Jump to content
Dogomania

Fado już w hotelu potrzebna pomoc finansowa na hotel i weta. Niewidomy psiak w schronie. Co go tam czeka? Wszystko co najgorsze - śmierć głodowa, zamarznięcie, rozszarpanie, bo jest bezbronny, a koledzy z boksu bywają okrutni.


elik

Recommended Posts

Faduniu kruszenku

 Niechaj sie uda

 niechaj sie uda

 kochany piesiu

Podobny obraz

 znajdziesz swojego przwodnika na zycie nowiuskie

 znajdzisz kochany skiereczku

bedzie Twoimi oczenkami

 za dzis za wszytko ogromnie ogromnie sciskuniam

 ciezkie wszytko przezd Faduniem

 ale wytrzyma

 szezleczki stokrosci szezleczki  sa niezbedne

 obrozeczka plus szeleczki niechaj bedzie dziewczynki

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, nulka07 napisał:

Też jestem u Fado. Z całego serca życzę spokojnej drogi. Zrozumie jak dotrze na miejsce ,że to wybawienie. Nie tylko droga przed nim długa ,ale i adaptacja do nowych warunków. Czekam na wieści!

Znalezione obrazy dla zapytania gify misie szare tedi
 
Link to comment
Share on other sites

Chyba nie muszę mówić, jak bardzo i ja myślami jestem z Fado. My wiemy, że zmierza ku lepszemu, ale on nie ma tej świadomości. Jak bardzo się boi? Fado kochany piesku jest mi przykro, że skazujemy Cię na te przykrości, ale nie ma innego sposobu, żebyś trafił w dobre, bezpieczne miejsce. Kilka godzin stresu, to wiele, ale potem już do końca twoich dni będzie tylko dobrze. Trzymaj się piesku.

Jaaga prosimy o relacje z przyjazdu. Wiem, że w związku z przyjęciem do hotelu kilku psiaków na raz będziesz miała multum pracy, ale proszę uspokój nas  relacją najszybciej jak tylko będzie to możliwe :)

Link to comment
Share on other sites

40 minut temu, b-d napisał:

Elik, proszę powiedz, czy nie masz wiadomości jak Fado zniósł dzisiejsze przygotowania do podróźy? I czy już wyjechali?

Fado, trzymaj się chłopie!

Z tego co wiem, to nie były przewidziane jakieś specjalne przygotowania Fado do drogi.

Pan miał przyjechać po psiaki o 11-tej. Pierwsze miały być zabrane psiaki ze schronu, a potem Fado. Jest godz. 12:30 więc może psiaki już rozpoczęły podróż do lepszego życia.

Na razie nie mam żadnych informacji. Jeśli tylko czegoś się dowiem, to oczywiście natentychmiast zapodam Wam na wątek :)

Być może Tola sama powie co i jak się odbyło. Wszyscy czekamy w napięciu na wiadomości.

Link to comment
Share on other sites

Dzięki za to zdjęcie. Widać na nim, że Fado może mieć inaczej ułożona głowę, nie tylko schyloną w dół. Może więc to żaden problem jak trzyma głowę? Trzyma tak, jak w danej chwili chce. Ale to tylko domysły. Wiem, że coś pewnego dowiemy się dopiero po jakimś czasie od przyjazdu do hotelu.

Link to comment
Share on other sites

Nie było problemu z przeniesiem Fado  - Arek i mój TZ przyneśli klatkę z lecznicy do auta, delikatnie dali znak psiakowi, ze trzeba wstać i Fado przeszedł grzecznie z klatki do klatki.

Mam nadzieję, ze u Jaaga, jak tylko poczuje się bezpiecznie, zacznie się poruszać.

Na razie jest w ogromnym stresie.

I jeszcze jedna wiadomość - wetka dzisiaj powiedziała, ze Fado ma zaćmę - trzeba  to sprawdzić, ale pojawiła się maleńka  iskierka nadziei..............

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

55 minut temu, Tola napisał:

Nie było problemu z przeniesiem Fado  - Arek i mój TZ przyneśli klatkę z lecznicy do auta, delikatnie dali znak psiakowi, ze trzeba wstać i Fado przeszedł grzecznie z klatki do klatki.

Mam nadzieję, ze u Jaaga, jak tylko poczuje się bezpiecznie, zacznie się poruszać.

Na razie jest w ogromnym stresie.

I jeszcze jedna wiadomość - wetka dzisiaj powiedziała, ze Fado ma zaćmę - trzeba  to sprawdzić, ale pojawiła się maleńka  iskierka nadziei..............

Jesli rzeczywiście, to jedynym sposobem jest operacja. Jedno oko kosztuje ok 3000 zł.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Jaaga napisał:

Jesli rzeczywiście, to jedynym sposobem jest operacja. Jedno oko kosztuje ok 3000 zł.

Jeżeli pies jest młody , to ma sens operacja. Jeżeli stary , to trzeba się dobrze zastanowić.

Z kolei u młodego psa zaćma może świadczyć np. o cukrzycy lub innych schorzeniach.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Tola napisał:

Nie było problemu z przeniesiem Fado  - Arek i mój TZ przyneśli klatkę z lecznicy do auta, delikatnie dali znak psiakowi, ze trzeba wstać i Fado przeszedł grzecznie z klatki do klatki.

Mam nadzieję, ze u Jaaga, jak tylko poczuje się bezpiecznie, zacznie się poruszać.

Na razie jest w ogromnym stresie.

Kochany psianek  1753037855_serce9bijce.gif.b8e0fe29969f30e20423c469c2210e39.gif   W wielkim stresie, bo bidusiek nie wie co się z nim dzieje :(  Oby podróż upłynęła im szybko i bez przygód, a potem już tylko aklimatyzacja i z dnia na dzień będzie spokojniejszy, pewniejszy tego, że nic złego mu nie grozi.

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Tola napisał:

...i jeszcze jedna wiadomość - wetka dzisiaj powiedziała, ze Fado ma zaćmę - trzeba  to sprawdzić, ale pojawiła się maleńka  iskierka nadziei..............

Zabłysło światełko nadziei. 

Link to comment
Share on other sites

52 minuty temu, Poker napisał:

Z kolei u młodego psa zaćma może świadczyć np. o cukrzycy lub innych schorzeniach.

Miał robione badanie krwi, pełne spektrum morfologia i chemia i faktycznie cukier był nieco podwyższony.

Już rozmawiałam z jaaga i Fado będzie miał badanie tylko na cukier, żeby sprawdzić jaki jest poziom.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...