Jump to content
Dogomania

Misiu za TM [*]- stareński, bardzo chory psiaczek !


sunia2000

Recommended Posts

3 godziny temu, MALWA napisał:

Zaglądam do Misia... biedny piesek, nie dość, ze stareńki, wycieńczony i chory, to jeszcze porzucony....

Na wątku Henia napisałam, ze wpłaciłam 50 zł na heniowe konto. Z uwagi na to, że Henia zabezpiecza finansowo jakaś Fundacja, to proszę o przesunięcie tej kwoty na Misia.

Dziękuje kochana :)

Link to comment
Share on other sites

Misiu przed chwilą opuścił schronisko! :) wlasnie jedziemy do kikou. Najprawdopodobniej to jest jego pierwsza jazda samochodem, bo dość długo chłopak nie mógł sobie miejsca znaleźć, ale w końcu poszedł spać :) Później wstawię zdj (jeśli się uda) z porannego spa i z pierwszych chwil u kasii -prosze trzymać kciuki, żeby stado grzecznie przyjęło Misia, bo wrażeń na dziś to on już miał wystarczająco dużo :)

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 3.03.2019 o 11:22, MALWA napisał:

Zaglądam do Misia... biedny piesek, nie dość, ze stareńki, wycieńczony i chory, to jeszcze porzucony....

Na wątku Henia napisałam, ze wpłaciłam 50 zł na heniowe konto. Z uwagi na to, że Henia zabezpiecza finansowo jakaś Fundacja, to proszę o przesunięcie tej kwoty na Misia.

Czy moja wpłata już dotarła ?

Pytam, bo nie widzę nigdzie rozliczenia.......

Link to comment
Share on other sites

Świetne wieści! :)

Już piszę do Irka, że nowy staruszek przyjechał w miejsce Bercika.

Teraz musimy się sprężać i zbierać kaskę, bo potrzeba 350 zł miesięcznie na czynsz, a z pewnością sporo wydamy także na leczenie, bo Misiu ma nadal okropną biegunkę.

Rozliczenia będą mniej więcej raz na miesiąc, bo my same nie mamy oczywiście wglądu w konto fundacyjne.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, MALWA napisał:

Czy moja wpłata już dotarła ?

Pytam, bo nie widzę nigdzie rozliczenia.......

Tak, jest potwierdzona na wątku Henia, bo pierwotnie miała być dla Henia. Nie przenosilam wpłat na Misia dopóki nie opuścił schronu. Jutro jak dotrę do komputera wszystko podsumuje i prześlę na konto Misia :)

Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, sunia2000 napisał:

Misiu przed chwilą opuścił schronisko! :) wlasnie jedziemy do kikou. Najprawdopodobniej to jest jego pierwsza jazda samochodem, bo dość długo chłopak nie mógł sobie miejsca znaleźć, ale w końcu poszedł spać :) Później wstawię zdj (jeśli się uda) z porannego spa i z pierwszych chwil u kasii -prosze trzymać kciuki, żeby stado grzecznie przyjęło Misia, bo wrażeń na dziś to on już miał wystarczająco dużo :)

Super! Bardzo się cieszę! 

Misiu, teraz wracaj do zdrowia i ciesz się życiem.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Cudny kochany duduniu

 najlepsiutkiego

 sciskam tulinkam

 bigunki straszne ...

 moja ukochana miala poschroniskowa ale na szczescie tylko ok polt tyg 

Misienku caluje oczenka lapucinki

Patrycjo Zosienko

 to wplaty dla Miasia na konto Fundacji?

  Fundacja Dwa plus Cztery:

Numer konta: 35 1940 1076 3137 8042 0000 0000 (Credit Agricole)

IBAN: PL35 1940 1076 3137 8042 0000 0000
BIC: SWIFT/BIC AGRIPLPR

 

Link to comment
Share on other sites

21 godzin temu, Nadziejka napisał:

Cudny kochany duduniu

 najlepsiutkiego

 sciskam tulinkam

 bigunki straszne ...

 moja ukochana miala poschroniskowa ale na szczescie tylko ok polt tyg 

Misienku caluje oczenka lapucinki

Patrycjo Zosienko

 to wplaty dla Miasia na konto Fundacji?

  Fundacja Dwa plus Cztery:

Numer konta: 35 1940 1076 3137 8042 0000 0000 (Credit Agricole)

IBAN: PL35 1940 1076 3137 8042 0000 0000
BIC: SWIFT/BIC AGRIPLPR

 

Tak Nadziejko, fundacja nadal zgodziła nam się użyczyć konta do wpłat, na to konto należy wpłacać na Misia.

A Misiu wczoraj bardzo ładnie przywitał się z nowymi kolegami i koleżankami, szczególnie przypadli sobie do gustu z Heniem i Aureliuszem :) Na początku bał się wejść do domu, bo tam suki swe rządy sprawują i go obszczekiwały za każdym razem, ale poźniej Kasia pisała że sam kilka razy wyszedł z domu i do niego sam wrócił :) Bardzo szybko się dziadek zaaklimatyzował :) Nie lubi jednak dużego stada i jazgotu małych wypierdków, więc znalazł sobie legowisko w towarzystwie spokojnego Henia i Aureliusza :) Kasia odczeka kilka dni, że zobaczyć jak je i jakie są te kooopy w warunkach domowych a następnie zacznie go diagnozować, bo Misiu od grudnia to dobre z 10 kh schudł, zreszta widać na zdj wystające żebra i zapadłą czaszkę, a jak trafił do schroniska to był z niego kawał byka :(

Co to za miejsce? 

IMG_20190309_124037.jpg.807dee1f04699272b48342f238049108.jpg

 

Czuje się trochę zagubiony... :(

IMG_20190309_124024.jpg.c1587092463a19813e887d2642bfdbcf.jpg

IMG_20190309_124044.jpg.f0b2b7dab1c3a77125d1da059d279e7a.jpg

 

Ale widzę, że będę miał nowych, fajnych kumpli :) Dam rade :)

IMG_20190309_123941.jpg.d429736f4a2212af132fdfeb7f3cf942.jpg

IMG_20190309_124735.jpg.9421d8c23819e55734e8536e33a56e61.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

Misiu otrzymał od Henia ( Henio otrzymał wsparcie od fundacji) :

50zł od ciotki Malwy

65zł w spadku po Pegi

20zł - wpłata sunia2000

Jest jeszcze po Heniu 50zł ale czekam na decyzje osób które wpłaciły czy chcą przekazać je na Misia. 

Miesięczny koszt utrzymania Misia to 350zł+karma, a po Berciku otrzymal jedynie 3 deklaracje - kto jeszcze wspomoże Misia?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...