Jump to content
Dogomania

Balbinka ma dom . Zostaje w hoteliku na stałe :) . Radosna mała suczka marzy o domu na resztę swoim dni i prosi o pomoc w utrzymaniu.


mdk8

Recommended Posts

38 minut temu, Joanna1235 napisał:

Witam, sama się wpraszam i poproszę o podanie konta, od przyszłego miesiąca, przez okres 6 miesięcy mogę zadeklarować 20 zł. na Balbinkę (chyba,że wcześniej znajdzie dom) Błagam o przypominanie .

Razem z Balbinką witamy bardzo serdecznie. Wszyscy goście są tu bardzo mile widziani :)

Dziękuję za pomoc. 

Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, ewu napisał:

Dziękuję za pomoc dla Balbinki. We środę po pracy Koleżanka powiezie psiaki do Kikou.

Bardzo się cieszę ,że mogę pomóc .

46 minut temu, kikou napisał:

Czekamy na piękną dziewuszkę. :)

Kasiu dziękuję za przyjęcie małej. 

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, ewu napisał:

Martyna bardzo przeprasza ,że nie jutro ale jutro musi jechać z Calineczką na badania bo dzisiaj nie było lekarki prowadzącej.

We czwartek psiaki pojadą na 100%.

Ważne ,że wyjadą a myślę ,że jeden dzień jeszcze wytrzymają . Calineczki zdrowie najważniejsze. 

Ja do soboty jestem na dogo z doskoku . Mój syn się żeni więc jeszcze ostatnie przygotowania . Po niedzieli zajmę się wątkiem i zrobię bazarek dla Balbinki. 

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, mdk8 napisał:

Ważne ,że wyjadą a myślę ,że jeden dzień jeszcze wytrzymają . Calineczki zdrowie najważniejsze. 

Ja do soboty jestem na dogo z doskoku . Mój syn się żeni więc jeszcze ostatnie przygotowania . Po niedzieli zajmę się wątkiem i zrobię bazarek dla Balbinki. 

Gratulacje:):):)

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, mdk8 napisał:

Ważne ,że wyjadą a myślę ,że jeden dzień jeszcze wytrzymają . Calineczki zdrowie najważniejsze. 

Ja do soboty jestem na dogo z doskoku . Mój syn się żeni więc jeszcze ostatnie przygotowania . Po niedzieli zajmę się wątkiem i zrobię bazarek dla Balbinki. 

Gratuluję :)))

12 minut temu, Poker napisał:

niby luty to zimny miesiąc,ale w sercach żar.

Wszystkiego najlepszego dla Młodych i ich Rodziców.

Pokerku, czy rozważałaś kiedykolwiek pisanie Haiku? masz talent do tego.

 

Link to comment
Share on other sites

19 minut temu, uxmal napisał:

Gratuluję :)))

Pokerku, czy rozważałaś kiedykolwiek pisanie Haiku? masz talent do tego.

 

 CZEGO ???  Staram już ,ale nie mam pojęcia co to Haiku  i jeszcze talent mam do tego ???

Zajrzałam  do Wiki i w głowie mam zamęt.

Gdzie niby mój talent się objawił ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...