Jump to content
Dogomania

Mała słodka Beza w kokonie cierpienia, JUŻ NIE CIERPI, BIEGA ZA TĘCZOWYM MOSTEM. Przeżyła horror schroniska, z sączącą się raną trafiła do elficzkowa...


Tyśka)

Recommended Posts

Powiem Wam, że dawno się tak nie bałam... 
Transport Bezy do weta już uzgodniony, elficzkowa wtedy będzie w pracy.  Mam nadzieję, że limit nieszczęść mała wyczerpała i jutro będzie dobrze :((( Nie chcę dopuszczać do siebie innej myśli.

Dziękuję Wszystkim Darczyńcom za pieniążki, shoto dała znać, że doszły i Beza ma trochę na koncie, ale jeszcze nie wróciła z pracy i nie ma jak mi podesłać dokładnych informacji kto i ile. Proszę o wyrozumiałość. 

Link to comment
Share on other sites

36 minut temu, Poker napisał:

Bezuniu,żeby moje czarnowidztwo się nie sprawdziło i żebyś nie miała perforacji jelit. Trzymam mocno kciuki.

Przy perforacji jelit poważne kłopoty powinny wystąpić wcześniej.

Mam nadzieję że będzie dobrze..., zostało wierzyć, czekać i liczyć że sunia wytrzyma eksperymenty wetów.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

44 minuty temu, Poker napisał:

Biedna sunia.

To ona miała sterylkę i zostawiono jej macicę? nie do wiary po prostu.

Bezuniu, postaraj się dać radę. Nie opuszczaj nas.

 

Też jestem w szoku Poker :( 

Nasi weci raczej nie straszą, ale teraz powiedzieli otwarcie, że naprawdę jest źle... :( Powiedzieli też, że Bezunia raczej ma parę lat za sobą... EDIT: Dostałam dokumentację medyczną ze schroniska - tam ma wpisane 14 lat 2msc.

Link to comment
Share on other sites

Dopiero ją poznałam ,a ryczę jak głupia. Biedna sunia nie dała więcej rady. Była zbyt wycieńczona i pewnie miała w brzuszku sito.

Poprzedni weci powinni ponieść odpowiedzialność. Faszerowanie lekiem przeciw bólowym to nie jest leczenie. Antybiotyk  doustny przy zapaleniu otrzewnej to wielki błąd w sztuce. Beza zapłaciła za to życiem. Trzeba tych wetów omijać szerokim łukiem. i poinformować ich co się stało. może będą mieli nauczkę i w innych przypadkach wykażą się większą pokorą .

  • Like 1
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Bałam się takich wieści :(((((((((((((((

Nie tak miało być :((((((((((((((((((

Choć to źadne pocieszenie to chociaż te ostatnie dni miała dom....w którym ją kochano i dbano o nią 

Bezuniu [*]

7 minut temu, Poker napisał:

Dopiero ją poznałam ,a ryczę jak głupia.

 

i poinformować ich co się stało. może będą mieli nauczkę i w innych przypadkach wykażą się większą pokorą .

I ja dudlam jak dziecko.

 

Myślę Poker , że te konowały nic sobie z tego nie zrobią

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...