Jump to content
Dogomania

Fado już w hotelu potrzebna pomoc finansowa na hotel i weta. Niewidomy psiak w schronie. Co go tam czeka? Wszystko co najgorsze - śmierć głodowa, zamarznięcie, rozszarpanie, bo jest bezbronny, a koledzy z boksu bywają okrutni.


elik

Recommended Posts

W sumie to dobre wieści.Coś się wyjaśnia. Jakby ktoś robił bazarek chętnie podeślę fanty,ale...nie umiem wstawić fotek. Także .... liczę na wyrozumiałość. Pozdrawiam serdecznie i na pewno razem będziemy mogli pomóc Fadusiowi .Podejrzewam,że problemy ze słuchem wynikają z tego świństwa w uszkach. Po leczeniu z pewnością będzie jakaś  poprawa co do słuchu.Trzymam kciuki i jak ktoś będzie chętny co do fantów to ślę;)

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, elik napisał:

Cieszę się, że go nie opuszczacie, że go odwiedzacie. To taki bidusiek,

Na razie nie mam jego zdjęć poza tym ze schronu i pewnie nie szybko będą nowe, ale proszę bywajcie u Fado :)

Eluś - to wczorajsze zdjęcie, które wrzuciłam to z lecznicy...

received_574237806387376.jpg

1 godzinę temu, nulka07 napisał:

W sumie to dobre wieści.Coś się wyjaśnia. Jakby ktoś robił bazarek chętnie podeślę fanty,ale...nie umiem wstawić fotek. Także .... liczę na wyrozumiałość. Pozdrawiam serdecznie i na pewno razem będziemy mogli pomóc Fadusiowi .Podejrzewam,że problemy ze słuchem wynikają z tego świństwa w uszkach. Po leczeniu z pewnością będzie jakaś  poprawa co do słuchu.Trzymam kciuki i jak ktoś będzie chętny co do fantów to ślę;)

Anuś - jak masz kłopot - podeślij mi - wstawię gdzie zechcesz ;)

 

Link to comment
Share on other sites

Szkoda, że on nie ma własnego wątku, będzie zamieszanie, a już i tak pogubić się można w zamojskich psach, szczeniakach, który gdzie i czyj  :)

Edit.:  teraz poszłam na pierwszą stronę i wydaje mi się, że to jego własny wątek, tylko tytuł myli.

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Nadziejka napisał:

Znalezione obrazy dla zapytania gify misie teddy niuniu kokany

 o amtuniu ile bolu

 wszytkiego

 sciskam tulinkam

Biedak bardzo musiał cierpieć z wielu powodów - ślepoty, głuchoty, agresji innych psów i nie tylko psów, głodu, chłodu i kto wie czego tam jeszcze. Szczęście, że to już tylko koszmarna przeszłość.

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, kado napisał:

Pewnie przez to dziadostwo niedoslyszy:( 

Najważniejsze,to poznać koszty leczenia i będziemy zbierać kasę. 

Dobrze,ze idzie ku lepszemu:)

Lekarka potwierdziła moje przypuszczenie, że w pewnym stopniu ma to wpływ na przytępienie słuchu, ale niezbyt wielki. Niemniej jednak potwierdziła, że po wyleczeniu powinien nieco lepiej słyszeć. Nie są w stanie określić stopnia niesłyszenia, ale stwierdziła, że jest znaczny.

Tak :) Idzie ku lepszemu, a w sobotę nastąpi całkowita odmiana komfortu życia psiaczka :)

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, zachary napisał:

Teraz przynajmniej wiadomo, że syf jest w uszach i dziwne, że Fado nie drapie i nie potrząsa głową z tego powodu. Troszkę leczenia przed nim...

No właśnie, nie trzepie głową, ani się nie drapie. A może w porównaniu z innymi dolegliwościami, te uszne są dla niego prawie niezauważalne?

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, nulka07 napisał:

W sumie to dobre wieści.Coś się wyjaśnia. Jakby ktoś robił bazarek chętnie podeślę fanty,ale...nie umiem wstawić fotek. Także .... liczę na wyrozumiałość. Pozdrawiam serdecznie i na pewno razem będziemy mogli pomóc Fadusiowi .Podejrzewam,że problemy ze słuchem wynikają z tego świństwa w uszkach. Po leczeniu z pewnością będzie jakaś  poprawa co do słuchu.Trzymam kciuki i jak ktoś będzie chętny co do fantów to ślę;)

W sumie to bardzo dobre wieści :) Patrząc na zdjęcie Fado obawiałam się, że stan jego zdrowia nie tylko psychicznego jest w fatalnym stanie, a tu dowiadujemy się, że to niemal okaz zdrowia :) Przynajmniej fizycznego, nie biorąc pod uwagę ślepoty i dziadostwa w uszach. Bałam się mocno co z wątrobą głównie. A tymczasem rewelacja :) No te oczka, uszka :( ale dobrze, że choć organy wewnętrzne ok.

Ślepe, czy głuche mogą żyć długo, a z chorą wątrobą, czy nerkami to już nie tak długo i nie tak dobrze.

Bardzo Ci dziękuję za propozycję oddania fantów   1753037855_serce9bijce.gif.b8e0fe29969f30e20423c469c2210e39.gif

Ja będę robić bazarki na pewno, bo kasiorka potrzebna, ale już mam sporo faktów głównie od Anna G-R, za co stokrotnie Jej dziękuję. Wystarczy mi jeszcze na kilka bazarków.  Ale może ktoś zechciałby popełnić bazarek i przyjąć fanty od nulka07.

Problem ze zdjęciami rozwiązany :) Dziękuję bardzo Martusiu  1753037855_serce9bijce.gif.b8e0fe29969f30e20423c469c2210e39.gif

1 godzinę temu, Tola napisał:

Anuś - jak masz kłopot - podeślij mi - wstawię gdzie zechcesz ;)

 

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Tola napisał:

Eluś - to wczorajsze zdjęcie, które wrzuciłam to z lecznicy...

received_574237806387376.jpg

Tak Martusiu, bardzo dziękuję. Wczoraj byłam już tak zmęczona, że sama nie wiem, jak dałam radę odpisywać na wątkach do  01:30. Odsypiałam to dzisiaj do 08:40.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, rozi napisał:

Szkoda, że on nie ma własnego wątku, będzie zamieszanie, a już i tak pogubić się można w zamojskich psach, szczeniakach, który gdzie i czyj  :)

Edit.:  teraz poszłam na pierwszą stronę i wydaje mi się, że to jego własny wątek, tylko tytuł myli.

 

1 godzinę temu, Tyś(ka) napisał:

ale kto nie ma swojego wątku? :)

EDIT: Faktycznie tytuł mylący.

Macie rację, ale jak wczoraj zakładałam watek nie zastanawiałam się na d tytułem. Chciałam go napisać  i miałam zamiar potem zmienić tytuł, ale dyskusja na wątku nabrała takiego tempa, że już nie miałam czasu myśleć o tytule. Teraz jest trochu luzu. Zmienię :) Dzięki za przypomnienie.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Nadziejka napisał:

Toluniu alez dziadziu cudny do kochania najbardziej na swiecie

kokany tulineczku

 juz bezpieczny

juz bezpieczny niuniuPodobny obraz

Już bezpieczny, ale nie ma jeszcze tej świadomości. Jeszcze nie wie co się z nim dzieje, choć na pewno czuje różnicę otaczającej go rzeczywistości i chyba mu się to podoba, bo lekarka powiedziała, że już lepiej na nich reaguje :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, nulka07 napisał:

Jakby ktoś robił bazarek chętnie podeślę fanty,ale...nie umiem wstawić fotek. Także .... liczę na wyrozumiałość.

jeśli możesz zrobić zdjęcia i ewentualnie potem wysyłać fanty to mogę je dodać do najbliższego bazarku, jeśli chciałabyś wysłać fanty do mnie to dopiero za jakiś czas

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

58 minut temu, Nadziejka napisał:
Podobny obraz
niechaj sie wysni najpiekniejszy sen
 moja ukochana lulunia juz na noc
 i poprzez sen przykryta otulona
 tak soebie mruczunia , spiewunia
 kochany abys mial juz ciepelko
 spokojnosci otulinki abys mial juz na zawsze

Ja myślę, że Fado już czuje zmiany na lepsze. Choć teraz w klateczce, ale w schronie pewnie i tak za wiele się nie poruszał, a przynajmniej ciepło, czysto, cicho, spokojnie. Może już czuje się bezpieczny?

Link to comment
Share on other sites

Jestem na chwilęu kochanej mordki. Bardzo się cieszę z wiadomości z lecznicy, w sumie nie takich najgorszych. Psiak nie jest bardzo stary i schorowany, myslę, że szybko odżyje w odpowiednich warunkach i jego stan psychiczny da się poprawić. Tak bardzo się cieszę, że juz jest poza schronem :)) I tak bardzo się cieszę, że u niego tyle dobrych dusz :)

Elu, czy dotarła do Ciebie kasa na opłacenie lecznicy?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Cieszę się ,że Fado będzie miał lepiej.

Miałam kiedyś sunię w DT , która przez pierwsze 2 tygodnie wydawała sie kompletnie głucha. Nie słyszała nawet głośnych samochodów przejeżdżających obok. Po tym czasie w cudowny sposób odzyskała słuch , po prostu minął stres. Inna sunia miała w uszach bagno i dopiero po intensywnym leczeniu odzyskała go.

Jest nadzieja ,że po leczeniu Fado i minięciu stresu, też odzyska słuch chociaż częściowo.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

24 minuty temu, agat21 napisał:

Jestem na chwilęu kochanej mordki. Bardzo się cieszę z wiadomości z lecznicy, w sumie nie takich najgorszych. Psiak nie jest bardzo stary i schorowany, myslę, że szybko odżyje w odpowiednich warunkach i jego stan psychiczny da się poprawić. Tak bardzo się cieszę, że juz jest poza schronem :)) I tak bardzo się cieszę, że u niego tyle dobrych dusz :)

Elu, czy dotarła do Ciebie kasa na opłacenie lecznicy?

Witaj :)  Też się cieszą, że ze zdrowiem Fado nie jest tak źle, jak się spodziewałam i ogromnie się cieszę, że Fado ma tylu przyjaciół, którzy troszczą się o niego i pragną mu pomóc :) :)

Zobaczyłam Twój post z zapytaniem o finanse więc zalogowałam się do banku  i wróciłam z kolejną dobrą wiadomością, że na konto Fado wpłynęło już 480,00 zł w tym 150,00 od Ciebie.

Zapiszę wpłaty w rozliczeniu, ale jutro. Dzisiaj znowu padam na pisk :) jest już dobrze po północy, a dokładnie znowu 01:25.

Spadam, a wszystkim, którzy jeszcze nie śpią radzę, żeby poszli spać :)

dobranoc3.gif.671e8949c718078c4eb2ee32efb582ce.gif

Link to comment
Share on other sites

Pośpijcie chociaż trochę, teraz ja oblecę wszystkie wątki. 

A Fado niech trochę sobie odpocznie przed podróżą, ochłonie z koszmarnej przeszłości i przyzwyczai się do obecności człowieka. Trzymaj się, świat będzie należał do Cienie. I to ta lepsza strona.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Nesiowata napisał:

Pośpijcie chociaż trochę, teraz ja oblecę wszystkie wątki. 

A Fado niech trochę sobie odpocznie przed podróżą, ochłonie z koszmarnej przeszłości i przyzwyczai się do obecności człowieka. Trzymaj się, świat będzie należał do Cienie. I to ta lepsza strona.

Podobny obraz
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...