Jump to content
Dogomania

Balbinka ma dom . Zostaje w hoteliku na stałe :) . Radosna mała suczka marzy o domu na resztę swoim dni i prosi o pomoc w utrzymaniu.


mdk8

Recommended Posts

 

Ułożyłam krótszy tekst podkradając kawałki od Tyśki. Szkoda ,że nie ma wysokości w kłębie.

I mam pytanko , dlaczego nie może być z innym zwierzakiem ?

Balbinka - sunia o nienachalnej  urodzie, ale za to o cudownym charakterze szuka domku na zawsze . 

Balbinka kocha ludzi tak bardzo, że gdyby mogła, to by się przykleiła do nich i w ogóle nie schodziła z kolan, a jej miłości starczyłoby dla całej ludzkości. Jest bardzo mądra i grzeczna, przybiega na zawołanie, dobrze chodzi na smyczy, nie niszczy , zachowuje czystość.  Jest zrównoważona , idealnie zachowuje się w aucie i ze spokojem znosi zabiegi weterynaryjne.

Mimo 8. wiosen jest energiczna i dziarsko chodzi na spacery. Waży ok. 16 kg i jest średniej wielkości.

Wysterylizowana , zaszczepiona czeka w hoteliku na dobrych ludzi , którzy patrzą sercem , a nie oczami.

Informacje pod nr telefonu xxxxxx

 

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

16 godzin temu, Poker napisał:

 

Ułożyłam krótszy tekst podkradając kawałki od Tyśki. Szkoda ,że nie ma wysokości w kłębie.

I mam pytanko , dlaczego nie może być z innym zwierzakiem ?

Balbinka - sunia o nienachalnej  urodzie, ale za to o cudownym charakterze szuka domku na zawsze . 

Balbinka kocha ludzi tak bardzo, że gdyby mogła, to by się przykleiła do nich i w ogóle nie schodziła z kolan, a jej miłości starczyłoby dla całej ludzkości. Jest bardzo mądra i grzeczna, przybiega na zawołanie, dobrze chodzi na smyczy, nie niszczy , zachowuje czystość.  Jest zrównoważona , idealnie zachowuje się w aucie i ze spokojem znosi zabiegi weterynaryjne.

Mimo 8. wiosen jest energiczna i dziarsko chodzi na spacery. Waży ok. 16 kg i jest średniej wielkości.

Wysterylizowana , zaszczepiona czeka w hoteliku na dobrych ludzi , którzy patrzą sercem , a nie oczami.

Informacje pod nr telefonu xxxxxx

 

 

 

Można podać mój.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, Poker napisał:

 

Czekam jeszcze na odpowiedź dlaczego nie może byc z innymi zwierzakami. 

kikou pisała kilkakrotnie na wątku o tym, że Balbinka jest zazdrosna o inne psy. Nie jest agresywna, ale piszczy i zasłania człowieka ciałem od innych psów. Chyba lepiej będzie czuła się jako jedynaczka.

Link to comment
Share on other sites

42 minuty temu, Tyś(ka) napisał:

kikou pisała kilkakrotnie na wątku o tym, że Balbinka jest zazdrosna o inne psy. Nie jest agresywna, ale piszczy i zasłania człowieka ciałem od innych psów. Chyba lepiej będzie czuła się jako jedynaczka.

Rozumiem. Napiszę w ogłoszeniu.

Link to comment
Share on other sites

20 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

kikou pisała kilkakrotnie na wątku o tym, że Balbinka jest zazdrosna o inne psy. Nie jest agresywna, ale piszczy i zasłania człowieka ciałem od innych psów. Chyba lepiej będzie czuła się jako jedynaczka.

Nie ma co ograniczać ogłoszeń do domu dla jedynaczki, Balbusia lubi psy. Nawet bawi siw fajnie ze swoimi ulubieńcami, jest zazdrosniczką ale bez agresji, po prostu pcha swój pysio do kiziania i buziaków zawsze pierwsza ale krzywdy żadnej nie robi. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

12 minut temu, kikou napisał:

Nie ma co ograniczać ogłoszeń do domu dla jedynaczki, Balbusia lubi psy. Nawet bawi siw fajnie ze swoimi ulubieńcami, jest zazdrosniczką ale bez agresji, po prostu pcha swój pysio do kiziania i buziaków zawsze pierwsza ale krzywdy żadnej nie robi. 

W takim razie zmienię. O tej zazdrości było wspomniane kilkakrotnie na wątku, więc sobie wywnioskowałam, że trzeba o tym wspomnieć :) Przepraszam i dziękuję za doprecyzowanie.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 14.01.2020 o 20:30, elik napisał:

Proszę o nr konta.

 

Dnia 16.01.2020 o 18:00, b-b napisał:

Oskarek od ewu dostał po Fryci. Pisałam - pytałam czy mogę podmienić :)

 

Ogłoszenie na Gliwice - może ktoś się tam zakocha? https://www.olx.pl/oferta/sunia-o-cudownym-charakterze-CID103-IDDfDlV.html

 

Dnia 16.01.2020 o 13:30, Tyś(ka) napisał:

W takim razie zmienię. O tej zazdrości było wspomniane kilkakrotnie na wątku, więc sobie wywnioskowałam, że trzeba o tym wspomnieć :) Przepraszam i dziękuję za doprecyzowanie.

 

Dnia 15.01.2020 o 17:38, Poker napisał:

Rozumiem. Napiszę w ogłoszeniu.

 

Dnia 15.01.2020 o 14:55, ewu napisał:

Można podać mój.

Miałam koszmarny tydzień i nie dałam rady wcześniej wejść na dogo ale na szczęście już się skończył.

Dziękuję Wam za pomoc.  :)

Link to comment
Share on other sites

10 minut temu, ewu napisał:

Wczoraj miałam kontakt w sprawie Balbinki. Pani pisała non stop smsy. Zadzwoniłam po którymś bo nie lubię rozmowy przez smsy.

Poczta głosowa... Poprosiłam o kontakt telefoniczny ale Pani nie zadzwoniła...

Dziwne:(

Może jeszcze zadzwoni i wyjaśni powód nie odbierania telefonu?

Link to comment
Share on other sites

25 minut temu, ewu napisał:

Wczoraj miałam kontakt w sprawie Balbinki. Pani pisała non stop smsy. Zadzwoniłam po którymś bo nie lubię rozmowy przez smsy.

Poczta głosowa... Poprosiłam o kontakt telefoniczny ale Pani nie zadzwoniła...

Dziwne:(

Może pani jest głucha albo głuchoniema. Kiedys miałam taki przypadek, że osoba tylko pisała sms, poźniej wyjaśniła dlaczego.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...