Jump to content
Dogomania

Henio - stara, głucha, demencyjna ofiara porządków świątecznych już bezpiczeny w DT


sunia2000

Recommended Posts

Dnia 26.02.2019 o 19:16, sunia2000 napisał:

...A pamięta, że potrzeby załatwie się na dworze? 

Tak, chlopak siusia ladnie na dworze, w ogóle Henio jest taki grzeczny ze nawet nie wiem co pisać. Grzeczniutki cichutki, miły  dla każdego anioł po prostu.

  • Like 3
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Dostałam już potwierdzoną informacje, że jedna z zaprzyjaźnionych fundacji zgodziła się objąć patronat finansowy nad Heniem :):)  Pokryją miesięczy koszt pobytu, leczenie i karme :) 

Wszystkie osoby, które zaoferowały pomoc dla Henia bardzo proszę o przeniesienie tej pomocy na Misia:https://www.dogomania.com/forum/topic/349507-misiu-stareński-bardzo-chory-psiaczek-prosi-o-wsparcie-na-leczenie/

Też ma zapewnione miejsce u kikou, mamy nadzieję, że zaniedługo znów się spotka z Heniem - poznali się w schroniskowej izolatce :) 

Misiu ma problemy jelitowe, w schronie leczą go niby na robaki, ale będzie zapewne potrzebował dodatkowej diagnostyki, do tego najprawdopodobniej będzie musiał jeść karmę weterynaryjną, a to wszystko kosztuje:(

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 1.03.2019 o 08:37, Onaa napisał:

Poproszę nr konta, chociaż troszkę się dorzucę, Henio jest kochany.

Onaa bardzo dziękuje za pomoc dla Heniutka, ale tak jak pisałam powyżej - Heniutek dostał prezent od fundacji w postaci wsparcia finansowego. Ale za to kolejny bidak potrzebuje wsparcia:https://www.dogomania.com/forum/topic/349507-misiu-stareński-bardzo-chory-psiaczek-prosi-o-wsparcie-na-leczenie/

Link to comment
Share on other sites

Dnia 23.02.2019 o 14:23, sunia2000 napisał:

Jednorazowa pomoc:

nulka07 - 20zł - wpłacone

Anula - 20zł 

Malwa - 50zł

spadek po Pegii - 65zł

Stałe deklaracje:

sunia2000 - 20zł - wpłacone

brzośka - 10zł - wpłacone

Razem: 185zł

 

 

Dnia 2.03.2019 o 17:58, sunia2000 napisał:

Dostałam już potwierdzoną informacje, że jedna z zaprzyjaźnionych fundacji zgodziła się objąć patronat finansowy nad Heniem :):)  Pokryją miesięczy koszt pobytu, leczenie i karme :) 

Wszystkie osoby, które zaoferowały pomoc dla Henia bardzo proszę o przeniesienie tej pomocy na Misia:https://www.dogomania.com/forum/topic/349507-misiu-stareński-bardzo-chory-psiaczek-prosi-o-wsparcie-na-leczenie/

Też ma zapewnione miejsce u kikou, mamy nadzieję, że zaniedługo znów się spotka z Heniem - poznali się w schroniskowej izolatce :) 

Misiu ma problemy jelitowe, w schronie leczą go niby na robaki, ale będzie zapewne potrzebował dodatkowej diagnostyki, do tego najprawdopodobniej będzie musiał jeść karmę weterynaryjną, a to wszystko kosztuje:(

Powyżej wszystkie wpłaty jakie otrzymał Henio - razem 185zł, nie są wliczone wpłaty za cegiełki zakupione bazarku - dzis podsumuje bazarek to wszystko dolicze. 

Teraz pytanie do wszystkich osób, które pomogły Heniowi - czy zgadzacie się, aby całośc przekazać Misiowi z powyżeszgo wątku?

Misiu od wczoraj jest u Kasii, nadal ma biegunkę, więc czeka go porządna diagnostyka, a do tego dochodzą co miesięczne opłaty.

Prosiłabym o odpowiedź kochane :)

A tu wczorajszy Heniutek - nawet na zdj widać że ma poważne problemy z tylnymi nóźkami :(

IMG_20190309_123710.jpg.00229a86ba05552c99f20eebf059bce7.jpg

 

IMG_20190309_123822.jpg.134816806ab2d1c5ad4aa94a706f41f1.jpg

IMG_20190309_123910.jpg.f5f3929527c2ed9a8b0128694cf0d973.jpg

 

A tu Henio wita swojego kumpla ze schronikoswej izolatki :) Ciekawe czy się pamiętali? Bo poznać w schronisku na pewno się poznali :)

IMG_20190309_124735.jpg.1dbe13674896b35205a863b5de3f1010.jpg

 

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, NikaEla napisał:

Trochę się pogubiłam.... gdzie mam wpłacić pieniądze rozliczając bazarek dla henia?

 

3 godziny temu, brzośka napisał:

Chyba na to konto co Zosia wyżej podała, bo wszelkie wpłaty Heniowe idą teraz na Misia

Tak, na to konto co Zosia podała. Jako, że Henio dostał wsparcie fundacji, to zaproponowałam, żeby wpłaty Heniowe zostały przekazane na Misia, wszyscy się zgodzili, ja swój bazarek tez zmieniłam na Misia, chyba że NikaEla chcesz zysk z bazarku Heniowego przeznaczyć na inną bide?

Link to comment
Share on other sites

31 minut temu, sunia2000 napisał:

 

Tak, na to konto co Zosia podała. Jako, że Henio dostał wsparcie fundacji, to zaproponowałam, żeby wpłaty Heniowe zostały przekazane na Misia, wszyscy się zgodzili, ja swój bazarek tez zmieniłam na Misia, chyba że NikaEla chcesz zysk z bazarku Heniowego przeznaczyć na inną bide?

Dziękuję, czekam na jedną wpłatę i przeleje 55zl dla Misia

Link to comment
Share on other sites

Dnia 23.02.2019 o 14:23, sunia2000 napisał:

Jednorazowa pomoc:

nulka07 - 20zł - wpłacone

Anula - 20zł 

Malwa - 50zł

spadek po Pegii - 65zł

Stałe deklaracje:

sunia2000 - 20zł - wpłacone

brzośka - 10zł - wpłacone

Razem: 185zł

Jako, że Henio otrzymał co miesięczne wsparcie ze strony fundacji, za zgodą wpłacających całość Heniowej skarbonki przelewam na konto Misia - wątek

 

4 godziny temu, Rubik napisał:

Zapisuję chłopaka. W następnym tygodniu będę robiła kolejny bazarek. Henio będzie jednym z beneficjentów 

Dziękuje kochana za pomoc :* Ale Henio już zabezpieczony finansowo przez fundację :) Może Misiu cię złapie za serce i jego zechcesz wspomóc ? :)

Link to comment
Share on other sites

A Henio w zeszłym tyg był na kontrolnych badaniach - nie ma się do czego przyczepić :)

Jest trochę taki "spowolniony" we wszystkim co robi, Kasia podejrzewała problemy z krążeniem, ale dziś usg serca wyszło dobre - serce jak dzwon :) Henio jest zdrowy jak koń....nie licząc słabiutkich, tylnych łapinek :(

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, sunia2000 napisał:

 

Dziękuje kochana za pomoc :* Ale Henio już zabezpieczony finansowo przez fundację :) Może Misiu cię złapie za serce i jego zechcesz wspomóc ? :)

A to nie zauważyłam :)  Będzie dla Misia w takim razie :) 

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, sunia2000 napisał:

A Henio w zeszłym tyg był na kontrolnych badaniach - nie ma się do czego przyczepić :)

Jest trochę taki "spowolniony" we wszystkim co robi, Kasia podejrzewała problemy z krążeniem, ale dziś usg serca wyszło dobre - serce jak dzwon :) Henio jest zdrowy jak koń....nie licząc słabiutkich, tylnych łapinek :(

 

 

dobre wiesci:)

a cos na lapinki bierze?

moze jak bedzie wiecej w ruchu to tez sie troszku wzmocnia..

tam,gdzie byl Henio byly jakies spacerki,wolo?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...