Jump to content
Dogomania

Balbinka ma dom . Zostaje w hoteliku na stałe :) . Radosna mała suczka marzy o domu na resztę swoim dni i prosi o pomoc w utrzymaniu.


mdk8

Recommended Posts

Z mojego bazarku, na którym wystawiłam swoje złoto, postanowiłam kwotę 150 zł przekazać na Balbinkę.

Po otrzymaniu w/w kwoty proszę o potwierdzenie na bazarku:

https://www.dogomania.com/forum/topic/351707-złoto-piersćionki-i-naszyjnik-na-zabezpieczenie-fabii-i-spłatę-długu-po-leczeniu-cebulka-do-09-maja-2020-r-godz-2100/?tab=comments#comment-17608350

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, MALWA napisał:

Z mojego bazarku, na którym wystawiłam swoje złoto, postanowiłam kwotę 150 zł przekazać na Balbinkę.

Po otrzymaniu w/w kwoty proszę o potwierdzenie na bazarku:

https://www.dogomania.com/forum/topic/351707-złoto-piersćionki-i-naszyjnik-na-zabezpieczenie-fabii-i-spłatę-długu-po-leczeniu-cebulka-do-09-maja-2020-r-godz-2100/?tab=comments#comment-17608350

 

Bardzo dziękuję . :) Już mam na koncie. 

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Poker napisał:

Mam cały czas ogłoszenie Balbinki na OLX. Ma nadal być czy je zdjąć?

Zobaczyłam , że Balbinka jest na sporym minusie.

Chyba lepiej, żeby było - mogę wyróżnić jak trzeba

A minus już jest dawno niestety

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Jako stały deklarowicz złożyłam wniosek o pomoc finansową do Skarpety im. Talcott.

Staruszka Balbinka już raz (ale ponad rok temu) otrzymała pomoc od Skarpety. Teraz znowu jest w wielkiej potrzebie - starość, rosnący dług, a Skarpeta została stworzona właśnie dla takich bied jak biedna BALBINKA.

Jak będzie odpowiedź całej komisji - dam znać tu na wątku.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, Monika z Katowic napisał:

Jako stały deklarowicz złożyłam wniosek o pomoc finansową do Skarpety im. Talcott.

Staruszka Balbinka już raz (ale ponad rok temu) otrzymała pomoc od Skarpety. Teraz znowu jest w wielkiej potrzebie - starość, rosnący dług, a Skarpeta została stworzona właśnie dla takich bied jak biedna BALBINKA.

Jak będzie odpowiedź całej komisji - dam znać tu na wątku.

Dziękuję bardzo :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...