Jump to content
Dogomania

TOSKA po 3 latach odsiadki wyjechała z Radys- a teraz ma już DS w Warszawie :)


kiyoshi

Recommended Posts

2 minuty temu, kiyoshi napisał:

Kazdy moze wyroznic

Dzwonilam przed chwila do Kasi. Tosia czuje sie bardzo dobrze- po reperacji zabkow pieknie je wszystko i sucha karme tez ;) dogadala sie ze wszystkimi psiakami

Nie ma z nia klopotow

Poprosilam o nowe zdjecia

Dzięki, dziś wyróżnię zatem.

Dzięki za prośbę o nowe zdjęcia :)

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, agat21 napisał:

Dzięki, dziś wyróżnię zatem.

Dzięki za prośbę o nowe zdjęcia :)

Nie ma za co. Tez mam wielka nadzieje ze sunia szybko znajdzie domek na stale. Mialam jej dorobic jeszcze ogloszenia ale przyznaje ze zapomnialam :(  :(

moze ktos pomoze z tekstami?? Na razie sunia ma 2 ogloszenia. Tak z 5 jeszcze trzeba zrobic

Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, agat21 napisał:

Postaram się też coś wymodzić, może uda mi się dziś wieczorem.

Agatko, olx Tosi będe umieszczać w 2 poście na 1 stronie watku. Będzie łatwiej zobaczyć na jakie miasta jest czy tez wyróżnić, przed chwilą zrobiłam ogłoszenie na Kraków

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Ainana napisał:

Agat21 widziałam, czytałam :) pięknie "wymodzilaś". Super!

 

1 godzinę temu, kiyoshi napisał:

??? A ja nie widzialam :(

Oj, to chyba nie ja.. Miałam wczoraj koszmarny wieczór, o mało nie przejechał mnie taksówkarz na ulicy, nie byłam w stanie już niczym się zająć, dochodziłam do siebie.. :(

Link to comment
Share on other sites

17 godzin temu, kiyoshi napisał:

Agatko, olx Tosi będe umieszczać w 2 poście na 1 stronie watku. Będzie łatwiej zobaczyć na jakie miasta jest czy tez wyróżnić, przed chwilą zrobiłam ogłoszenie na Kraków

Dziękuję kochana za ogłoszenie na Kraków, zaraz będę wyróżniać wszystkie :)

Link to comment
Share on other sites

23 minuty temu, agat21 napisał:

 

Oj, to chyba nie ja.. Miałam wczoraj koszmarny wieczór, o mało nie przejechał mnie taksówkarz na ulicy, nie byłam w stanie już niczym się zająć, dochodziłam do siebie.. :(

Ojej... spieszylo mu się..grr... stało Ci się coś? :(

To jak nie Ty, to pewnie kiyoshi "wymodziła" ;)

Link to comment
Share on other sites

7 minut temu, Ainana napisał:

Ojej... spieszylo mu się..grr... stało Ci się coś? :(

To jak nie Ty, to pewnie kiyoshi "wymodziła" ;)

Oczywiście, że mu się spieszyło, nawet próg zwalniający na drodze go nie powstrzymał. Nic mi się nie stało fizycznie, w ostatniej chwili wyhamował a ja odskoczyłam, natomiast nerwy mnie nosiły do późna, bo pokłóciłam się oczywiście z chamem. Na koniec jeszcze próbował mnie straszyć, że wie gdzie mieszkam, jak zauważył, że patrzę na tablicę rejestracyjną, żeby zapamiętać numer. 

Link to comment
Share on other sites

40 minut temu, agat21 napisał:

Oczywiście, że mu się spieszyło, nawet próg zwalniający na drodze go nie powstrzymał. Nic mi się nie stało fizycznie, w ostatniej chwili wyhamował a ja odskoczyłam, natomiast nerwy mnie nosiły do późna, bo pokłóciłam się oczywiście z chamem. Na koniec jeszcze próbował mnie straszyć, że wie gdzie mieszkam, jak zauważył, że patrzę na tablicę rejestracyjną, żeby zapamiętać numer. 

Masakra, jeszcze jaki tupet miał. Niepojęte:( mogło to się skończyć źle. Zero skruchy, nic :( nie dziwię się nerwów.  

Link to comment
Share on other sites

10 minut temu, agat21 napisał:

Niestety, w sprawie Toski kompletna cisza. Na jak długo Toska ma ogłoszenia zrobione? 

Tzn wyroznienia sa chyba na mesiac ale ogloszenie samo w sobie trwa poki nie usune. Co jakis czas olx prosi o odnowienie. Robie to systematycznie

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, kiyoshi napisał:

Tzn wyroznienia sa chyba na mesiac ale ogloszenie samo w sobie trwa poki nie usune. Co jakis czas olx prosi o odnowienie. Robie to systematycznie

Ok, dzięki za info. Tak, wyróżniałam dwa na miesiąc i jedno na tydzień chyba. Może muszę pomyśleć o innym mieście

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, kiyoshi napisał:

Tak trzeba dorobic na Czestochowe, Warszawe, Wroclaw moze tez Opole

 

Tak, miałam na razie nadzieję, że z bliższych miast ktoś się zgłosi, to zawsze łatwiej z zapoznaniem psiaka, ale trudno. Trzeba zaryzykować na dalsze miasta.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...