Jump to content
Dogomania

Balbinka ma dom . Zostaje w hoteliku na stałe :) . Radosna mała suczka marzy o domu na resztę swoim dni i prosi o pomoc w utrzymaniu.


mdk8

Recommended Posts

Wszystko w porzadku u Balbinki. To jest madra i kochana dziewczyna.  Do każdego domu. Czysta, grzeczna, Ideał. Przybiega na zawołanie, super chodzi na smyczy.  Tylko bardzo zazdrosna o koleżanki, jak przytulam inną psinkę to szczeka, piszczy nawet chce atakować. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 21.03.2019 o 23:14, b-b napisał:

Dorzucę coś dla dziewczyny ale dopiero po 10.04 

Przez to moje chorowanie gołam i wesołam jak mysza kościlna ;/

Czy mogę prosić o dane do wpłaty? :)

Jak będę płacić stałe to wpłacę i dla małej :)

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 28.03.2019 o 21:30, mdk8 napisał:

dziękuję . Już leci :)

Podobny obraz Pozdrawiam tulinkam Balbinko

 bazarusio rozliczam  Rozliczam Dla Balbinki i Aureliuszka! Poducha shaggy..  do 6 marca

 dla Balbinki i Aureliuszka

poslalam ku Tobie  dla Balbinki 29 zl z groskami z kramku

 plus jednorazowo dyszeczke od Nadzejkowa

Link to comment
Share on other sites

Balbinka miala dzisiaj badanie krwi i usg. Wyniki z krwi będą  jutro. Na usg organy wewnętrzne wyglądały zdrowo bez zmian patologicznych. Ale są  3 problemy. Ok 1cm zmiana pod skórą na szwie po sterylce - najprawdopodovniej reakcja alergiczna na zastosowane szwy, dwa guzki na listwach przy ostatnich sutkach, niestety po obu stronach oraz mała  przepuchlina przy lewej pachwince.

20190401_143249-1.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Balbinka jest psinką wzorową, grzeczniutko znosiła niewygodne zabiegi, idealna w aucie i na smyczy w warunkach miejskich także. Weterynarz  również stwierdził  że  dziewczyna nie jest sędziwa ok.8lat.

Te guzki i szczególnie to coś na bliźnie po sterylce sa wskazaniem do zabiegu zeby się nie zrobiła z tego poważniejsza zmiana.

20190401_143400-1.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, kikou napisał:

Ale są  3 problemy. Ok 1cm zmiana pod skórą na szwie po sterylce - najprawdopodovniej reakcja alergiczna na zastosowane szwy, dwa guzki na listwach przy ostatnich sutkach, niestety po obu stronach oraz mała  przepuchlina przy lewej pachwince.

 

7 godzin temu, kikou napisał:

Te guzki i szczególnie to coś na bliźnie po sterylce sa wskazaniem do zabiegu zeby się nie zrobiła z tego poważniejsza zmiana.

Trochę się zmartwiłam .

Jednak chyba trzeba będzie to usunąć bo później może być gorzej . I z przepukliną też może być różnie.

Jeżeli badania wyjdą dobrze i serduszko zdrowe to nie ma co czekać .

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...