są w nim linki do obroży foresto, szelek i zestawu misek, do których link wkleił b-d.

Wszystko do kupienia w jednym sklepie więc  opłata za dostawę będzie jedna. Przeczytaj i powiedz czy mam to zamówić.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, ona03 napisał:

Przyszłam do Fadusia z bazarku imiennego :)

 

Mam taki stojak na wodę - jedzonko jak w linku b-d, na 30 kg psa mam miski 2,8 l, ta wielkość ma duży i w miarę stabilny stojak na większego psiaka.

Stojak z miską 1,8 l jest dużo mniejszy i lżejszy.

Witaj ona03, jak miło, że wpadłaś :) Czy dobrze rozumiem, że chciałabyś podarować Fado taki stojak? Bardzo dziękujemy. Nie wiem jak to widzi Jaaga :)

Link to comment
Share on other sites

29 minut temu, elik napisał:

Witaj ona03, jak miło, że wpadłaś :) Czy dobrze rozumiem, że chciałabyś podarować Fado taki stojak? Bardzo dziękujemy. Nie wiem jak to widzi Jaaga :)

 

 

Upsssss.....

Mój Czort korzysta ze swojej michy, chciałam tylko podpowiedzieć wielkość :)

No ale........,  mogę się dołożyć do michy Fadusiowej , niech mu też będzie wygodnie :)

Link to comment
Share on other sites

35 minut temu, ona03 napisał:

 

Upsssss.....

Mój Czort korzysta ze swojej michy, chciałam tylko podpowiedzieć wielkość :)

No ale........,  mogę się dołożyć do michy Fadusiowej , niech mu też będzie wygodnie :)

No i bardzo dobrze, bo zastanawiałam się jak to powiedzieć, że przesłanie tej zastawy kosztowałoby tyle co połowa nowego zestawu :)

Datki oczywiście mile widziane i pięknie za nie podziękujemy    4a00e01e4c3d49a1med.jpg

Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, rozi napisał:

Miski mają to do siebie, że dno jest mniejsze, niż góra, dlatego łatwo przewrócić. Ja bym dała garnuszek taki pękaty, co ma dno szersze, gdzieś na wolumenie można kupić używany za grosze.

Chyba jednak lepsze będą miski na solidnym statywie. Takie dla większego psiaka, to statyw będzie solidniejszy.

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, elik napisał:

Chyba jednak lepsze będą miski na solidnym statywie. Takie dla większego psiaka, to statyw będzie solidniejszy.

Jeśli Jaaga takie woli, to pewnie. Ja nie lubiłam (choć miałam) takich na stojaku, bo przekręcały się w tych trzymadłach i brzęczały.

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, rozi napisał:

Jeśli Jaaga takie woli, to pewnie. Ja nie lubiłam (choć miałam) takich na stojaku, bo przekręcały się w tych trzymadłach i brzęczały.

Takie większe wydają się być stabilne. Poczekamy co Jaaga powie :)

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, elik napisał:

Piszesz do Jaaga, ale Ona chyba już dzisiaj nie wejdzie na wątek

Nie piszę do Jaaga tylko,że obiecałam pieniądze dla staruszka,który trafi do niej.Pisałam o tym na zamojskim ale nie zostało to tu przeniesione jako deklaracja jednorazowa.Jesteś skarbnikiem więc logiczne,że prośba z danymi do przelewu jest skierowana do Ciebie Elu :)

Link to comment
Share on other sites

12 minut temu, Bogusik napisał:

Nie piszę do Jaaga tylko,że obiecałam pieniądze dla staruszka,który trafi do niej.Pisałam o tym na zamojskim ale nie zostało to tu przeniesione jako deklaracja jednorazowa.Jesteś skarbnikiem więc logiczne,że prośba z danymi do przelewu jest skierowana do Ciebie Elu :)

Z pokorą przyjmuję Wasze uwagi Bogusiu. Oczywiście tak udręczonemu psiakowi kasa jest bardzo potrzebna. Już prześlę konta na PW.

Link to comment
Share on other sites

Ja, poslannik Fejbsukowych Cioc przychodze z dwiema sprawami (z gory przepraszam za brak polskich liter, ale cos mi sie poprzestawialo):

1). Czy posty Jaaga mozna wykorzystac w wydarzeniu na FB? Pani Kasia planuje zalozyc wydarzenie, ale nie wie czy moze korzystac z zasobow watku i posty kopiowac. To by wiele ulatwilo, a i moze Fejsbuk bylby zrodlem dodatkowych datkow :)

2). Ciocie Fejsbukowe, ktore zadeklarowaly sie na Fado prosza o numer konta, bo jeszcze nie dostaly. elik, mozesz mi wyslac dane na PW i ja wsrod Cioc rozesle?

Ciesze sie, ze biedaczysko juz u Jaaga, chociaz smutne wiesci... smutne zdjecia... umeczona psia dusza z niego :(

Link to comment
Share on other sites

Witam. Chcialabym serdecznie podziekowac wszystkim tutaj. Za wasze okazane serce i pomoc finansową. Zobaczylysmy tego psa i sece pękło na kawałki. Wiadomosci zdrowotne i stan psychiczny Fado ogromnie mnie martwi...Nie chce nawet myslec jak on cierpiał tyle lat. 

Link to comment
Share on other sites

Elzuniu Ciociu

 poniewaz wyczytalam ja sobie teraz

 ze w posciku rozliczonkowem

figuruje Nadziejka czarownica z bazareczkiem dl;a Fadunia

 .. a nie zrobilam przecie nie poczynilam bazareczku ...

jeno poczarowalalm dla Aureliuszka biduszka ..przepraszam sercem

 to musze sie pooprawic kochana cioc

 musze sie poprawic i zaraz ciut przetrzasnac mieszkanko

 coby prawdziwie ten kramik byl jeno dla dudunia cudnego

 Fadunia

 sercem calem tulinkam Faduniu

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...