Jump to content
Dogomania

Fado już w hotelu potrzebna pomoc finansowa na hotel i weta. Niewidomy psiak w schronie. Co go tam czeka? Wszystko co najgorsze - śmierć głodowa, zamarznięcie, rozszarpanie, bo jest bezbronny, a koledzy z boksu bywają okrutni.


elik

Recommended Posts

1 godzinę temu, elik napisał:

Witam Cię bardzo serdecznie i bardzo gorąco dziękuję za pomoc dla biedaczka    kwietki.jpg.45e9ed194c6a9f0c2e661f91e16bab42.jpg

364813756_dziekujserdecznie.png.b2209a846329283143b795720d06ebce.png

Wieczorkiem będę rozsyłać nr konta wszystkim którzy zadeklarowali pomoc dla piesia. Wieczorkiem, albo późna nocką :) ale na pewno roześlę.

Ok. Jutro puszczę przelew.Pozdrawiam;)

Link to comment
Share on other sites

18 minut temu, Tola napisał:

beksa_V6_orig.gifPies nie widzi, nie słyszy:(

Pysk, łapy pogryzione - stare szramy i świeże  :(

Boi się dotyku:(

 

Mam nadzieję,że psiaczek dostanie pomoc w Lecznicy,opatrzą go,zbadają i koniecznie zaaplikują jakiś środek na pchły kleszcze i odrobaczenie bo to konieczne.

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, Anula napisał:

Mam nadzieję,że psiaczek dostanie pomoc w Lecznicy,opatrzą go,zbadają i koniecznie zaaplikują jakiś środek na pchły kleszcze i odrobaczenie bo to konieczne.

Anulko, rozmawiałam z lecznicą i prosiłam, żeby go odpchlili, odrobaczyli środkiem odpowiednim do jego stanu zdrowia i żeby pobrali krew do analizy. Podałam nr telefonu z prośbą, żeby dzwonili w razie potrzeby podjęcia jakiejś decyzji.

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, elik napisał:

Na zamojskim zrobiła już Aldrumka, ale jeśli mogłabyś sprawdzić czy to wszystko byłabym wdzięczna.

To są wpłaty z wątku zamojskich staruszków:

Post rozliczeniowy (Alaskan): 

Wpłaty:

1. Nadziejka (bazarek)- 50zł 

2.Nesiowata (cegiełka z bazrku Nadziejki)) - 10zł

3.uxmal (cegiełka z bazrku Nadziejki)-10zł 

4.b-b (bazarek) 267zł 

5. Radek (cegiełka z bazrku Nadziejki)-10zł 

6.Anula -50zł

Stan konta: 397,00na dzień 21.02.2019r

 

Z deklaracji stałych jest ta od:

beataczl - 20 zł (trzeba dopytać, czy przeznaczy na tego staruszka)

 

Na wątku zamojskim znalazłam jeszcze deklaracje jednorazowe dla smutaska:

zachary - 100 zł (na weta)

Nesiowata - 20 zł

B-d - coś

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On na pewno nie widzi i nie słyszy? Jak z takim psem postępować? Miałam na DT psa głuchego (od urodzenia), mam niewidomą sunię, ale nigdy nie spotkałam sie z psem, który nie widzi i nie słyszy jednoczesnie. Jak on ma funkcjonować? Zaczynam się obawiać, czy damy radę.

Link to comment
Share on other sites

Najważniejsze ,że psiaczek już zaopiekowany, bezpieczny i w ciepełku :)

 

Przepraszam za offa

46 minut temu, elik napisał:

Moje też nie ma, jak ogólnie zwiększę wielkość liter.  Przy pewnej wielkości liter w ogóle nie mam nic w pasku narzędzi :) Spróbuj nieco zmniejszyć wielkość liter na monitorze mając okno dialogowe w stanie edycji, tak żebyś widziała kiedy na pasku narzędzi pojawią się wszystkie opcje. Wtedy przestań zmniejszać litery. Ja muszę pisać większą czcionką (16) bo żeby mieć na pasku narzędzi wszystkie możliwości edycji, literki są tak małe, że ja nawet w okularach niezbyt dobrze je widzę. Ale jak powiększę na tyle, żeby mieć odpowiedniej wielkości litery, to w ogóle nie mam paska narzędzi.

Ale może powodem być przeglądarka. Jakiej używasz?

Bingo Elu.

Miałam za duży ustawiony na ekranie zoom. 

Wychodzi na to ,ze mam za mały monitor - stary - i literki na nim są dla przyjemnego czytania za małe wiec je sobie powiększyłam co spowodowało utratę funkcji w okienku.

Muszę jeszcze sprawdzić w innej przeglądarce czy z Worda da się tam wkleić inną czcionkę ;)

Link to comment
Share on other sites

22 minuty temu, Jaaga napisał:

On na pewno nie widzi i nie słyszy? Jak z takim psem postępować? Miałam na DT psa głuchego (od urodzenia), mam niewidomą sunię, ale nigdy nie spotkałam sie z psem, który nie widzi i nie słyszy jednoczesnie. Jak on ma funkcjonować? Zaczynam się obawiać, czy damy radę.

A może on ma taką traumę i to taki jego sposób na radzenie sobie  ze stresem?W sensie ta gluchota.

Nie chce mi się wierzyć,ze w takim stanie przetrwał tyle czasu w schronisku na ogólnych boksach.

Czy on jest wychudzony,bo że zdjęć trudno wywnioskować,zeby nie napisać,ze nie widać...

Ciekawe czy coś w lecznicy zjadł...

Link to comment
Share on other sites

23 minuty temu, Jaaga napisał:

On na pewno nie widzi i nie słyszy? Jak z takim psem postępować? Miałam na DT psa głuchego (od urodzenia), mam niewidomą sunię, ale nigdy nie spotkałam sie z psem, który nie widzi i nie słyszy jednoczesnie. Jak on ma funkcjonować? Zaczynam się obawiać, czy damy radę.

Na razie nie reaguje na cmokanie, gwizdanie, ale może faktycznie to wynik ogromnego stresu. Teraz rozmawiałam z Kasią i ona mowi, że  była reakcja na głośny stukot..   Pies zjadł, pije, badania jutro. Wet powiedział, że stan ogólny nie jest tak zły. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

ja mam psa niedosłyszącego i niedowidzącego dodatkowo chyba ma autyzm (to moje przypuszczenia, bo nie znam veta specjalizującego się w tej dziedzinie).

Żeby mnie usłyszał używam klikera lub mówię na wysokich tonach a właściwie piszczę.

Chodzi głównie na smyczy, wybieram zabawki w kolorze żółtym lub/i niebieskim i piszczące.

Daje radę i my też.

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Tola napisał:

To są wpłaty z wątku zamojskich staruszków:

. . .

Z deklaracji stałych jest ta od:

beataczl - 20 zł (trzeba dopytać, czy przeznaczy na tego staruszka)

 

. . .

 

To były deklaracje zbierane na staruszka wyciągniętego z zamojskiego schronu, a to jest staruszek w dodatku głuchy i ślepy z zamojskiego schronu właśnie  :)

12 godzin temu, Aldrumka napisał:

na razie są takie

kado 30 zł

jankamalpa 10 zł

Jo 37 (z wątku staruszków) 10 zł

 i ja moge dac 20 zł

Podałaś tylko jedną deklarację, a na wątku zamojskim Aldrumka wyszukała jeszcze

kado 30 zł i

jankamałpa 10 zł.

i ja uwzględniłam te wszystkie deklaracje.

Mogę zapytać czy chcą przeznaczyć dla tego staruszka.

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, agat21 napisał:

Ale się dzieje tu na wątku bidusia :) 

Fajnie, że tyle osób przybyło z pomocą :)  Nie mogę śledzić wszystkiego na bieżąco przez ten mój cholerny wyjazd, ale teraz jak zajrzałam, to serce rośnie :)

 

mdk8 też nie może ciągnąć wątku bo syna za żonę wydaje :) ale za to ja w przyszłym tygodniu będę się byczyć, a Wy będziecie na wątku siedzieć :)

Link to comment
Share on other sites

11 minut temu, elik napisał:

To były deklaracje zbierane na staruszka wyciągniętego z zamojskiego schronu, a to jest staruszek w dodatku głuchy i ślepy z zamojskiego schronu właśnie  :)

Podałaś tylko jedną deklarację, a na wątku zamojskim Aldrumka wyszukała jeszcze

kado 30 zł i

jankamałpa 10 zł.

i ja uwzględniłam te wszystkie deklaracje.

Mogę zapytać czy chcą przeznaczyć dla tego staruszka.

Właśnie dlatego, że wyszukala je Aldrumka, ja ich nie podawałam.  Podałam te deklaracje, których nie podała Aldrumka. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...