Jump to content
Dogomania

Balbinka ma dom . Zostaje w hoteliku na stałe :) . Radosna mała suczka marzy o domu na resztę swoim dni i prosi o pomoc w utrzymaniu.


mdk8

Recommended Posts

8 godzin temu, kikou napisał:

Chciałabym prosić o możliwość adoptowania Balbiny.

 

 wow.jpg.7d84b91e11ad75b869470b69abca9a63.jpg     Taka super propozycja i tak długo bez odpowiedzi    1382164986_zastanawiasi.png.e7b8d77992863d5fd07aaf4dbc79d66f.png

Ja ani przez moment nie zastanawiałabym się, gdyby Kasia chciała adoptować któregoś z moich psiaczków.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Tak już oficjalnie mogę napisać:

Balbinka ma dom. Zostaje na stałe u Kasi  :)

Domku szkoda ale nie mogłam postąpić inaczej. One tak bardzo się kochają , że gdybym je rozdzieliła nie mogłabym  na siebie spojrzeć w lustrze .

Niniejszym chciałabym podziękować deklarowiczom za wsparcie , pozostałym osobom za bazarki , za ogłoszenia i za to ,że byłyście z Balbinką i ze mną na wątku . 

Wszystkim i każdemu z osobna :

DZIĘKUJĘ 

Gify kwiaty - ruchome gify na MMnko.pl

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

24 minuty temu, Tyśka) napisał:

Jeżeli jest decyzja, że Balbinka zostaje na stałe u kikou (wspaniale! brak zmiany miejsca:) ) to ogłoszenie Balbinki usunę. Chociaż troszkę szkoda domku, codziennie dzwonili ... :( ale dobro suni najważniejsze.

może dałoby się zaproponować Korcie.....jesli się spodoba, to byłaby szansa dla niej....nie wiem czy jest podobna wiekowo, gabarytowo, charakterologicznie do Balbinki,..

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, kiyoshi napisał:

może dałoby się zaproponować Korcie.....jesli się spodoba, to byłaby szansa dla niej....nie wiem czy jest podobna wiekowo, gabarytowo, charakterologicznie do Balbinki,..

Balbinka jest przełagodna, radosna i dobroduszna, otwarta i ciepła do człowieka. Z tego co piszesz, Korcia też taka się zapowiada. :)

Link to comment
Share on other sites

16 minut temu, Tyśka) napisał:

Balbinka jest przełagodna, radosna i dobroduszna, otwarta i ciepła do człowieka. Z tego co piszesz, Korcia też taka się zapowiada. :)

tak, tez taka jest, ma 10 lat, waży 8 kg, jest bardzo rozgarniętym pieskiem, na smyczy itd jedynie jazdy samochodem nie znosi. Nie wiem czy ktos może podesłać tym Państwu Korcie? nie wiem też jaki jest wynik wizyty PA...

 

ps. BARDZO SIĘ CIESZE Z DOMU BALBINKI <3 <3

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, kiyoshi napisał:

tak, tez taka jest, ma 10 lat, waży 8 kg, jest bardzo rozgarniętym pieskiem, na smyczy itd jedynie jazdy samochodem nie znosi. Nie wiem czy ktos może podesłać tym Państwu Korcie? nie wiem też jaki jest wynik wizyty PA...

 

ps. BARDZO SIĘ CIESZE Z DOMU BALBINKI <3 <3

Wizyta wypadla bardzo dobrze. Proszę  o zdjecia Korci na Whatappa.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • mdk8 changed the title to Balbinka ma dom . Zostaje w hoteliku na stałe :) . Radosna mała suczka marzy o domu na resztę swoim dni i prosi o pomoc w utrzymaniu.
2 godziny temu, kiyoshi napisał:

Udało się :) Ewu- bardzo Ci dziekuje za ogromną pomoc :)

Basia pokazała Państwu Korcie i zaiskrzyło :)  :)

 

 

19 minut temu, ewu napisał:

Nie ma za co. Pantwo to cudni Ludziei jestem szczęśliwa że  Kora dr o Nich trafi.

 

Wspaniale ,że dwie sunie mają już swoje domki :D

Link to comment
Share on other sites

20 minut temu, ewu napisał:

Nie ma za co. Pantwo to cudni Ludziei jestem szczęśliwa że  Kora dr o Nich trafi.

tak,, to prawda, rozmawiałam krótko ale wiem, że to cudowni ludzie. Mało jest osób na świecie które chcą pomagać staruszkom. Ciesze sie ogromnie, bo to jest dom o jakim mogłam dla Korci pomażyć, i naprawde dziękuje jeszcze raz i Tobie i Tysce i wszystkim którzy pomysleli by polecić Korcie.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...