Jump to content
Dogomania

Balbinka ma dom . Zostaje w hoteliku na stałe :) . Radosna mała suczka marzy o domu na resztę swoim dni i prosi o pomoc w utrzymaniu.


mdk8

Recommended Posts

Balbinka ma sie dobrze, jest pogodna i ma świetny apetyt ale te dwa cieżkie zabiegi (sterylka i teraz usuniecie guzka i przepuklinki) widać,  że obciążyły organizm bo futerko ma troche matowe  z łupieżykiem.

 

20190508_160742-1-1.jpg

20190508_163508-1.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kochana psinka. 

Czy usunięcie tego guzka co został jest sprawą pilną  czy można trochę poczekać aż mała się zregeneruje  ? Może trzeba podać jej jakiś preparat witaminowy ? Kasiu co o tym myślisz ?

Link to comment
Share on other sites

Mam dla niej biotynę i taki preparat witaminowy na bazie drożdży, jak sie skończą to zobaczymy jak jej futerko się ma i najwyzej jeszcze kupimy jakiś preparat. Jeszcze dopytam weta kiedy ew.ten drugi guzek choć  osobiście myślę, że musi sie zregenerować dziewuszka. Ale chumorek apetyt dopisuje, wszystko ok.

:-)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Dnia 27.05.2019 o 21:59, kikou napisał:

Rozmawiałam z wetem o Balbince mowi ze za dlugo nie ma co czekać z tym ostatnim guzkiem. Gdzieś  w połowie czerwca badanie krwi i trzeba będzie umawiac się na zabieg. :(

Ok. Nie można pozwolić aby guzek urósł . :(

Link to comment
Share on other sites

Dnia 4.06.2019 o 09:15, MALWA napisał:

Przelewam dzisiaj stałą za czerwiec + 30 ZŁ  dodatkowo, bo widzę, ze i tu bieda.....

Dziękuję . Już mam na koncie.

Mam fanty na dwa bazarki ale czasu ani trochę. Muszę jednak go znaleźć i ruszyć aby podreperować finanse. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...