Jump to content
Dogomania

Rozliczam! OBNIZKA -50%!Dorzucone nowe fanty!!Książka przeplatana drobiazgiem - dla Misia do 10.03.2019 do 20:00


sunia2000

Recommended Posts

Poproszę w KT nr.25 i nr.30

A tu poproszę o wyjaśnienie, które są do sprzedania, bo w opisie inaczej, niż na zdjęciu  :)

Rzemyki na szpulkach, pewnie będzie kilka metrów dł każdy - brak zgniłej zieleni i rudego
cw 5zł/szpulka

I chwilkę przed zapisaniem proszę, bo jeśli, to wszystko razem bym wzięła, więc ważna dla mnie odpowiedź w kwestii sznureczków.

Link to comment
Share on other sites

6 minut temu, rozi napisał:

Poproszę w KT nr.25 i nr.30

A tu poproszę o wyjaśnienie, które są do sprzedania, bo w opisie inaczej, niż na zdjęciu  :)

Rzemyki na szpulkach, pewnie będzie kilka metrów dł każdy - brak zgniłej zieleni i rudego
cw 5zł/szpulka

I chwilkę przed zapisaniem proszę, bo jeśli, to wszystko razem bym wzięła, więc ważna dla mnie odpowiedź w kwestii sznureczków.

Heheh tak to jest na szybcika coś robić, nie ma tych, co są skreślone na zdj, opis pomieszałam :(

Link to comment
Share on other sites

26 minut temu, rozi napisał:

Jak zawsze z przyjemnością zawieram transakcje u Ciebie. Dolicz mi cegiełkę, czy serduszko, czy co tam jest dla piesucha  :)

Dziękuje za miłe słowa :) Lata robienia bazarków procentują :) tym razem w ofercie mamy cegiełki za 5zł - prosze dodaj do kwoty z pw :)

13 minut temu, brzośka napisał:

Dziękuję Rozi, że wzięła KT, bo ja oczywiście nigdy regulaminów nie czytam i nie wiedziałam, że KT jest :D

W takim razie nr 43 KT poproszę

Dziękuje :) juz poprawiam :)

6 minut temu, Nadziejka napisał:
Podobny obraz Heniutku stoookrosci niechaj sie los odwroci
 na lepszy cudny spokojny
    lagodny
 i bezpieczny kochany pieisu
 jeszcze poprosimy num 7 za wywolawcza

Dziękuje :)

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, sunia2000 napisał:

Nadziejko dla Misia zbieram fanty i szykuje bazarek tylko dla niego, w sumie to nie wie czy regulami zezwala żeby cześć bazarku była dla 1 psa, a cześć dla drugiego - ktoś sie orientuje?

Można tak, tylko z rozliczeniem jest lekkie zamieszanie, ale wiele osób robi jeden bazarek na różne cele. Jeśli szykujesz dla Misia specjalny, to lepiej tutaj skupić się na Heniu, który jest bez grosza :)

Link to comment
Share on other sites

18 minut temu, rozi napisał:

Można tak, tylko z rozliczeniem jest lekkie zamieszanie, ale wiele osób robi jeden bazarek na różne cele. Jeśli szykujesz dla Misia specjalny, to lepiej tutaj skupić się na Heniu, który jest bez grosza :)

Taki miałam plan - wyciągam najpierw Henia - bazar dla Henia, wyciągam Misia - bazar dla Misia. Jeszcze trzeci psiunek potrzebuje wyciągnięcia ze schronu na wczoraj ale na razie miejsca brak :(

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, sunia2000 napisał:

Taki miałam plan - wyciągam najpierw Henia - bazar dla Henia, wyciągam Misia - bazar dla Misia. Jeszcze trzeci psiunek potrzebuje wyciągnięcia ze schronu na wczoraj ale na razie miejsca brak :(

Wszystkich nie wyciągniesz. W kątkach schronu tkwią piesunie, których nie widzisz ani Ty, ani nikt.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...