Jump to content
Dogomania

Rozliczam! OBNIZKA -50%!Dorzucone nowe fanty!!Książka przeplatana drobiazgiem - dla Misia do 10.03.2019 do 20:00


sunia2000

Recommended Posts

4 godziny temu, Figunia napisał:

Pytalam, czy konto aktualne, a po potwierdzeniu ogarnela mnie beztroska niefrasobliwosc i wplaty nie zrobilam :(

Dopiero przed chwila uswiadomilam sobie, ze "chyba o czyms zapomnialam..."

Juz robie przelew...

 

Figuniu mam nadzieje, że jednak nie zrobiłaś tego przelewu, bo w osttaniej chwili Babcia Ania przelicytowała nr 15 który licytowałaś - nalezy się tylko za 2 cegiełki 10zł :)

Link to comment
Share on other sites

15 godzin temu, sunia2000 napisał:

Figuniu mam nadzieje, że jednak nie zrobiłaś tego przelewu, bo w osttaniej chwili Babcia Ania przelicytowała nr 15 który licytowałaś - nalezy się tylko za 2 cegiełki 10zł :)

Coz, trudno. Jurek bedzie zawiedziony. Gdybym wiedziala ze ktos sie czai, to choc dalabym wyzsza kwote... :)

Cegielka poleciala :)

Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, Zosia123 napisał:

Sorry sunia2000, ale po raz kolejny nie mogę wytrzymać... Pies uratowany ze schroniska, mieszka w hoteliku, za który trzeba płacić, a tutaj przebijanie się po 1 zł... :(

Zosiu i cóż ja mogę Ci napisać....:)

Dziś poleciały przesyłki do elik i nulka 07.

dotarły dzis wpłaty od:

anica, Babcia Ania, mila-ada, Aldrumka, b-b , Malachit, devoner - jutro polecą przesyłki do tych osób+przesyłka do 3x :)

Link to comment
Share on other sites

Prawie wszystko wpłacone, odebrane i wysłane :)

Czekam jeszcze na wpłate od Nadziejki i Zahra as - Sahra i możemy rozliczać bazarooo:) A trzeba jak najszybciej, bo Misio w przyszłym tygodniu ma zaplanowane badania, więc będzie do pokrycia fv a może i kilka, bo nie wiadomo co w Misiu jeszcze znajdą za choróbska :(

Link to comment
Share on other sites

Dnia 12.03.2019 o 13:36, Zosia123 napisał:

Sorry sunia2000, ale po raz kolejny nie mogę wytrzymać... Pies uratowany ze schroniska, mieszka w hoteliku, za który trzeba płacić, a tutaj przebijanie się po 1 zł... :(

Zgadzam się z Zosią. 

Ceny na dogo zeszły na przysłowiowe psy . Zakupy na bazarku są często traktowane jako okazja do tanich zakupów nieraz cennych rzeczy. Uważam ,że kupowanie  fantów za 1 zł jest NIEMORALNE. Praca jaką wkłada osoba organizująca bazarek i wartość fantu ZAWSZE jest wyższa niż ta marna złotówka. Nieraz widzę jak na takim bazarku forumowiczki licytują za 1 zł i za tyle kupują. Wkurzam się niemiłosiernie.

Sama robię dużo bazarków i postanowiłam, że nie będę ustalać cen poniżej wartości rzeczy. Trudno , najwyżej nie sprzedam i oddam potrzebującym.

Karty już u mnie. Dziękuję sunia 2000, anica i mila-ada.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 23.02.2019 o 17:09, sunia2000 napisał:

7.Format średni, oprawa miękka
cw 7zł

Nadziejka za wyw :)

DSC04141.JPG.4801d4ca33a7423cac604aada6e8f196.JPG

DSC04143.JPG.0233641facfe64d34022da0a7f310a54.JPG

 

8.Format sredni, oprawa twarda

cw 8zł

DSC04150.JPG.edde89266e61a4ebc74e7f1cb19c2dfd.JPG

 

9.Format mały, oprawa twarda

cw3zł

DSC04154.JPG.0527f2ff425fb3f7d74cba69a548f596.JPG

 

10.Format mały, kieszonkowy, oprawa twarda

cw 1zł

nulka07 KT za 5zł :)

DSC04155.JPG.187adedb8a71eddedbc311d8588d2de1.JPG

Książeczka dotarła do mnie. Cudo.Dziękuję bardzo ;)

Link to comment
Share on other sites

Dnia 11.03.2019 o 18:46, sunia2000 napisał:

Dotarły dziś wpłaty od brzośka, elik, NikaEla, Figunia, 3 x, nulka07 - dziękuje :)

Patrycjo przed chwilka poslalam pieniazki z aksiazki

do

NikaEla

                   Tobie wiec jeszcze winna jestem za fantuski i paczunka

 prosze jeszcze o chwilenke cierpliwosci

czekam na wyplat ...czekam i czekam

 jak to zwykle ja ...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...