Jump to content
Dogomania

Balbinka ma dom . Zostaje w hoteliku na stałe :) . Radosna mała suczka marzy o domu na resztę swoim dni i prosi o pomoc w utrzymaniu.


mdk8

Recommended Posts

14 godzin temu, mdk8 napisał:

 

Trochę się zmartwiłam .

Jednak chyba trzeba będzie to usunąć bo później może być gorzej . I z przepukliną też może być różnie.

Jeżeli badania wyjdą dobrze i serduszko zdrowe to nie ma co czekać .

 

 Weterynarz tez w sumie tak doradzał, ze nie ma na co czekać lepiej usunąć póki zmiany sa małe. 

Dzwoniłam przed chwila w sprawie badań. Morfologia i biochemia w normie, nie bylo żadnych odchyleń.  

Umówiłam ja na 9tego na zabieg

Link to comment
Share on other sites

37 minut temu, kikou napisał:

 Weterynarz tez w sumie tak doradzał, ze nie ma na co czekać lepiej usunąć póki zmiany sa małe. 

Dzwoniłam przed chwila w sprawie badań. Morfologia i biochemia w normie, nie bylo żadnych odchyleń.  

Umówiłam ja na 9tego na zabieg

Dziękuję .

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, mdk8 napisał:

Balbinka jutro ma operację usunięcia guzków . Bardzo się martwię.

Ciotki proszę trzymajcie jutro kciuki za Balbinkę .

Biedna Balbinka dosłownie .Zdrowotnie i finansowo.Po świętach podeślę 20 zł.Proszę o przypomnienie  br konta.

Link to comment
Share on other sites

mam info od Kasi: 

"Weszłyśmy do domu z Balbinką . Mała obolała ale pomachała ogonkiem jak zobaczyła swoje podwórko.Rana większa niż myślałam ,że będzie. Jutro porobię fotki.Dzisiaj miała robioną przepuklinę , guzka po tej samej stronie i wyrzucenie szwów ze sterylki przy których był stan zapalny. Jeden guzek po drugiej stronie został bo nie można operować po obu stronach listwy jednocześnie "

Link to comment
Share on other sites

Balbineczka dobrze zniosła  zabieg, dzisiaj zjadla juz  z apetytem śniadanko. Cięcie  mnie zaskoczyło trochę  bo guzek zdawal sie byc niewielki ale wet poinformował mnie,  że przy mastektomii usuwa się  cały  taki "pakiet" z wezlami chlonnymi żeby  zapobiegac ew. rozsiewom nieprawidlowych komórek.

Rana zszyta jest staplerem bo organizm Balbinki reagował stanem zapalnym na szwy zwykle stosowane. 

20190410_081341-1.jpg

20190409_185954-1-1.jpg

Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, sharka napisał:

weszłam z bazarku sunia2000, nie wiem czy Balbinka otrzymała już wsparcie od Skarpety im. Talcott, ale jakby co to jako 8-latka się kwalifikuje

Nie otrzymała  jeszcze, jeśli  to możliwe to proszę pomoz Balbineczce otrzymac to wsparcie bo za sam zabieg trzeba zaplacic 350 zł, a Balbinki konto puste. :(

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, kikou napisał:

Nie otrzymała  jeszcze, jeśli  to możliwe to proszę pomoz Balbineczce otrzymac to wsparcie bo za sam zabieg trzeba zaplacic 350 zł, a Balbinki konto puste. :(

W tym tygodniu zrobię bazarek więc mam nadzieję na poprawę finansów Balbinki.

23 minuty temu, sharka napisał:

Ok zgłoszę z prośba o pomoc w wysokości 200 zł

Dziękuję bardzo.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...