Jump to content
Dogomania

Misiu za TM [*]- stareński, bardzo chory psiaczek !


sunia2000

Recommended Posts

Dnia 23.02.2019 o 16:24, sunia2000 napisał:

Stałe deklaracje:

20zł - sunia2000 - wpłacone za III

10zł -  mdk8 

30zł  - Bakusiowa 

10zł - brzośka - wpłacone za III

Razem 70zł

Potrzeba 350zł/mc

 

Wpłaty jednorazowe:

50zł od ciotki Malwy

65zł w spadku po Pegi

 

Na razie sytuacja u Misia wygląda tak jak powyżej :( Może ktoś zechce wspomóc schorowanego dziadulka chociaż dyszką miesięcznie?

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, sunia2000 napisał:

Na razie sytuacja u Misia wygląda tak jak powyżej :( Może ktoś zechce wspomóc schorowanego dziadulka chociaż dyszką miesięcznie?

Musisz powysyłać zaproszenia z prośbą o deklaracje. Tylko do każdego osobno a nie od razu do stu osób. Sama nie lubię dostawać takich zaproszeń. Obecnie jest dużo aktywnych osób na dogo. Sprawdzałam bo miałam zorganizować bazarek.

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, bakusiowa napisał:

Musisz powysyłać zaproszenia z prośbą o deklaracje. Tylko do każdego osobno a nie od razu do stu osób. Sama nie lubię dostawać takich zaproszeń. Obecnie jest dużo aktywnych osób na dogo. Sprawdzałam bo miałam zorganizować bazarek.

Może głupie pytanie, ale trochę na dogo mnie nie było -jak się sprawdza kto jest aktywny w ostatnim czasie?

Zaczekam na Zosia123, która jest pośrednikiem z fundacją, czy już coś ustalili z tytułem przelewu - zapomniałam, że Zosia 123 w poniedziałki i we wtorki jest nieobecna więc pewnie tu w środe dopiero zajrzy. Jak już będzie wszystko wiadomo, to zaczne spam wiadomościami z prośbami :)

Gdyby reszta deklarowiczów po Berciku się odezwała i zgodziła na przekazanie deklaracji, to nie było by tak źle, ale wiem że kilka osób już tu nie zagląda :(

Link to comment
Share on other sites

9 minut temu, sunia2000 napisał:

Misiu, po Heniu otrzymał jeszcze 20zł od anula07 - dziekuje :)

Nie ma za co. Tam gdzie trzeba ,tam pomoc iść powinna. Nie każdy pies ma wsparcie i cieszy mnie,że Ty Sunia2000 czuwasz! Dziękuje w imieniu Misia:)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Szef fundacji poinformowany.

Wpłacamy zatem

 na konto Fundacji Dwa plus Cztery:

Numer konta: 35 1940 1076 3137 8042 0000 0000 (Credit Agricole)

IBAN: PL35 1940 1076 3137 8042 0000 0000
BIC: SWIFT/BIC AGRIPLPR
Z dopiskiem: „Datek na cele statutowe - MISIO”.

Link to comment
Share on other sites

18 godzin temu, sunia2000 napisał:

Na wątku Bercika jeszcze szira potwierdziła stałą dekleracje na 20zł, więc w sumie mamy:

 

20zł - sunia2000 - wpłacone za III

10zł -  mdk8 

30zł  - Bakusiowa 

10zł - brzośka - wpłacone za III

20zł - szira

Razem 90zł

Potrzeba 350zł co mc 

Ja oczywiście przenoszę moje stałe 50 zł na Misia.

Link to comment
Share on other sites

Od dłuższego już czasu bywałam na Dogo przede wszystkim jako skarbnik Liska, który spędził kilka wspaniałych lat w hoteliku u Kasi, ale niestety w sobotę odszedł za TM :(

Ponieważ więc nic mnie już tu nie trzyma, uciekam z Dogo. Ustawię zlecenie stałe na Misia, gdyby się coś zmieniło dajcie znać. Znajdziecie mnie na FB, Zosia123 i Sunia2000 mają mnie w znajomych. Jakbym mogła Wam w czymś pomóc, to oczywiście piszcie.

Pozdrawiam, Aldona.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

10 minut temu, brzośka napisał:

Od dłuższego już czasu bywałam na Dogo przede wszystkim jako skarbnik Liska, który spędził kilka wspaniałych lat w hoteliku u Kasi, ale niestety w sobotę odszedł za TM :(

Ponieważ więc nic mnie już tu nie trzyma, uciekam z Dogo. Ustawię zlecenie stałe na Misia, gdyby się coś zmieniło dajcie znać. Znajdziecie mnie na FB, Zosia123 i Sunia2000 mają mnie w znajomych. Jakbym mogła Wam w czymś pomóc, to oczywiście piszcie.

Pozdrawiam, Aldona.

:(:(:( Smutno :( 

Jakby co to mam nawet twój adres - znajde Cię :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Zosia123 napisał:

Ja oczywiście przenoszę moje stałe 50 zł na Misia.

Dziękuje :)

No to mamy:

20zł - sunia2000 - wpłacone za III

10zł -  mdk8 

30zł  - Bakusiowa 

10zł - brzośka - wpłacone za III

20zł - szira

50zł - Zosia 123

Razem 140zł

Potrzeba 350zł co mc 

 

Zosiu dziś przeleje na konto fundacji po Heniu 185zł, jak dostaniesz rozliczenie od fundacji, to w tym jest stała deklaracja za III moja i brzośki :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...